Similar lots by type
-
#280Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster met half edelstenen in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt avec des pierres semi-précieuses dans la boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 13,30 gEstimate: € 150/200 -
#502
“Een Chinese familie”. Aquarel op papier.
"Une famille chinoise". Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 107 cm x 79 cmEstimate: € 260/300 -
#537
Een grote dekselvaas van Chinees wit en blauw porselein. Versierd met draken in het decor en een tempelleeuw op het deksel.
Un grand vase à couvercle en porcelaine de Chine blanche et bleue. Décoré de dragons dans le décor et d'un lion du temple sur le couvercle.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 480/520 -
#193
Een ketel, een kwispedoor en een jardinière van gedreven rood koper. De eerste twee Oost-Europees, XVIIIe eeuws, de laatste Italiaans en XIXe eeuws.
Une bouilloire, un crachoir et une jardinière en cuivre rouge repoussé. Les deux premières d'Europe de l'Est, du XVIIIe siècle, les dernières italiennes et du XIXe siècle.No longer availableDim. H:15-26cmEstimate: € 120/200 -
#491
Twee porseleinen sierpotjes, gedragen door figuren, met opengewerkte messingen deksels. Beide in bronzen montuur met voet in Lodewijk XV-stijl en met dubbele kandelaar met bladermotieven en met porseleinen bloemetjes. Op elektriciteit.
Deux pots décoratifs en porcelaine, portés par des personnages, avec couvercles en laiton ajouré. Les deux dans une monture en bronze avec un pied de style Louis XV et avec un double bougeoir à motifs de feuilles et de fleurs en porcelaine. Sur l'électricité.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/120 -
#517
Een meerkleurig Chinees porseleinen warmhoudschaal met deksel.
Un plat chauffant en porcelaine de Chine multicolore avec couvercle.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#497
Een paar gemberpotten van blauw en wit chinees porselein met een decor van bomen, bloemen en vogels.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d'arbres, de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 160/180 -
#527
Een grote zalfpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems. Met houten sokkel.
Un grand pot à onguent en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs. Avec socle en bois.No longer availableDim. Ø: 27,5 cmEstimate: € 120/200 -
#95Manufacture de Nast à Paris
Een paar porseleinen vaasjes met handgeschilderde decors van veldslagen en landschappen in cartouches op een blauwe fond met vergulde motieven. De oren in de vorm van zwanenhalzen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de vases en porcelaine à décor peint à la main de batailles et de paysages dans des cartouches sur fond bleu à motifs dorés. Les oreilles en forme de cols de cygne. Marqué en bas. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 26,5 cmEstimate: € 200/240 -
#501
Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420/460 -
#105
Twee verschillende zilveren doosjes. 925‰. Eén ervan met Lourdes tafereel.
Deux boîtes en argent différentes. 925‰. L'une d'eux avec scène de Lourdes.No longer availableDim. 70,60 gEstimate: € 100/120 -
#670
Een lot van acht vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de huit scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#320Swarovski Lourdes
“Ghirelli”. Een paternoster en twee tientjes opgebouwd met kristallen van Swarovski en tussenstukken van 925‰ zilver. In originele doosjes en met certificaat.
"Ghirelli". Un chapelet et deux dizaines composés de cristaux Swarovski et d'entretoises en argent 925‰. Dans les boîtes d'origine et avec certificat.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#680Lourdes
Vier verschillende paternosters bezet met half edelstenen en vijf tientjes van parelmoer.
Quatre chapelets différents sertis de pierres semi-précieuses et cinq dizaines de nacre.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#691
Een eikenhouten bureau met twee paneeldeurtjes en drie centrale laden. Met acht kleine schuifjes binnenin onder het klapblad. Van oorsprong XVIIIe eeuw.
Bureau en chêne ouvrant à deux portes aux panneaux et à trois tiroirs centraux. Huit petits tiroirs derrière l’abattant. Base du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 82 x 150 x 61 cmEstimate: € 100/120 -
#700Lourdes
Vier verschillende paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. Twee van zilver en twee van verzilverd metaal.
Quatre chapelets différents construits avec des cristaux Swarovski. Deux en argent et deux en métal argenté.No longer availableDim. -Estimate: € 80/120 -
#340Swarovski Lourdes
Een paternoster van verguld metaal opgebouwd met Swarovski kristallen. In verguld metalen doosje.
Un chapelet en métal plaqué or construit avec des cristaux Swarovski. Dans une boîte en métal plaqué or.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#300Swarovski Lourdes
Een 18 K geelgouden paternoster opgebouwd met Swarovski kristallen en in origineel doosje.
Un chapelet en or jaune 18 kt construit avec des cristaux Swarovski et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. bruto: 10,70 gEstimate: € 100/150 -
#477
Een paar cilindervormige cachepots van chinees wit en blauw porselein.
Une paire de cache-pots cylindriques en porcelaine de Chine blanche et bleue.No longer availableDim. h: 20 cm Ø 20 cmEstimate: € 160/180 -
#690Lourdes
Drie verschillende vergulde paternosters opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Trois chapelets plaqués or différents construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#410
Een 18 K geelgouden met bloemen gegraveerde zakhorloge.
Une montre de poche gravée aux fleurs en or jaune 18 carats.No longer availableDim. bruto: 29,37 gEstimate: € 200/300 -
#330Swarovski Lourdes
Twee verschillende paternosters van verguld metaal en opgebouwd met kristallen van Swarovski. In originele doosjes.
Deux chapelets différents en métal plaqué or et construits avec des cristaux Swarovski. Dans les boîtes d'origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#512
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
Un grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor de Canton.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 250/400
Other lots in this auction
-
#242Frans Steens
“Kaartspelers in een interieur”. Een glas-in-lood raam. Gesigneerd.
"Joueurs de cartes dans un intérieur". Un vitrail. Signé.No longer availableDim. 96 x 51 cmEstimate: € 40/60 -
#604Romain De Saegher
“Maria-Magdalena wast de voeten van Jezus”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Marie-Madeleine lave les pieds de Jésus. Gouache sur papier. Signé et daté '72.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 160/200 -
#3
Een messingen klokje onder glazen stolp.
Une horloge en laiton sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40/50 -
#42Jacob Smits
“Tafelgebed”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/120.
"Prière du soir". Une gravure. Signée et numérotée 31/120.No longer availableDim. 39 cm x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#381Cenedese, Murano, Venetië
Drie eenden van gekleurd en ruw geschuurd glas. Onderaan gemerkt.
Trois canards en verre sablé coloré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 24, 27 & 33 cmEstimate: € 70/100 -
#630
Een 14 K geelgouden hanger in de vorm van een baseball met jade bolletje.
Un pendentif en or jaune 14 carats en forme de balle de baseball avec une balle en jade.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 200/250 -
#28Cyrille
Een oude vilten hoge hoed.
Un vieux chapeau haut de forme en feutre.No longer availableDim. H:16cmEstimate: € 40/60 -
#113Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd.
Un grand vase cratère en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué en bas et numéroté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/200 -
#433Goebel, Germany
“Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.
"Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 35/50 -
#100
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350/400 -
#13Kundo
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60/70