Similar lots by type
-
#786Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#620Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#801Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#595Gasparucci ItaloEen tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#628Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#791Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#785Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#780Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#800Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#805Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#770Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#782Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#778Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#788Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 40 -
#520Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#606Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360 / 400 -
#619Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#629Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#638Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200 / 300 -
#765Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#355Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 0,40 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,4O ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants et de baguettes ayant un poids total de ± 0,40 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 5 gEstimate: € 700 / 800 -
#689“Mozart”. Een buste van groengepatineerd brons.
“Mozart”. Un buste en bronze patiné.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#296KashgaiEen wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Jozef Cantré“Mythologische voorstelling met pijl.” Houtsnede op papier. Gesigneerd en genummerd 117/180.
“Représentation Mythologique avec une flèche.” Gravure sur papier. Signée et numérotée 117/180.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#517Willy VandersteenSuske en Wiske. “Het Bevroren Vuur”. Rode Reeks. Eerste druk. 1952. Redelijke staat.
Suske en Wiske. “Het bevroren Vuur”. Série Rouge. Première édition. 1952. En état.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#743Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd Japans ivoor in de vorm van een wijze.
Un netsuke en ivoire japonaise sculptée polychrome en forme de sage.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#600Een paar gesculpteerde armstoelen, bekleed met naaldwerk en tapisserie.
Deux fauteuils sculptés, recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 360 / 400 -
#408Een lot van zes oude fotocamera’s. Gevaert, Kodak & Rodenstock.
Lot de caméras anciens. Gevaert, Kodak et Rodenstock.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#36BocharaKarpet van wol met een Gül-motief op rode fond. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine à motif Gül sur fond rouge. Nouée main.No longer availableDim. 156 x 108 cmEstimate: € 80 / 100 -
#455Tafel met een lade in de gordel en met vier gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table rectangulaire ouvrant à un tiroir en ceinture. Quatre pieds tournés à étranglements. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#207“Vechtende hertenbokken”. Een beeld van groengepatineerd zamak op zwart marmeren sokkel.
“Cerfs en combat”. Une statue en régule verte patinée sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 160 / 180 -
#431Vier verschillende muziekdozen in de vorm van Zwitserse huisjes.
Quatre boîtes à musique en forme de chalets Suisse.No longer availableDim. H: 11 cmEstimate: € 40 / 80

