Similar lots by type
-
#781Lalique, France
Een paar vaasjes van deels gesatineerd kleurloos kristal met decors in reliëf. Eén met kleine randschilfer. Beide onderaan gemerkt.
Deux vases en cristal partiellement satiné incolore, décors en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 & 12 cmEstimate: € 40/50 -
#762Val St. Lambert
Een vaas op voet van geslepen kristal met mauve decor. Onderaan gemerkt en genummerd 136/150. Gaaf.
Un vase sur pied en cristal taillé et décor mauve. Marque sous la base et numéroté 136/150.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/180 -
#664
Een balustervaas van rood en kleurloos glas.
Un vase balustre en verre incolore et rouge.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120/200 -
#227
Een karafje en acht gekleurde glaasjes van geslepen kristal.
Une carafe et huit verres de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#371Val St. Lambert
Een coupe op voet van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Une coupe sur pied en cristal taillé incolore et mauve.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#369
Een karaf en zes glazen van geslepen kleurloos kristal. De karaf gemerkt van Val St. Lambert, de glazen van Waterford. Op een art nouveau dienblad van tin.
Une carafe et six verres en cristal incolore taillé. La carafe porte la marque Val St. Lambert, les verres portent la marque Waterford. Sur un plateau Art Nouveau en étain.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 180/220 -
#263
Een paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. In originele doos.
Une paire de candélabres en cristal incolore taillé. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 150/180 -
#393Val St. Lambert
Een grote sierschaal en een asbak van paars kristal. Het eerste jaren ‘60, de tweede jaren ‘50. Beide gemerkt.
Un grand plat de décoration et un cendrier en cristal mauve. Le premier des années ‘60, le deuxième des années ‘50. Marqués.No longer availableDim. Ø 38 cm h: 18 cmEstimate: € 25/40 -
#644
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#171Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#784
Een glazenservies van geslepen kristal, bestaande uit zestien wittewijnglazen, veertien rodewijnglazen en tien groene glazen.
Un service à verres en cristal taillé, comprenant seize verres à vin blanc, quatorze verres à vin rouge et dix verres vert.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#13Val St. Lambert
Een tienhoekige karaf van rood en kleurloos geslepen kristal met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe en cristal taillé rouge et incolore à dix côtes et six verres à schnaps assortis. Marqués.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/180 -
#407Val St. Lambert
Een vaasje van geslepen kleurloos en groen glas. Gemerkt.
Un petit vase en verre taillé incolore et vert. Porte une marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#782
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#373
Een pique-fleurs van geslepen kleurloos en mauve kristal. We voegen er twee gekleurde Boheems kristallen karaffen aan toe.
Un pique-fleurs en cristal taillé incolore et mauve. Nous ajoutons deux carafes en cristal de Bohème de couleur.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 100/120 -
#247Val St. Lambert
Een grote vaas geslepen kleurloos kristal met in de massa mauve gekleurde vlakken. Kleine schilfer aan de rand. Onderaan gemerkt.
Un grand vase en cristal incolore taillé, mauve dans la masse. Petit éclat au rebord.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#257
Een paar bronzen girandoles, met zes lichtarmen, versierd met geslepen kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#183
“Apollo”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel.
”Apollon”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 300/500 -
#778Val St. Lambert
Twee asbakken, waarbij een kleurloze met stamper en een groene.
Deux cendriers, dont un cendrier avec pilon incolore et un cendrier vert.No longer availableDim. Ø: 15 & 17 cmEstimate: € 20/25 -
#793Val St. Lambert
Een reeks van achttien glazen van geslepen kleurloos kristal op zeshoekige voet. Enkele glazen met kleine schilfer aan de voet.
Une série de dix huit verres en cristal incolore taillé sur pieds hexagonaux.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#783
Een lot van drie verschillende vazen va geslepen kristal, waarbij twee met groene en één met mauve motieven. Allen gemerkt onderaan.
Un lot de trois vases en cristal taillé, dont deux aux motifs vert et mauve. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 16 cmEstimate: € 90/120 -
#589
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#364
Twee reeksen van drie glazen van geslepen blauw kristal. Op glazen spiegeldienblaadje.
Deux séries de trois verres en cristal bleu taillé. Sur un plateau verre-miroir.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#612
Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#222Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Vrouw in de schuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Femme dans la grange”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#577
“Man met perziken”. Een okimono van fijn gesculpteerd ivoor. Onderaan gesigneerd. Eerste kwart XXe eeuw. Met houten sokkeltje.
”Homme et pêches”. Okimono en ivoire finement sculptée. Premier quart du XXème siècle. Avec un socle en bois.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 260/320 -
#693
Twee ivoren netsukes, met voorstelling van twee zittende mannen. De ene met een pijp, de andere met een telraam. Japan, omstreeks 1900.
Deux netsukes en ivoire représentant deux hommes assis. Un homme avec une pipe, l’autre avec un boulier. Japon, +- 1900.No longer availableDim. H. 3 cmEstimate: € 100/120 -
#461
Een schemerlampje met een spekstenen lampenvoet in de vorm van een balustervaasje. Lichte beschadiging.
Une lampe à pied de lampe en pierre de lard en forme de vase balustre.No longer availableDim. H: 42 cmEstimate: € 40/50 -
#452Jozef W. CornelisPeriod: °1941
“Personages”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 26,5 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#692
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#414
Een paar boekensteunen van arduin met terracotta leeuwenkoppen.
Une paire de serre-livres en pierre de taille a têtes de lions en terre cuite.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#352
Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.
Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 50/80 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct.No longer availableDim. 3 gEstimate: € 500/600 -
#111
Een XIXe eeuwse kromme sabel met een gesculpteerd ivoren handgreep. Met schede.
Un sabre courbé avec manche en ivoire sculpté. XIXème siècle. Avec fourreau.No longer availableDim. l: 96 cmEstimate: € 200/220 -
#7
Een sierschoteltje van Weens porselein, met voorstelling van een vrouw in traditionele klederdracht. Achteraan gemerkt.
Un petit plat décoratif en porcelaine de Vienne, représentant une femme en costume traditionnel.No longer availableDim. Ø 17 cmEstimate: € 30/50 -
#338Lladro
Meisje met bloemen. Beeldje van porselein. Onderaan gemerkt.
”Jeune fille aux fleurs”. Une statue en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60