#441Een paar Chinees porseleinen cilindervazen met Guanyin in het decor.
A pair of Chinese porcelain cylindrical vases with Guanyin in the decoration.No longer availableDim. 28 x Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#585KashgaiEen oosters handgeknoopt wollen karpet.
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#266Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
#78Een lot bestaande uit 2 Wiskemann servietteringen, een Christofle bekertje, een zilver geëmailleerd koperen doosje en 2 zilveren bekers, 235gr.
A lot consisting of 2 Wiskemann napkin rings, a Christofle cup, a silver enameled copper box, and 2 silver cups, 235gr.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#52“Heidezicht met dorp”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Heath view with village", oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 40.5 x 50.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Ferdinand AdriaenssensPeriod: 1859 - 1944“Bosgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek, verso gesigneerd met opschrift.
"Forest landscape". A painting, oil on canvas, signed and inscribed on the back.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 200 / 300 -
#4282 Chinese polychrome, porseleinen zalfpotjes. Meerkleurig met spelende kinderen in het decor. Tijdvak Tao Kuan.
A lot of 2 Chinese polychrome porcelain ointment jars. Multicolored with playing children in the decoration. Period of Tao Kuan.No longer availableDim. 5 x Ø 8,5 cm & 4,5 x Ø 10 cmEstimate: € 150 / 250 -
#678Val St-LambertEen vintage kristallen vaas met rood in de massa. Onderaan gemerkt.
A vintage crystal vase with red inclusions. Marked at the bottom.No longer availableDim. 24 x Ø 15 cmEstimate: € 80 / 120