Similar lots by type
-
#503“Koppel in een koets”. Een groep van Italiaans porselein. Met certificaat toegevoegd.
"Couple dans une voiture". Un groupe de porcelaine italienne. Avec certificat ajouté.No longer availableDim. 24 x 62 x 16 cmEstimate: € 50 / 70 -
#635Twee vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Deux vases en porcelaine de Chine à décor polychrome.No longer availableDim. H: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#497Een grote ronde cachepot van Chinees wit en blauw porselein versierd met leeuwenkoppen en tempelleeuwen in het decor.
Un grand cache-pot rond en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor de têtes de lions et de lions du temple dans le décor.No longer availableDim. h: 40 Ø 41 cmEstimate: € 360 / 380 -
#493“Dame in een sedan”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Dame dans une berline". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h:Estimate: € 60 / 80 -
#547Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
Lot de six bols différents en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h : 3 - 7,5 cm Ø : 12 - 16 cmEstimate: € 100 / 140 -
#553Twee verschillende borden van blauw en wit Chinees porselein.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableDim. Ø: 20 & 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#483“Het hof maken”. Een groep van Duits porselein. Kleine beschadiging aan de jurk.
"Faire la cour". Un groupe de porcelaine allemande. Légers dégâts à la robe.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#620Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
Douze tasses et soucoupes en porcelaine coquille d'oeuf.No longer availableDim. H:5cmØ:12cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een reeks van 18 Napoleontische soldaten en officieren van meerkleurig porselein. Eén zwaar gerestaureerd en één met schade aan de vlaggenstok.
Une suite de 18 soldats et officiers Napoléoniens en porcelaine polychromé. Un fortement restauré et un avec dégat au drapeau.No longer availableDim. h: 29 - 31 cmEstimate: € 350 / 500 -
#235Twee obconische porseleinen siervaasjes, versierd met meerkleurig bloemendecor en met koperen monturen met guirlandes en ramskoppen. Gemerkt onderaan “Versailles” onder een groene adelaar.
Deux vases obconiques décoratifs en porcelaine, ornés d'un décor floral multicolore et d'encadrements en cuivre à guirlandes et têtes de bélier. Marquée en bas "Versailles" sous un aigle vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#541Een bord van Imariporselein met gelobde rand.
Assiette en porcelaine d'Imari à bord lobé.No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#573Een dekselpot van Chinees wit en blauw porselein met vogels en bloemen in het decor.
Pot à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue à décor d'oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 17 cm Ø 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#511Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480 / 520 -
#445Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken en goudfazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de dragons et de faisans dorés. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#125Een reeks van vier meerkleurig porseleinen soldaten:- 1815 Officer, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officer, 3rd Guards Regiment- 1825 Officer, Coldstream Guards- 1825 Sgt. Major, Coldstream Guards.
Une suite de quatre soldats en porcelaine polychrome :- 1815 Officier, 1st Life Guard Regiment.- 1822 Officier, 3rd Guards Regiment.- 1825 Officier, Coldstream Guards.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#538Een buikvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en vogels.
Vase pansu en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#533Een Chinees porseleinen fishtank met Cantondecor aan de buitenzijde en goudvissen aan de binnenkant.
Un aquarium en porcelaine de Chine à décor de Canton à l'extérieur et de poissons rouges à l'intérieur.No longer availableDim. Ø: 48 cm h: 43 cmEstimate: € 100 / 120 -
#568Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#324Een siervaas van Meissenporselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Gemerkt.
Vase ornemental en porcelaine de Meissen à décor floral multicolore et motifs dorés. marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#662Een Chinees porseleinen sierbordje met sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à glaçure sang-de-boeuf. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 18,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#551Een Chinese gemberpot van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre chinois en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#461Een staande Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Guanyin debout en porcelaine de Chine monochrome blanche dans l’esprit des blancs de Chine.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#292Een Brussels koffieservies bestaande uit; een koffiepot, een melkpotje, een kop en schoteltje en een suikerpot.
Un service à café bruxellois composé de ; une cafetière, un pot à lait, une tasse et soucoupe et un sucrier.No longer availableDim. h: 9 - 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#561Een XIXe eeuwse schotel van Cantonporselein in verguld bronzen montuur, versierd met bloemen.
Plat en porcelaine de Canton du XIXe siècle dans des montures en bronze doré, à décor de fleurs.No longer availableDim. Ø: 27 cm; h: 26 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#680Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Une petite table gateleg en chêne.No longer availableDim. H:72 cmEstimate: € 50 / 100 -
#266Een eikenhouten klapsecretaire. XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne. XIXème siècle.No longer availableDim. 89x83x45cmEstimate: € 80 / 120 -
#162William-Redmore Bigg.“Wintertafereel.” Olieverf op doek. Gesigneerd (midden op de kar). Herdoekt. Kleine schade in de recht onderhoek.
"Scène d'hiver." Huile sur toile. Signée (au centre sur le chariot). Retoillée. Petits dégâts dans le coin inférieur droit.No longer availableDim. 102 x 128 cmEstimate: € 600 / 800 -
#5Een lot biscuit, bestaande uit een edel koppel en een paardenkoets.
Un lot de biscuits, composé d'un couple noble et d'une calèche.No longer availableDim. h: 15 - 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#169“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600 / 800 -
#172Een goud gepatineerde trumeau in Louis-Philippestijl met facet geslepen spiegelglas. Versierd met een lauwerkrans in de kuif.
Un trumeau patiné or de style Louis-Philippe avec verre miroir taillé à facettes. Décoré d'une couronne de laurier dans la coiffe.No longer availableDim. 179 x 102 cmEstimate: € 260 / 300 -
#661Een reeks van zes boeken in stofhulzen, Ed. Mercatorfonds:- Felix Timmermans- Peter Bruegel- P. P. Rubens- Willem de Zwijger- De Hanze- Dürer
Une série de six livres dans des étuis à poussière, Ed. Mercatorfonds : - Felix Timmermans - Peter Bruegel - PP Rubens - Willem de Zwijger - De Hanze - DürerNo longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#97Een paar zilveren kandelaars. Spaanse keuren. 915‰.
Une paire de bougeoirs en argent poinçons espagnols. 915‰.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#256Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#642Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#143HergéVier albums van Les Aventures de Tintin. - “Le Lotus Bleu” . Kleurenuitgave van 1949, Achterflap B3, Rode rug in redelijke staat, lichtjes geschaafde randen van de kaft. Goede staat, volledig blok, naam op achterflap.- “Le Sceptre d’Ottokar”. Kleurenuitgave van 1948, Achterflap B2, rode rug sletig, schutblad komt los.- “L’Etoile Mystérieuse”. Uitgave van 1946, Achterflap B1, blauwe rug, goede staat.- “Le Crabe aux Pinces d’Or”. Kleurenuitgave van 1949, Achtrflap B3, rode rug redelijk goede s(..)
Quatre albums des Aventures de Tintin. - « Le Lotus Bleu » . Edition couleur de 1949, Dos B3, Dos rouge en bon état, tranches de la couverture légèrement éraflées. Bon état, bloc complet, nom au dos de la couverture. - "Le Sceptre d'Ottokar". Edition couleur de 1948, quatrième de couverture B2, dos rouge usé, garde décollée. - "L'Etoile Mystérieuse". Edition de 1946, quatrième de couverture B1, dos bleu, bon état. - "Le Crabe aux Pinces d'Or". Edition en couleurs de 1949, Achtrflap B3, dos roug(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#693Een lot geslepen kristal, bestaande uit een kleurloze en een groene karaf van Boheems kristal en een kleurloze asbak van Val Saint Lambert.
Lot de cristal taillé, composé d'une carafe incolore et d'une verte en cristal de Bohême et d'un cendrier incolore du Val Saint Lambert.No longer availableDim. H:5-30cmEstimate: € 40 / 60



