Similar lots by type
-
#5Een driedelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas (zonder deksel) en twee kraagvazen, versierd met landschapsdecors.
Garniture trois pièces en faïence bleue et blanche de Delft comprenant un vase couvert (couvercle manque) et deux cornets décorés de paysages.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#55Een gedeeltelijk kaststel van meerkleurig aardewerk in art nouveaustijl, bestaande uit een coupe en een vaas, versierd met een bloemenmotief.
Garniture de cheminée en faïence polychrome de style art nouveau, comprenant une coupe et un vase décorés de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Een siermandje en een schaal van meerkleurig aardewerk. Het eerste met een decor van kastanjebladeren, het tweede met geometrische motieven.
Corbeille et plat en faïence polychrome. La première à décor de feuilles de châtaigne, le deuxième aux motifs géométriques.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & Ø: 21 cmEstimate: € 20 / 25 -
#52Twee aardewerken tegels, waarbij één met een afbeelding van een tamboer, de andere met een ruiter te paard. Delft, omstreeks 1800. In houten lijst.
Lot de quatre carreaux dont un représentant un tambour, l’autre un cavalier. Delft vers 1800. Dans un cadre en bois.No longer availableOnline onlyDim. 13 x13 cmEstimate: € 25 / 40 -
#41Een tabakspot van terracotta met een reliëfdecor.
Pot à tabac en terre cuite à décor en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#30Een lot van vier verschillende Duitse bierpullen van meerkleurig aardewerk met tinnen deksels.
Lot de quatre chopes à bière allemandes en faïence polychrome aux couvercles en étain.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#65Een schotel van Satsuma-aardewerk met een handgeschilderd decor van een pauw.
Plat en faïence de Satsuma à décor d’un paon peint à la main.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#39“De kantwerkster”. Een beeld van pijpaarde met een meerkleurig glazuur. We voegen er twee vaasjes van Vlaams aardewerk aan toe.
“La dentellière”. Statuette en terre de pipe à glaçure polychrome. Nous ajoutons deux petits vases en grès belge.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#14Koninklijke GoedewagenEen serie van vier borden van meerkleurig aardewerk met spreuken over de seizoenen. We voegen er een bord met een blauw op wit bloemendecor aan toe. Allen gemerkt.
Suite de quatre assiettes en faïence polychrome aux textes sur les saisons. Nous ajoutons une assiette en bleu et blanc aux fleurs. Avec marques.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 24 & 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Een lot aardewerk, bestaande uit twee schenkkannen, een kruik en een vaas. De beige schenkkan met barst.
Lot de faïences comprenant deux verseuses, une cruche et un vase. Une verseuse accidentée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#54Een buikvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van vogels en bloemen. Gaaf.
Vase pansu en faïence polychrome à décor d’oiseaux et de fleurs.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#6Een achthoekige vaas en een designjardinière van meerkleurig aardewerk.
Vase octogonal et jardinière design en faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#63Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee kleine vaasjes, twee koro’s, een juwelendoosje en een lampvoetje in de vorm van een olifant.We voegen er drie eierdopjes aan toe.
Lot de faÏence de Satsuma comprenant deux petits vases, deux koro, une boîte à bijoux, un pied de lampe en forme d’éléphant. Nous ajoutons trois coquetiers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#34Een kruikje en een siervaas in de vorm van een Franse lelie. Beide van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Petite cruche et vase décoratif en forme d’une fleur de lys française. Les deux en faïence polychrome. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 & 27 cmEstimate: € 15 / 25 -
#45Vier kleine vaasjes van Gouda-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Quatre petits vases en faïence de Gouda. Marque sous les bases.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 30 / 35 -
#33Een dekselvaasje van Delfts aardewerk met een meerkleurig Chinees decor. XVIIIe eeuw. Kleine restauraties. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en faïence de Delft à décor chinois polychrome. XVIIIe siècle. Petits restaurations, marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31Een paar Duitse kruiken van meerkleurig aardewerk. Eén met kleine beschadiging aan de tuit.
Paire de cruches allemandes en faïence polychrome. Un petit accident à l’un des becs.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een dekselvaasje, twee kruikjes en drie vaasjes. Voornamelijk Delft.
Lot de faïence bleue et blanche dont une potiche, deux cruches et trois vases. Plupart Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#64Een lot aardewerk met crackelédecor, bestaande uit een paar vaasjes met oren en een afwijkend kleiner vaasje.
Lot de faïences craquelées dont une paire de vases aux anses et un autre plus petit.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 & 22 cmEstimate: € 30 / 35 -
#32Boch La LouvièreEen kruik van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Cruche en faïence polychrome à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#37Een lot van drie kaasbordjes met verpakkingsdecors van kaasmerken in het plat.
Lot de trois assiettes à fromage à décor de marques de fromage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#107Een meisjesbuste van terracotta.
Buste de jeune fille en terre cuite.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 35 / 45 -
#110“Masanielo & Fenela”. Een beeld van zwartgepatineerd terracotta. Hoofd gerestaureerd.
“Masanielo et Fenela”. Sculpture en terre cuite à patine foncée. Tête restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#184J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#141Ranke vrouwenfiguur met kind. Gebeeldhouwd ebbenhout. Makonde, Tanzanië.
Femme allongée et enfant en ébène sculpté. Makonde, Tanzanie.No longer availableOnline onlyDim. 98 x 68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#172Een groot lot verzilverd metalen bestekken met o.a. vleespennen, kreeftenvorkjes, souvenirlepeltjes, pollepels, messenleggers, ...
Grand lot de couverts en métal argenté dont aiguilles à viande, fourchettes à homard, des cuillères de souvenir, des louches, des porte-couteaux etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#29Een lot van dertien moezelglazen in verschillende uitvoeringen en twee lange glaasjes.
Lot de treize verres à moselle ainsi que deux verres flûtés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#81Vier oude bronzen kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Quatre bougeoirs anciens en bronze dont deux formant une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#10Een lot blauw kristal en glaswerk, bestaande uit zes vaasjes, waarbij er twee een paar vormen, een belletje en een schaal.
Lot de cristal et de verre bleu comprenant six petit vases dont deux formant une paire, une sonnette et un plat.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#146Een lot van zeven verschillende wijwatervaatjes van biscuit en porselein. We voegen er een engel van monochroom wit biscuit aan toe. (Schade aan de voet).
Lot de sept différents bénitiers en biscuit et en porcelaine. Nous ajoutons un angelot en biscuit monochrome (accident au pied).No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 20 cmEstimate: € 35 / 50 -
#98Een lot van drie verschillende cocktailshakers van verzilverd metaal, waarbij één met glazen recipiënt.
Lot de trois shakers à cocktails en métal argenté dont un à récipient en verre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 23 cmEstimate: € 15 / 20 -
#129Een lot van acht borden, waaronder twee met een blauw en wit decor, twee met een Chinees decor, één opengewerkt en in koperen montuur, één met bloemendecor, één van rood glas en één van glaspasta.
Lot de huit assiettes dont deux à décor bleu et blanc, deux à décor chinois, une ajourée dans une monture en cuivre, une à décor de fleurs, une en verre rouge et une en pâte de verre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#131Een theepot van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Niet gemerkt.
Théière en porcelaine polychrome et doré à décor de fleurs peint à la main. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 10 / 20 -
#164Een driedelig theestel van wit metaal op dienblad. We voegen er zes theeglazen met verzilverd metalen houder en dienblad aan toe.
Garniture à thé trois pièces en métal blanc sur plateau. Nous ajoutons six verres à thé à monture en métal argenté, sur plateau.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#42“Moeder met kind” & “Roeiers”. Twee gestileerde beeldjes, waarbij het eerste van brons en het andere van een zilvergepatineerde koperlegering.
“Mère et enfant” et “Rameurs”. Deux statuettes stylisées dont un en bronze, l’autre en cuivre à patine argent.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & l: 30 cmEstimate: € 30 / 50

