#173Een bronzen hoofd op zwart marmeren sokkel, naar de Griekse oudheid.
#205Een paar wit gebeitste Lodewijk XVI armstoelen. Tapse gerainureerde poten, armleuningen eindigend in kolven.
A pair of white-stained Louis XVI armchairs. Tapered fluted legs, armrests ending in butts.No longer availableDim. H. 91 cmEstimate: € 200 / 250 -
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#594Zannata“Road Lightening”. Een moderne sportfiets, maat 50, 21 versnellingen.
"Road Lightening". A modern sports bicycle, size 50, 21 gears.No longer availableDim. H: 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#617Een Delfts aardewerken tabakspot blauw-wit met opschrift en rokende Indiaan in het decor. Leeuwenhoofden aan de zijkant en onderaan gemerkt “De Porceleyne Clauw”.
#509Een kleine dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk. Fijn floraal decor, geribbelde buik. Een heraldische leeuw op het deksel, een apocrief merk APK onderaan. Schilfer aan de onderrand.
A small lidded vase of blue and white Delft earthenware. Fine floral decoration, ribbed body. A heraldic lion on the lid, an apocryphal mark APK at the bottom. Flake on the bottom edge.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Anton Nelson“Geklede dame met hoofddeksel”. Een buste van zamak.
#386Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.
#561Limoges FranceEen porseleinen servies versierd met groene takken en roze roosjes. Gemerkt Limoges France. De Backer Van Camp.
#706Een antiek houten salontafel met gebogen X vorm poten en uitschuifbaar blad met glazen midden.
An antique wooden coffee table with curved X-shaped legs and extendable top with glass center.No longer availableDim. 58 x 60 x 108Estimate: € 60 / 90 -
#159Marechal“Stilleven met vaas, fruit en bloemen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. 19e eeuws.
"Still life with vase, fruit, and flowers." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. 19th century.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 400 / 600