#330WatermanEen balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.
#689Een paar rood glazen designvaasjes.
#58Val St. LambertEen grote vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt. Enkele schilfers aan de bovenrand.
#595Een klok van roze marmer met een beeld van zamak van een jongen met druiven.
#226Een open boekenkast met vier leggers en een lade onderaan.
#413Een hoofd van meerkleurig Muranoglas.
#18Val St. LambertEen vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de binnenrand.
#410Een koperen Indische Shiva.
Nus . Technique mixte. Porte monogramme et description au verso. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 120 / 140 -
#480Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
#224P. Smets“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 40 / 50