Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.

Deux vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche , décor d’oiseaux et de fleurs.
Dim. h: 48 cm
SKU: 2310180608.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 24 October 2018 19:00
Catalogue #608
Estimate: € 220 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #637

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #692

    “Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.

    ”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #661

    Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #553

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #456

    Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.

    Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #635

    Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.

    Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.
    No longer available
    Dim. h: 53 & 58 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #653

    Een paar vazen van Cantonporselein.

    Deux vases en porcelaine de Canton.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #602

    Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.

    Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #629

    Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.

    Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #795

    “Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.

    ”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een Indisch eendeurskastje met meerkleurige decors.

    Une petite armoire à une porte indienne. Décors polychromes.
    No longer available
    Dim. 77 x 51 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #702

    Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.

    Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #705

    Twee kinderbustes van monochroom wit porselein met vergulde details. Op houten sokkels.

    Deux bustes d’enfants en porcelaine blanche monochrome et détails argentés. Sur socles en bois.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #657

    Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.

    Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598

    “Japans echtpaar”. Twee bronzen beelden.

    ”Couple japonais”. Deux statues en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 2000 / 2400
  • #668

    Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612

    Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.

    Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.
    No longer available
    Dim. 240 x 300 x 215 cm
    Estimate: € 700 / 1200
  • #288

    Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.

    Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #631

    Een balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloemen en vogels.

    Vase balustre en porcelaine polychrome à décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.

    Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.
    No longer available
    Dim. 85 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 450
  • #678

    “Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.

    “Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #610

    Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.

    Bouddha assis ancien en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #639

    “Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    ”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 19 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #688

    Een oude pijp met zilveren monturen. Dekseltje manco.

    Ancienne pipe aux montures en argent. Petit couvercle manque.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #368

    Lot verzilverd metaal met diverse schotels, een ovenschaal met onderschotel en vuurvast glas. Diverse kleinere schaaltjes en onderzetters.

    Un lot de métal argenté dont divers plats, un plat allant au four avec sous-plat et verre réfractaire. Divers petits plats et sous-plats.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #77

    Een porseleinen siercoupe op voet met verguld bronzen monturen, versierd met een meerkleurig handgeschilderd decor van bloemen in een cartouche op kobaltblauwe fond en afgewerkt met vergulde motieven. Binnenin en meerkleurig decor van een romantisch koppel met een vogeltje, gesigneerd ‘Jeanne’. Frans werk.

    Une coupe en porcelaine sur pied et montures en bronze, décor peint à la main de fleurs en cartouche sur fond bleu cobalt . L’intérieur au décor polychrome d’un couple et un petit oiseau, signé ‘Jeanne’. Travail français.
    No longer available
    Dim. h: 36; Ø: 29 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #67

    Een schemerlamp van brons met donker en goudkleurig patina in empirestijl.

    Une lampe en bronze, patine dorée et foncée, style Empire.
    No longer available
    Dim. h : 53 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #292
    Gaston Wallaert

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Pavots”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 58 x 49 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #495

    Lot obligaties.

    Un lot d’obligations.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #391

    Een paar koperen kandelaars.

    Une paire de chandeliers.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #229
    J. Douven

    “Meisje met rode paraplu”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Jeune fille et parapluie rouge”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #550

    Drakenschip van jadeïet op houten sokkel (klein letsel).

    Un navire à dragons en jadéite sur socle en bois (petit dégât).
    No longer available
    Dim. h: 45 cm l: 51 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #665

    Een halllantaarn van van paars glas in messing.

    Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #162
    J. Devuyst

    “Vrouw met mand in een dreef met molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Femme au panier dans une allée au moulin en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #765

    Een lot van 58 strips waaronder ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, De Minimensjes’, ‘Buck Danny’ en andere. Vier onder hen in het frans.

    Un lot de 58 bandes dessinées dont ‘Alex’, ‘De Blauwbloezen’, ‘De Minimensjes’, ‘Buck Danny’, et autres. Quatre albums en Français.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 oktober 2018

De veiling is volledig - 800 loten. De .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.  

23 October 2018 19:00
24 October 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More