Similar lots by type
-
#765Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#628Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Gasparucci ItaloEen tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#520Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#782Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#620Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#770Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#805Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#780Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#801Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#638Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200 / 300 -
#786Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#791Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#785Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#629Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#788Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 40 -
#606Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360 / 400 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#619Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#778Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#800Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#112Een houten juwelenkistje met een ingelegd decor van bloemen en vlinders en een sterretje van paarlemoer onderaan.
Un coffret à bijoux avec décor incrusté de fleurs et papillons et une petite étoile en nacre.No longer availableDim. 27 x 20 x 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#422Een doos van zwartgelakt hout, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte en bois laqué noir décorée d’incrustations en laiton.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#512Roman Zuzuk“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#621Een paar vleermuizen van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Paire de chauve-souris en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 28 cmEstimate: € 200 / 220 -
#97Een schaakspel met zamakken stukken in Middeleeuwse stijl. Patina grotendeels verdwenen. In houten kist. Eén paard beschadigd.
Un jeu d’échecs style Moyen Age en régule. Patine usée. Dans une boite en bois. Un cheval est endommagé.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,31 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct et de baguettes de saphir ayant un poids total de ± 1,31 ct.No longer availableDim. 5,48 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#285Een 18 karaats geel gouden ring bezet met één briljant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un brillants de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableEstimate: € 800 / 1000 -
#240Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,15 ct. en een gele beril van ± 6 ct.
Chaîne en or blanc 18 et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,15 ct et d’un béryl jaune de ± 6 ct.No longer availableDim. 6,97 gEstimate: € 850 / 1000 -
#14Een lot kristal, bestaande uit een kleurloze karaf en coupe, een groen vaasje en een vaasje op voet met een mauve decor van een vogel.
Un lot d’objets divers en cristal, comprenant une carafe et coupe en cristal incolore, un petit vase en cristal vert et un petit vase sur pied en mauve, décoré d’un oiseau.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#590Eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. XXste eeuw.
Une commode en chêne avec deux grands et deux petits tiroirs. XXième siècle.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#146Een gietijzeren hoekétagère in vier niveaus.
Une étagère en coin à quatre étages en fer forgé.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#296KashgaiEen wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120

