Other lots in this auction
-
#479
“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#23
Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#263
Een grote aardewerken tabakspot met blauw op wit decor en met messingen deksel, afkomstig van een winkel. Omstreeks 1700. Met gebruiksschade.
Un grand pot à tabac en faïence à décor bleu et blanc et couvercle en laiton, venant d’un magasin. +- 1700. Usures.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120/150 -
#625
Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90/100 -
#600
Een Engelse mahoniehouten armstoel.
Un fauteuil en acajou. Anglais.No longer availableDim. H. 112 cmEstimate: € 40/60 -
#835
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#757Wiskemann
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad. gemerkt.
Un service à thé et café sur un plateau. 4 pièces. Marque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#288
Een bas-reliëf van terracotta met een voorstelling van dansende en musicerende figuren.
Un bas-relief en terre cuite représentant des figures en musique.No longer availableDim. 25 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#311
Een lot strips, bestaande uit 8 albums van uitgeverij Blitz, 3 albums van uitgeverij Vinci en 13 albums van uitgeverij Talent.
Un lot de bandes dessinées, comprenant 8 albums par Blitz, 3 albums par Vinci et 13 albums par Talent.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#405Dinh Van
Een te herstellen schakelarmband van 18 karaats geel goud en staal. We voegen er een paar oorbellen en een armband van zilver en stof aan toe.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et acier. Nous ajoutons une paire de boucles d’oreilles et un bracelet en argent et tissu.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#427
Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring in de vorm van slangen bezet met gekleurde diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct en forme de serpents sertie de diamants colorés ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 1100/1200