Similar lots by type
-
#540J. Francois & Cie Bruxelles
Een cape van Kashmir en de binnenvoering met fluweel te herstellen. Eind 19de eeuw.
Une cape du Cachemire et la doublure intérieure en velours à restaurer. Fin 19ème siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#331Val Saint Lambert
Een ijsemmer van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un seau à glace en cristal incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 19 cm Ø 15 cmEstimate: € 40/60 -
#525
Drie rechthoekige, drie ovale en drie ronde tafeldoeken ronde van Brusselse lintkant van Ø 50 cm en kleiner. We voegen er twaalf sierdoekjes van Italiaans, Frans en Brussels naaldwerk aan toe.
Trois nappes rectangulaires, trois ovales et trois rondes en ruban de dentelle de Bruxelles de Ø 50 cm et moins. Nous ajoutons douze toiles décoratives d'aiguilles italiennes, françaises et bruxelloises.No longer availableDim. 85 x 38 cmEstimate: € 150/200 -
#535
Een grote ovale tafelloper van Brugs grof bloemwerk. We voegen er 23 verschillende ronde en ovale sierlapjes en 10 kleine onderleggers aan toe. We voegen er een houten dienblad met kantwerk onder glas aan toe. (van 40 x 30 cm).
Un grand chemin de table ovale d'arrangements floraux grossiers de Brugs. Nous ajoutons 23 patchs décoratifs ronds et ovales différents et 10 petits sous-verres. Nous ajoutons un plateau en bois avec de la dentelle sous verre. (de 40 x 30 cm).No longer availableDim. 105 x 48 cmEstimate: € 100/150 -
#611Val Saint Lambert
Een lot bestaande uit twee langgerekte coupes en een asbak. Twee met merk en gegraveerd.
Un lot composé de deux coupes allongées et d'un cendrier. Deux avec marque et gravés.No longer availableDim. l: 66, 56 & 20 cmEstimate: € 60/80 -
#621Daum, France
Een schaal met een dolfijn van kleurloos glas. Gemerkt.
Un bol avec un dauphin en verre incolore. Marqué.No longer availableDim. H:9cmEstimate: € 100/120 -
#555
Tien verschillende ronde sierdoeken en 40 kleine sierdoekjes van naaldkant.
Dix tissus décoratifs ronds différents et 40 petits tissus décoratifs en dentelle à l'aiguille.No longer availableDim. Ø 70 cm en Ø 20 cmEstimate: € 150/200 -
#271
Een kandelaar van met de tang bewerkt Italiaans glas in de vorm van een personage.
Un bougeoir en pince à verre italienne en forme de personnage.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50/80 -
#288
Een vaas van iriserend paars glas met een met zuur geëtst en verguld bloemendecor.
Vase en verre violet irisé à décor floral gravé à l'acide et doré.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#648
Een kandelaar van kleurloos kristal. Gemerkt van Baccarat. Bijgevoegd een gesatineerd kristallen bloem met onleesbaar merk en een gegoten glazen kandelaar met pegeltjes.
Un chandelier de cristal incolore. Marqué de Baccarat. Attaché est une fleur en cristal satiné avec marque illisible et un bougeoir en verre moulé avec des cônes.No longer availableDim. h: 17, 11 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#691
Een kelk van kleurloos glas met een spiraal in de voet en een stervormige schaal van groen en kleurloos glas.
Un calice de verre incolore avec une spirale dans le pied et un bol en forme d'étoile de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 9,5 - 23,5 cm Ø 10,5 - 29 cmEstimate: € 35/40 -
#302
Een lot van twaalf antieke kleurloos glazen apothekerspotten.
Lot de douze pots d'apothicaire anciens en verre incolore.No longer availableDim. H:20cmEstimate: € 60/80 -
#641
Twee kelkvormige Italiaans glazen vazen, waarbij een kleine kleurloze en een grote roze.
Deux vases en verre italien de forme calice, un petit incolore et un grand rose.No longer availableDim. h: 25 & 40 cmEstimate: € 35/45 -
#17
Een vaas van Booms glas met gegraveerde en vergulde fries.
Un vase en verre de Boom avec une frise gravée et dorée.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#570
Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.
Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150/200 -
#314
Twee paar kandelaars van kwikglas.
Deux paires de bougeoirs en verre au mercure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#622
Een reeks van twaalf meerkleurig glazen diertjes in originele doosjes. Chinees werk. We voegen er een groter exemplaar in doosje aan toe.
Une série de douze animaux en verre multicolores dans des boîtes d'origine. Travail chinois. Nous ajouterons une copie plus grande dans une boîte.No longer availableDim. H:2-5cmEstimate: € 20/25 -
#358
Een handgemaakte coupe van blauw Muranoglas op piedouche met handgeschilderd verguld decor. Gemerkt onderaan.
Une coupe en verre de Murano bleu faite à la main sur piédouche avec un décor doré peint à la main. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 120/200 -
#317
Een glazen vaas met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde motieven.
Vase en verre à décor floral peint à la main et motifs dorés.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#590
Een glazenservies van kleurloos kristal.
Un ensemble de verres en cristal incolore.No longer availableDim. H:4-20cmEstimate: € 120/200 -
#294Val Saint Lambert
Een vaas van groen en kleurloos glas.
Un vase de verre vert et incolore.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80 -
#580
Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.No longer availableDim. 100 x 37 en 83 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#667
Een lotje van vier stuks glaswerk, bestaande uit een vaasje met handgeschilderde zwaluwen in het decor, een bol glazen karafje, een iriserend kommetje en een vaasje van amberkleurig glas, versierd met een fries.
Lot de quatre pièces de verrerie, composé d'un vase à décor d'hirondelles peintes à la main, d'une carafe en verre convexe, d'une vasque irisée et d'un vase en verre de couleur ambrée, décoré d'une frise.No longer availableDim. h: 6,5 - 17 cmEstimate: € 40/60 -
#545
Een rond tafelkleed en een theedoekje met borduursel en met versiering en boorden van Brugse kloskant. We voegen er een onderlegger en zakdoekje aan toe.
Une nappe ronde et un torchon avec broderie et avec décoration et bordures de dentelle aux fuseaux de Bruges. Nous ajoutons un tapis et un mouchoir.No longer availableDim. Ø 200 cm en Ø100 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#549Lumophon
Een radio in meubel. Jaren ‘60.
Une radio dans un meuble. Années 60.No longer availableDim. 79 x 93 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#623
Twee XVIIIe eeuwse Frans aardewerken borden en een inktstel met losse potjes.
Deux assiettes en faïence française du XVIIIe siècle et un encrier avec des pots amovibles.No longer availableDim. Ø: 22 cmEstimate: € 75/90 -
#595
Een achthoekige schotel van meerkleurig chinees porselein met bloemen, een reiger en twee vrouwen in een riksja voortgetrokken door een ree in het decor.
Un plat octogonal en porcelaine de Chine multicolore à décor de fleurs, d'un héron et de deux femmes en pousse-pousse tiré par un cerf.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 40/50 -
#59Péjé
“Zeilboot aan de kade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voilier à quai". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#586
Een verlengbare eettafel in Lodewijk XVI-stijl.
Une table à dîner à allonges de style Louis XVI.No longer availableDim. 170 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#453
Een antieke Indo-Tibetaanse wijnschenkkan van messing. Ladak.
Un ancien pichet à vin indo-tibétain en laiton. Ladak.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 35/45 -
#528
Een lot van een grote en twee kleinere patévormen, waarbij één met een haas als dekselknop.
Lot d'un grand moule à pâté et de deux plus petits, dont un avec un lièvre comme bouton de couvercle.No longer availableDim. h 10 - 22 cmEstimate: € 40/60 -
#579
“Dorpsstraat met kerk op de achtergrond”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Rue du village avec l'église en arrière-plan". Une aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 51 cmEstimate: € 80/120 -
#136
Een rijkelljk gesculpteerd eikenhouten eetkamer, bestaande uit een tafel met geparketteerd blad, zes stoelen en twee armstoelen met lederen bekleding, een ééndeurskastje, een groot buffet met drie paneeldeuren onder drie laden en met drie deurtjes in het opzet en een kleiner buffet met twee paneeldeurtjes onder twee laden en met één deurtje in het opzet.
Une salle à manger en chêne richement sculptée, composée d'une table avec plateau en parquet, de six chaises et deux fauteuils gainés de cuir, d'un meuble à une porte, d'un grand buffet à trois portes à panneaux sous trois tiroirs et à trois portes dans le dessin et d'un plus petit Buffet avec deux portes à panneaux en bas, deux tiroirs et avec une porte dans le design.No longer availableDim. 190x212x56cm165x160x51cm180x110cmEstimate: € 350/500 -
#67
Een lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Marqué.No longer availableDim. h: 35 cm (z.k.)Estimate: € 60/80 -
#287
Een lot kleurloos kristal bestaande uit twee karaffen en een asbak.
Lot en cristal incolore composé de deux carafes et d'un cendrier.No longer availableDim. h: 7,5 - 40 cmEstimate: € 40/50 -
#340
Vijf verschillende dameshorloge van roestvrij staal en verguld.
Cinq montres différentes pour femme en acier inoxydable et plaqué or.No longer availableEstimate: € 50/80