#313Een vintage verlichte wereldbol, Columbus Aardglobe Duplex.
#11Paris Duffaud - Constructeur“Trocart du Docteur Cardis”. Een metalen injectienaaldenset met betrekking tot de pneumologie. Medio 1930, Gemerkt en genummerd No.29734.
"Trocart du Docteur Cardis". A metal injection needle set related to pneumology. Mid-1930s, Marked and numbered No.29734.No longer availableDim. 2,5 x 9 x 9 cmEstimate: € 60 / 80 -
#320Louis Vuiton ParisEen bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.
A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#687Een vintage polychroom houten beeld van een bakker.
#414Han KrugPeriod: 1890-1977“Berk aan de stroom.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1954.
#500Een 18 k witgouden armband bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 2,93 ct.
An 18k white gold bracelet set with round and baguette diamonds with a total weight of approximately 2.93 ct.No longer availableDim. 21,87 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#23Een stolp met vlinders op oesterschelpen.
A glass dome with butterflies on oyster shells.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 40 / 60