Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar eikenhouten faldistoria, versierd met snijwerk in de rug.

Een paar eikenhouten faldistoria, versierd met snijwerk in de rug.

Une paire de chaises faldistoire en chêne avec décoration de sculptures dans le dos.
SKU: 2011180066.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #66
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #600

    Een reeks van zes recent gerestaureerde en gebeitste houten stoelen met opengewerkte rug. Met twee bijpassende armstoelen.

    Suite de six chaises et deux fauteuils récemment restaurées aux dossiers ajourés.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #411

    Een geboetseerde buste van een franse soldaat uit WO I. Gesigneerd en gedateerd ‘1914-1915’ .

    Un buste modelé représentant un soldat français de la Première Guerre Mondiale. Signé et daté ‘1914-1915’.
    No longer available
    Dim. H 12 cm
    Estimate: € 32 / 40
  • #61
    Christofle.

    Een uitgebreid bestek van verzilverd metaal met een Louis XV-motief.

    Un service à couverts en métal argenté au motif Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #343

    Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen.

    Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #602

    “Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 69 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #505

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #485

    Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkapstok in Mechelse renaissancestijl, versierd met vier leeuwenkoppen met ringen.

    Un porte-manteau mural en chêne, style Malinois Renaissance, décoration de quatre têtes de lion et des anneaux.
    No longer available
    Dim. 165 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #373
    Villeroy & Boch

    Een serviessetje, bestaande uit een schotel, een kom, een suikerpot, een zoutvat en een pepervat met het decor ‘Montserrat’ naar ontwerp van Paloma Picasso.

    Un service comprenant un plat, un bol, un sucrier, une salière et un poivrier, le tout au décor ‘Montserrat’ d’après une oeuvre par Paloma Picasso.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,85 ct. en een centrale diamant van ± 0,61 ct. Color G VVS1.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,85 ct et d’un diamant central de ± 0,61 ct Color G VVS1.
    No longer available
    Dim. 3,24 g
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #200

    Een lingot van 500 g. geel goud. Gemerkt Au 999,7. Essayeur PCB in een klavertje vier. Testrapport Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au op vier punten.

    Un lingot en or jaune de 500 gr. marque Au 999,7. essayeur PCB dans un trèfle à quatre feuilles. Rapport de test Fischerscope XRAY XAN 222: 99,8 à 100% Au sur quatre points.
    No longer available
    Dim. 500 g
    Estimate: € 12000 / 15000
  • #190

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct.
    No longer available
    Dim. 6,12 g
    Estimate: € 500 / 600
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More