Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.

Een paar Delftse knobbelvazen van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt van De Clauw.

A pair of Delft polychrome pottery bulb vases decorated with birds and flowers. Marked at the bottom by De Clauw.
Dim. H. 23 cm
SKU: 1604240708.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #708
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #173

    Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.

    A bronze head on a black marble base, inspired by Ancient Greece.
    No longer available
    Dim. H: 65 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #205

    Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.

    A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.
    No longer available
    Dim. H. 91 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #225
    Amphora, Campina, Austria

    “Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.

    "Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #594
    Zannata

    “Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.

    "Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.
    No longer available
    Dim. H: 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.

    A Delft aardewerk tobacco jar in blue and white with inscription and smoking Indian in the design. Lion heads on the side and marked "De Porceleyne Clauw" at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x Ø 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #509

    Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.

    A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #710

    Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.

    A single-door display cabinet, inspired by Louis XVI, veneered wood. The glass on the left side is cracked.
    No longer available
    Dim. 163 x 78 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #158
    Anton Nelson

    “Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.

    "Dressed lady with headwear". A bust made of zamak.
    No longer available
    Dim. 50cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #386

    Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.

    A solid oak carved console table with one drawer.
    No longer available
    Dim. 96 x 104 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #561
    Limoges France

    Een porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.

    A porcelain dinner set adorned with green branches and pink roses. Marked Limoges France De Backer Van Camp.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #706

    Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.

    An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.
    No longer available
    Dim. 58 x 60 x 108
    Estimate: € 60 / 90
  • #159
    Marechal

    “Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.

    "Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.
    No longer available
    Dim. 59 x 49 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More