Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.

Een paar eikenhouten buffetten met twee deurtjes onder een lade. Typische versiering met diverse leeuwenkoppen. Renaissancestijl, einde XIXde eeuw. Bovenkasten manco.

Armoires à buffet avec deux portes et un tiroir. Décoration typique avec des têtes de lion. Style renaissance, fin XIXième. Pas de parties supérieures.
Dim. H. 93 cm
SKU: 2504170246.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 25 April 2017 19:00
Catalogue #246
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #672

    Een kleine ronde tafel van witgepatineerd hout, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    Une petite table ronde en bois patiné blanc, décor de guirlandes de fleurs et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #237

    Een bibliotheekkast met vier gevitreerde deuren bovenaan en vier laden boven vier paneeldeuren onderaan.

    Une bibliothèque anglaise, le haut ouvrant à quatre portes vitrées, le bas à quatre tiroirs et portes.
    No longer available
    Dim. b: 225 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #645

    Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad. Met bijhorende armstoel.

    Un bureau style Anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.
    No longer available
    Dim. 76 x 163 x 82 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #606

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #536

    Een sobere dennenhouten tafel met een lade in de gordel.

    Une table en sapin sobre avec tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 155 x 80 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #631

    Een bureau van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl, versierd met sober inlegwerk en bronsbeslag en met één lade in de gordel.

    Un bureau en bois style Lodewijk XV, décor sobre incrusté, un tiroir dans la ceinture, finition en bronze.
    No longer available
    Dim. b: 128 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #520

    Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.

    Une commode en acajou à quatre tiroirs et poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
  • #628

    Een eikenhouten tafel met negen bijpassende stoelen. Tijdperk art deco.

    Table en chêne et neuf chaises assorties. Epoque art déco.
    No longer available
    Dim. 230 x 148 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #674

    Een antiek Japans wandkleed met vogels en bloemen van goudbrokaat op een zwarte achtergrond. Beschadigingen. XIXe eeuw.

    Tapisserie japonaise ancienne décorée de fleurs et d’oiseaux en brocart d’or sur fond noir. Usures et dégâts. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 300 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #670

    Een sobere eikenhouten salontafel.

    Une table basse sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 130 x 65 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #803

    Een eikenhouten tafel. XIXe eeuw.

    Une table en chêne. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 155 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #723

    Een eikenhouten koffertje met gebeeldhouwd front.

    Coffret en chêne sculpté de style gothique anglais.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #525

    Een art deco eettafel met zes bijpassende stoelen van gefineerd hout. We voegen er twee kwartronde bijzettafeltjes aan toe.

    Table de salle à manger art déco et six chaises assorties en bois de placage. Nous ajoutons deux tables d’appoint en quart de rond.
    No longer available
    Dim. 75 x 140 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #652

    Een tuinstel van zwartgepatineerd gietijzer, bestaande uit twee stoelen en een tafel met zwart en wit marmeren blad. Blad niet origineel.

    Un ensemble de jardin en fonte noir patiné comprenant deux chaises et une table avec tablette en marbre noir et blanc.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #576

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique avec quatre pieds gaine.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een tuinstel van witgepatineerd ijzer, bestaande uit een tafel en vier stoelen.

    Un ensemble de jardin en fer patiné blanc comprenant une table et quatre chaises.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #656

    Een buffetkast van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie met twee opengewerkte deuren met cannage en met een marmeren blad.

    Un buffet en bois patiné blanc d’inspiration Louis XVI. Deux portes avec cannage et tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. b: 126 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #242

    Een salongarnituur van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel, bestaande uit een bank en twee stoelen.

    Un salon en noyer sculpté comprenant deux fauteuils et un canapé, style Louis XV, recouvert de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #244

    Een mahoniehouten commode met spiegel met een wit marmeren blad en drie grote en twee kleine laden.

    Une commode en acajou avec trois grands et deux petits tiroirs, un miroir et une tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 94 x 113 x 43 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #655

    Een grote tafel van tropisch hout met vier tapse poten.

    Une grande table en bois exotique aux pieds gainée.
    No longer available
    Dim. 260 x 101 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #808

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #806
    J. Shalbert

    Een staande klok in eikenhouten kast met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers. Gedateerd 1829.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en émail aux chiffres romains. Datée 1929.
    No longer available
    Dim. 230 x 43 x 25 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #635

    Een gefineerde semainière in Lodewijk XV-stijl met bronsbeslag en een roze marmeren blad.

    Semainier en bois de placage de style Louis XV, orné de bronzes et à tablette de marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #679

    Een ronde eikenhouten tafel met gecanneleerde poten.

    Une table ronde en chêne avec pieds cannelés.
    No longer available
    Dim. Ø: 118 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #2

    Een lot van zes stuks etsen e.a.

    Six gravures aux vues de villes.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een lang eikenhouten buffetkast met vier gemoulureerde deuren en vier laden. Lodewijk XV-stijl.

    Un buffet de style Louis XV, quatre portes avec moulures et quatre tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 250 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #571

    Een Afrikaanse houten sculptuur in de vorm van een olifantstand. Grasslands, Kameroen.

    Une sculpture en bois africain en forme de défense d’éléphant. Grasslands, Cameroun.
    No longer available
    Dim. l: 143 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #402

    Een oude boterkarner.

    Ancienne baratte en bois et fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #567

    Een Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine.

    Guan Yin en porcelaine monochrome blanc d’après le blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #372

    “Vue de la Grande place et la maison de ville à Bruxelles” & “Dernièrs adieux de Napoleon à sa famille”. Twee oude gravures. We voegen er een reproductie van een ets van Joostens met een zicht op de Oude Koornmarkt aan toe.

    “Vue de la Grande Place et la Maison de Ville à Bruxelles”et “Derniers adieux de Napoléon à sa famille”. Deux eaux fortes. Nous ajoutons une eau forte représentant le Vieux Marché au Blé.
    No longer available
  • #461

    Een lampenvoet van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels in een landschap. Op bronzen voet.

    Pied de lampe en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor d’oiseaux dans un paysage. Sur base en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #623
    Wunsiedel

    Een dekselvaas van rood porselein met een verguld decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Beieren.

    Un vase à couvercle en porcelaine rouge, décor de fleurs. Marque sous la base. Bavière.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #716

    Een mooie grote Kelim met horizontale banen.

    Beau et grand kilim aux pans horizontaux.
    No longer available
    Dim. 323 x 166 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #425
    Ted Lapidus, Léonard & Courrèges in blue

    Drie vaporisators eau de toilette van 100, 50 en 30 ml.

    Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 50 et 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #477

    Een achthoekige schaal van blauw en wit porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt. Enkele schilfers. XIXe eeuw.

    Plat octogonale en porcelaine bleue et blanche. Travail chinois. Marque au verso. Quelques éclats. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 30 x 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #766

    Een lot van drie verschillende Oosterse karpetten. Slijtage.

    Lot de trois carpettes d’Orient en laine. Usures.
    No longer available
    Dim. 220 x 141 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 April 2017

De veiling is volledig - 810 loten. Tentoonstelling: Zaterdag en Zondag van 11u tot 18u.

25 April 2017 19:00
26 April 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More