#693
Diverse fallische beeldjes van brons en van steen. 3 stuks.
#364Gorus
“Zomerlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 27 x 36,5 cmEstimate: € 100/180 -
#759
Een notenhouten regulateur met zwartgelakte stijlen.
#9Jos Albert
“Plattelandszicht”. aquarel en potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1928.
”Vue sur la campagne”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#794
#498
Twee verschillende houten theaterpoppen.
#109
“Ardeense villa”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Onleesbaar.
”Villa Ardennaise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 40/50 -
#755
Een verlengbare eikenhouten tafel met gedraaide poten.
#434
“Schepen aan de kust”. Olieverf op paneel in de geest van de XIXe eeuw.
”Bateaux à la côte”. Huile sur panneau dans l’esprit du XIXème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 50/80 -
#508
Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100/180 -
#120Schaffhausen Swiss
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#627Washington
Een kist met 123 sigaren ‘Fernand Piot’.
Une boîte à cigares et 123 cigares ‘Fernand Piot”.No longer availableEstimate: € 40/60