#483Een lot van 2 gesculpteerd, metalen votieve platen, tempelgeld, 18e eeuws, Siam.
#341Een bronzen beeldje van een haan, gesigneerd T. Hinod? Eén pootje is gebroken.
#144Jean François PortaelsPeriod: 1818-1895“Jeunes Filles Orientales”. Een schilderij, olierverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuw.
"Young Oriental Girls". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 400 / 600 -
#48Een blauw-wit aardewerken sierbordje met floraal decor. Eind 19e eeuw.
A blue and white earthenware decorative plate with floral design. Late 19th century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#393Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.
A pair of oval earthenware vases with a basket motif on the belly. Belgian pottery, marked at the bottom with Arfeu.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#358WallendorfEen porseleinen beeldje van een danseres, onderaan gemerkt Wallendorf.
A porcelain figurine of a dancer, marked Wallendorf on the bottom.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#117Een Franse pendule, messing met handgeschilderd romantisch decor in de wijzerplaat en voorkant. Onderaan gemonogrammeerd.
A French pendulum clock, brass with hand-painted romantic decor on the dial and front. Monogrammed at the bottom.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 100 / 180 -
#539Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
#447Een verguld bronzen boeddhabeeld op een houten sokkel, Rattanakosin-periode.
A gilded bronze Buddha statue on a wooden base, Rattanakosin period.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 120 / 180 -
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#501AshantiEen lot van 3 gesculpteerde terracotta Ashanti potten ter bezwering van hekserij. Midden Afrikaans. Begin 20e eeuw.
A lot of 3 carved terracotta Ashanti pots for warding off witchcraft. Central African. Early 20th century.No longer availableDim. 50 & 37 & 40 cmEstimate: € 800 / 1200