#293Sonia by Cortese Capodimonte“De Cellospeelster”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gelabeld Sonia by Cortese voor Capodimonte, onderaan gesigneerd.
#353Atlas Editions5 autominiaturen, presidentiële oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
5 car miniatures, presidential vintage models, from the Atlas Editions series.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#648Atlas EditionsEen lot van 8 gechromeerde autominiaturen, diverse oldtimer modellen, uit de reeks Atlas Editions.
A lot of 8 chrome-plated car miniatures, various classic car models, from the Atlas Editions series.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#548Een lot bestaande uit een nautilusschelp en een struisvogelei op staander.
A lot consisting of a nautilus shell and an ostrich egg on stand.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 220 / 260 -
#521Een bronzen beeld van een beer, naar Rochard.
A bronze sculpture of a bear, in the style of Rochard.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 1400 / 1600 -
#539Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
#537ToledoEen Spaanse sabel met twee bloedgeulen en beugel van koper met embleem. Gemerkt Madrid.
A Spanish sabre with two blood grooves. Brass guard with emblem. Marked Madrid.No longer availableDim. L: 92 cmEstimate: € 120 / 140 -
#102Jules De CortPeriod: 1918-1999‘Zonnebloemen’, olieverf op doek, gesigneerd Jules De Cort.
'Sunflowers', oil on canvas, signed Jules De Cort.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 150 / 250 -
#578Louis DrimmerEen set van twee design lampen, Regency stijl, gesigneerd Louis Drimmer, Frankrijk ca 1980.
A set of two Regency style design lamps, signed Louis Drimmer, France circa 1980.No longer availableDim. h 50 cm (voet grootste lamp)Estimate: € 120 / 180 -
#690Paul & JoeEen kalfslederen avondtas in zilverkleur, gemerkt “Paul & Joe”.
A silver-coloured calfskin evening bag, marked “Paul & Joe”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#369Twee Saksische munten in rood porselein, 1 Mark en 20 Mark, de laatste met vergulde rand. In foedraal.
A pair of two Saxon coins in red porcelain, 1 Mark and 20 Mark, the latter with a gilded rim. In a case.No longer availableDim. Ø 3 cmEstimate: € 40 / 60 -
#699Een Georgian theetafel met rond klapblad op centrale, mooi gebeeldhouwde poot. XIXde eeuw.
A Georgian tea table with a round folding top on a beautifully carved central leg. 19th century.No longer availableDim. Ø 77 cmEstimate: € 100 / 150