Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.

Een paar eieren van cloisonné op koper, versierd met een bloemendecor.

Une paire d’oeufs en cloisonné sur cuivre, décoration de fleurs.
Dim. h: 17 cm
SKU: 1112180721.
Categories: Aziatisch, Koper.
Auction day: 12 December 2018 19:00
Catalogue #721
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #654

    Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.

    Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 15 en 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #70

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 3,19 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #435

    Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #402

    Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.

    Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #315

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.
    No longer available
    Dim. 5,58 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #618

    Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.
    No longer available
    Dim. h: 112 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #405

    Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.

    Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. Ø: 11,5 - 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #642

    Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.

    Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.
    No longer available
    Dim. 137 x 84 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #471

    Een paar processielantaarns van geel en rood koper op getorste stokken.

    Une paire de lanternes de procession en cuivre rouge et jaune sur des bâtons torsadés.
    No longer available
    Dim. l: 258 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #406

    Een bord van blauw en wit Chinees porselein.

    Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #376

    Een messingen luchtertje met vijf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en laiton à cinq points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564

    Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.

    Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7,5 - 11,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #366

    Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.

    Un petit lustre en cuivre rouge à quatre points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #678

    Twee schotels met blauw op witte landschapdecors, waarbij één Chinese van porselein en één Engelse van aardewerk.

    Deux plats à décor bleu sur blanc de paysages, dont un plat en porcelaine de Chine et l’autre en faïence anglaise.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #420

    Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.

    Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 - 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #785

    Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.

    Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 6 - 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #638

    Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.

    Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #705

    Een zesdelig Satsuma theeservies.

    Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #409

    Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.

    Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #797

    Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.

    Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #616
    Kirman

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 327 x 200
    Estimate: € 160 / 200
  • #6

    Een paar barokke kerkkandelaars van messing.

    Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #563

    Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.

    Un Bouddha debout en bois patiné doré.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #675

    Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.

    Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 13 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #412

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #542

    “Ballerina”. Olieverf op doek. Russische school. Draagt signatuur ‘Shukaev’ (?) en datum 1972.

    ”Ballerine”. Huile sur toile. Ecole russe. Porte une signature : ’Shukaev’ et datée 1972.
    No longer available
    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 400 / 440
  • #507

    “Twee vogels met kers.” Beeld uit jade met sokkel.

    Deux oiseaux et cerise”. Une statue en jade avec un socle.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #541

    Een balustervaas van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine, glaçure sang-de-boeuf.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #650

    Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.

    Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 137 x 87 x 43 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #570

    Een notenhouten wandconsole met twee laden in de gordel en gecanneleerde zuiltjes op de hoeken.

    Une console en noyer à deux tiroirs dans la ceinture et colonnes cannelées au coins.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #661
    Lladro

    Een jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.

    Une statue en porcelaine en forme de jeune fille et un parasol. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #753

    Twee documentatieboeken: ‘ Corvette milestones’ M. Mueller en ‘ Sports car color history: Corvette 1953 - 1962’ M. Mueller

    Deux ouvrages de référence: ‘Corvette milestones’ M. Mueller et ‘Sports car color history: Corvette 1953 - 1962.’ M. Mueller.
    No longer available
    Estimate: € 24 / 26
  • #137

    “Drie generaties Gera Luda”. Beeld gesigneerd Miro en genummerd 1999/9999.

    ”Trois générations Gera Luda”. Une statue signée Miro et numérotée 1999/9999.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #769

    Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.

    Deux vases cornes en porcelaine blanche dite Vieux Bruxelles.
    No longer available
    Dim. h : 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55
    Arsa, Rosskopf en Certina

    Een lot van drie verschillende zakhorloges. Certina in origineel doosje.

    Un lot de trois montres de poche différents. Certina dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #628

    Een dekselvaas van Chinees polychroom porselein met pleine page decor van vogels en bloeiende struiken. Randschade aan de dekselknop. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    Un vase à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décor plein page d’oiseaux et arbustes en floraison. Dégâts au couvercle. marque sous la base. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 40 cm
    Estimate: € 200 / 240
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 12 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More