Similar lots by type
-
#702Een dekselvaas van Japans porselein met een decor van krijgers op gouden fond. Onderaan gemerkt.
Vase à couvercle en porcelaine du Japon, décoré de samouraïs sur un fond doré. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#678“Marktkramerskoppel”. Twee beelden van blauw en wit porselein met vergulde en gepolychromeerde details.
“Couple de marchands”. Deus statues en porcelaine blanche et bleue avec détails en dorure et polychrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 25 -
#525Pied à LassayEen comtoiseklok van gedreven geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé.No longer availableDim. h: 165 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.
Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#637Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een balustervaas van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een interieur. Restauraties.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un intérieur. Restaurations.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 120 -
#602Een paar antieke Chinese tempelleeuwen van gepolychromeerd hout.
Paire de lions de temple chinois en bois sculpté et polychromé.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 500 / 800 -
#639“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#612Een antiek Chinees bed van roodgelakt hout met vergulde versieringen. Binnenin schilderingen op zijde rondom en in de baldakijn. Enkele beschadigingen en manco’s. XIXe eeuw.
Impressionnant lit d’apparat chinois en bois laqué rouge et doré avec des ornements sculptés et des panneaux peints sur soie. XIXe siècle. Quelques dégâts et manquants.No longer availableDim. 240 x 300 x 215 cmEstimate: € 700 / 1200 -
#692“Rijstteelt”. Twee Chinese gouachetekeningen op zijde in één kader. Gesigneerd.
”La riziculture”. Deux dessins gouache sur soie dans un cadre. Signé.No longer availableDim. 27 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#790Een lot messing, bestaande uit een kruik, een ketel, een aquamanile, een wijwatervat met kwispel, enz.
Un lot de laiton comprenant une cruche, un chaudron, une aquamanile, un bénitier, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#535Louis Gaye à LesteleEen comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een paar vazen van Cantonporselein.
Deux vases en porcelaine de Canton.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 400 -
#610Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
Bouddha assis ancien en bois polychrome.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 400 / 600 -
#661Een balustervaas van Chinees porselein met een wit op blauw decor van een bloeiende struik. Onderaan gemerkt: Zhongguo Jingdezhen Zhi.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un arbuste en fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#635Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#679Een gietijzeren haardplaat met een Bijbelse voorstelling, een haardijzer en twee messingen vuurbokken in barokke stijl.
Taque en fonte à décor biblique avec landier et deux chenets en laiton. Style baroque.No longer availableDim. 90 x 74 cm & h; 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#288Een paar Batik textielstempels van rood koper. Indonesië omstreeks 1900.
Paire de tampons batik pour textile en cuivre rouge. Indonésie, vers 1900.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#606Een Chinese tafel met vier bijpassende stoelen van gesculpteerd tropisch hout.
Table chinoise et quatre chaises assorties en bois exotique sculpté.No longer availableDim. 85 x 90 cmEstimate: € 400 / 450 -
#795“Man met mand”. Een bronzen beeldje. Japans werk. Onderaan gemerkt.
”Homme et panier”. Une statue en bronze. Travail japonais. Porte une marque en dessous.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#545Hy Dognon à SaujonEen comtoiseklok van gedreven geel koper met geëmailleerde wijzerplaat.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#553Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#629Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#657Een vaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van krijgsheren.
Un vase en porcelaine du Japon à décor de guerriers polychrome et doré.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#665Een halllantaarn van van paars glas in messing.
Lanterne de vestibule en verre pourpre et laiton.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#564“Vrouw in een interieur”. Olieverf op doek. Kleine herstellingen.
”Femme dans un intérieur”. Huile sur toile. Petits dégâts.No longer availableDim. 68 x 49 cmEstimate: € 120 / 180 -
#409Een glazenservies van geslepen kristal in vier formaten, waarbij een model met groene kelk. +/- 30 stuks.
Service de verres en cristal taillé aux quatre formats, dont un modèle partiellement vert. ± 30 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#42Félicien RopsPeriod: 1833 - 1898“L’absinthée”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Vochtplekjes.
”L’absinthée”. Une eau-forte. Signée dans la planche. Taches d’humidité.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#351Een lot van elf bindingen met tijdschriften: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje’ & ‘Snoek’.
Un lot de onze reliures de magazines: ‘Ons Volkske’, ‘Kuifje ‘ & ‘Snoek’.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#560Drie art deco groepen van aardewerk, bestaande uit een geit, een ree en een gems.
Trois groupes art déco en faïence: une chèvre, une biche et un chamois.No longer availableDim. h: 25 - 36 cmEstimate: € 60 / 80 -
#312Jaky Lefrançois”Zomerhoeden op een stoel” en “Bloemen”. Twee stillevens. Aquarel op papier. Beiden gesigneerd, één gedateerd.
”Chapeaux d'été sur une chaise” et “Fleurs”. Deux natures mortes. Aquarelle sur papier. Signées, une datée.No longer availableDim. 47x37 cm; 46x37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343BergenEen lot polychroom aardewerk bestaande uit drie schenkkannen.
Lot de trois verseuses en pâtes tendres polychromes.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#227“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#262“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 1230 / 200 -
#523Een bronzen hoofd van Indische god “Lord Shiva”
Une tête en bronze du dieu Indien “Lord Shiva”.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#205Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een centrale smaragd van ± 1,36 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude centrale de ± 1,36 ct.No longer availableDim. 5,65 gEstimate: € 1700 / 1900

