Similar lots by type
-
#253
Een paar kommen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van allerhande personages en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une paire de plats en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages et chauve-souris. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 180/200 -
#410
Een lot van zes grote en zes kleine keukenpotten van meerkleurig porselein.
Lot de six grands et six plus petits pots de cuisine en porcelaine polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#237
Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in cartouches op een fond van powder blue.
Un cache-pot en porcelaine chinoise avec décor polychrome de personnages en cartouches sur un fond de bleu poudré.No longer availableDim. h: 33 Ø: 32 cmEstimate: € 320/380 -
#228
Een zittende Boeddha van verguld metaal.
Un Bouddha assis en métal argenté.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/240 -
#2
Een Onze-Lieve-Vrouwenbeeld van meerkleurig Brussels porselein onder stolp. Stolp beschadigd.
Statuette de la Sainte-Vierge en porcelaine de Bruxelles sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30/40 -
#288
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van een Fo-hond in een landschap. Het deksel eveneens getooid met een Fo-hond.
Deux vases à couvercle en porcelaine chinoise avec un décor en blanc et bleu de chien Fo dans un paysage. Le couvercle est également décoré d'un chien Fo.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 170/250 -
#243
Een vaas van beige- en roodgeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Un petit vase en faïence beige et rouge. Oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 220/280 -
#407
Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.
Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#297Royal Doulton
“Biddy Pennyfarthing”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Biddy Pennyfarthing". Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#368
Een paar Kuan Yins van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.
Paire de Guanyin en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine.No longer availableDim. h: 24 & 26 cmEstimate: € 80/120 -
#348
Een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met lang-levenstekens in het decor.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche orné de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 65/75 -
#13
Porseleinen vaas met motief van blauwe, roze en gele bloemen.
Un vase en porcelaine avec décor floral bleu, rose et jaune.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/50 -
#347
Een balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en deels verguld decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine de Canton multicolore, partiellement doré, décor aux fleurs et oiseaux. Marqué en dessous.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 50/80 -
#414Mitterteich
Een koffieservies van Beiers porselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiepot, melkkannetje, suikerpot, twaalf kopjes met ondertasjes en vijftien borden. We voegen er een extra melkkannetje en een driedelig theestel van blauw en wit porselein aan toe.
Service à café de Bavière à décor doré comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier, douze tasses et soucoupes et quinze assiettes. Nous ajoutons un pot à lait supplémentaire et une garniture à thé 3 pièces en porcelaine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#402
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#38
Een juwelendoosje van meerkleurig porselein met een bloemendecor en verzilverd metalen rand. Onderaan gemerkt, mogelijk Samson, Paris.
Un coffret à bijoux en porcelaine polychrome avec décor floral et monture en métal argenté. Marque sous la base, possiblement Samson, Paris.No longer availableDim. 9 x 11 cmEstimate: € 80/100 -
#9Wawel, Poland
Een koffieservies, bestaande uit koffiepot, een suikerpot, een roomkannetje en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un crémier et six tasses et soucoupes. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#341
Een Guanyin met lotus van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Beschadiging aan het hoofd.
Un Guanyin et lotus en porcelaine monochrome blanche d'après le blanc de Chine. Dégâts à la tête.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60/80 -
#17
Een paar goudfazanten van meerkleurig Chinees aardewerk in de geest van de Tang.
Deux faisans en faïence chinoise polychrome dans l'esprit de Tang.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#328
Chinese kom van blauw en wit crackleware, met motieven op de buitenkant.
Un plat en crackleware chinoise bleu et blanc, avec motifs à l'extérieur.No longer availableDim. ø 29.5 cmEstimate: € 60/80 -
#411
Een vierdelig koffie- en theestel van Brussels porselein met een bloemendecor.
Garniture à café et à thé en porcelaine de Bruxelles à décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#247
Een paar kraagvazen van meerkleurig Chinees porselein met een decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à col en porcelaine chinoise avec décor de pivoines. Portent une marque en dessous.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 440/480 -
#269
Een spiegel van meerkleurig Saksisch porselein, versierd met engelen en bloemen in hoogreliëf
Un miroir en porcelaine saxe polychrome, décoré d'anges et fleurs en haut-relief.No longer availableDim. 75 x 51 cmEstimate: € 420/480 -
#413Limoges, France
Een servies van Limogesporselein met een verguld decor, bestaande uit een koffiestel, kopjes, borden en een schotel. Compleet voor 12 personen.
Service en porcelaine de Limoges à décor doré comprenant une garniture à café, des tasses, des assiettes et un plat. Complet pour 12 couverts.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#31
Een paar barokke kerkkandelaars van gedreven messing met afbeeldingen van het Lam Gods op de basis. Eén beschadigd bovenaan.
Une paire de chandeliers en style Baroque en laiton repoussé, images de l'agneau mystique sur la base. Un dégât au dessus.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/70 -
#86
Een sobere eikenhouten wieg. XIXe eeuw.
Berceau sobre en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 40/60 -
#173
Een Louis Philippe tweedeursgarderobe.
Une garde-robe à deux portes, style Louis Philippe.No longer availableDim. h: 207 cmEstimate: € 100/120 -
#318
Een paar bronzen girandoles in regencestijl met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Deux girandoles en bronze style régence à six points lumineux et avec pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200/220 -
#170
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de +- 1 ct.No longer availableDim. 9,85 gEstimate: € 1500/1700 -
#224
Thais wandtapijt met paillettes, borduurwerk en gouddraad. Voorstelling van knielende mensen bij een passerende stoet met dienaren en een hoogwaardigheidsbekleder op een olifant. Omlijst door 12 gestileerde leeuwen in uitsparingen.
Tapisserie aux paillettes, broderie et fil d’or. Représentant des personnages agenouillés devant une procession de servants et d’un dignitaire sur un éléphant. Entourés de douze lions stylisés dans des cartouches. Travail thaï.No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#371
Een glasservies van gegraveerd glas voor twaalf personen, bestaande uit aperitiefglazen, witte- en rodewijnglazen, champagnefluiten en waterglazen. Eén champagnefluit manco.
Service de verres en verre gravé pour 12 personnes comprenant des verres à apéritif, des verres à vin rouge et blanc, des flûtes à champagne et des verres à eau. Une flûte manque.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#369
“Le départ pour la Chasse”. Een oude Franse jachtprent. We voegen er vier kleine Engelse jachtprenten aan toe.
"Le départ pour la chasse". Une ancienne image française. Nous ajoutons quatre petites images de chasse anglaises.No longer availableDim. 57 x 83 & 16 x 21 cmEstimate: € 50/60 -
#96
Een verlengbare tafel met vier tapse poten. Inclusief drie verlengbladen van 55 cm.
Une table à pieds gaines, avec trois rallonges de 55 cm.No longer availableDim. l: 188 cmEstimate: € 60/100 -
#149
Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120/200 -
#114
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 80/100 -
#10
Een 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met parels.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de perles.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 100/150