Similar lots by type
-
#31Period: 1911Een paar M3 munitiepatronen.
Une paire de cartouches de munitions M3.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#653Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Van Engelen, LierEen verzilverd metalen trompet.
Une trompette en métal argenté.No longer availableDim. l: 51 cmEstimate: € 70 / 80 -
#672Een metalen brandkoffertje met eenvoudig decor.
Un coffre-fort en métal au décor simple.No longer availableDim. 35 cm x 25 cm x 11,5 cmEstimate: € 35 / 45 -
#303Een paar verzilverde sigarettendoosjes, waarbij één versierd met de kathedraal van Antwerpen en één met Brabo.
Une paire de boîtes à cigarettes en métal argenté, l'une décorée de la cathédrale d'Anvers et l'autre de Brabo.No longer availableDim. 11 cm x 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#663Een oude spaarpot van gepolychromeerd gietijzer.
Ancienne tirelire en fonte polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#263Een lotje zilver, bestaande uit een zoutvaatje met blauw recipiënt en zilveren lepeltje, een miniatuur spinnewiel en een miniatuur paardenspan en een servetring.
Un billet de loterie en argent, composé d'une salière avec récipient bleu et cuillère en argent, d'un rouet miniature et d'un attelage de chevaux miniatures et d'un rond de serviette.No longer availableDim. h: 8 cm - 0,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#623Abner’s DaisyEen antieke manuele balgstofzuiger in goede staat. Stok en slang manco.
Un ancien aspirateur à soufflet manuel en bon état. Bâton et tuyau manquants.No longer availableDim. 43 cm x 59 cm x 21 cmEstimate: € 70 / 100 -
#253Een XIXe eeuws gietijzeren contragewicht voor een poort in de vorm van een leeuw.
Un contrepoids en fonte du XIXe siècle pour une porte aux lions.No longer availableDim. 15 cm x 16 cm x 13 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#575Een gedreven koperen theekan.
Une théière en cuivre repoussé.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#405Een bronzen asbak met reliëfdecor van een vogel en een dekseldoosje in de vorm van een appel aan een tak.
Un cendrier en bronze à décor en relief d'un oiseau et une boîte à couvercle en forme de pomme sur une branche.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#591Een schotel van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Un plat en porcelaine de Chine bleu et blanc d'après l'exemple Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#72“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#151Delvaux, BruxellesEen wit lederen handtas. Met certificaat.
Un sac à main en cuir blanc. Avec certificat.No longer availableDim. 20 x 25 cmEstimate: € 260 / 280 -
#646Een Pakistaans wollen lopertje.
Un tapis pakistanais en laine.No longer availableDim. 195 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#28Een paar Samsonbordjes met floraal decor op de vleugel en wapenschilden in het plat. XIXe eeuw.
Une paire d'assiettes Samson à décor floral sur l'aile et blasons au centre. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#511Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
Une paire de chevaux en pierre sculptée d'après l'exemple des Tang.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 250 / 350 -
#143“Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 240 / 360 -
#585Tirschenreuth, BavariaEen achthoekig porseleinen eetservies met vergulde randen, bestaande uit 12 grote borden, 13 diepe borden, zes kleine borden, een grote terrine (zonder deksel), twee kleine terrines, een sauskom, een grote en een kleine schotel en een diepe kom. We voegen er zes bordjes van Winterling aan toe.
Service de table octogonal en porcelaine à tranches dorées, comprenant 12 grandes assiettes, 13 assiettes creuses, six petites assiettes, une grande terrine (sans couvercle), deux petites terrines, un saucière, une grande et une petite soucoupe et un bol profond. Nous ajoutons six assiettes Winterling.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#333Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#35Bonbonnière in Frans porselein. Onderaan gemerkt.
Bonbonnière en porcelaine française. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 35 / 40

