#292Piet Van EngelenPeriod: 1863-1924“Opgeschrikte eenden”. Olieverf op schilderspaneel. Gesigneerd Piet Van Engelen. In vergulde lijst.
"Startled ducks." Oil on painter's panel. Signed by Piet Van Engelen. In a gilded frame.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#444Frans Vantongerloo“Winters Heidezicht” & “Lente in bloei”. 2 schilderijen, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter Heath View" & "Spring in Bloom." 2 paintings, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 24,5 x 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
#301Capodimonte“De Harpspeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Mist één vinger.
#162‘Heuvellandschap met boerin en koeien’, olieverf op doek, onduidelijk getekend en gedateerd 1884. Herdoekt.
#688Een gesculpteerde houten maniok vijzel en stamper.
A wooden carved cassava mortar and pestle.No longer availableDim. 61 & 33 x Ø 23 cmEstimate: € 100 / 200 -
#164Joop MijsbergenPeriod: 1934 -“Fleur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘75. Verso getiteld met opschrift.
"Fleur." A painting, oil on canvas. Signed and dated '75 at the bottom. Titled with inscription on the reverse.No longer availableDim. 160 x 100 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#408Drie Nankingvazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt. De grootste heeft een haarlijnscheur aan de kraag, de middelste is aan de kraag gelijmd.
Three multicolored Nanking vases with a warrior decor. Marked on the bottom. The largest has a hairline crack on the neck, the middle one has been repaired at the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Een Chinees porseleinen bloempot. Blauw-wit met foohonden in het decor.
A Chinese porcelain flower pot. Blue and white with foo dogs in the decoration.No longer availableDim. 42 x Ø 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#415Een notenhouten speeltafel met klapblad.
A walnut game table with drop leaf.No longer availableDim. 78 x 80 x 41,53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#23Een stolp met vlinders op oesterschelpen.
A glass dome with butterflies on oyster shells.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60