Similar lots by type
-
#780Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#791Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.
Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#629Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.
Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#801Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.
Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#805Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.
Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.No longer availableDim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#610Een verlengbare eikenhouten tafel.
Table allongeable en chêne.No longer availableDim. l: 142 cmEstimate: € 200 / 220 -
#800Een voetbankje.
Une repose pieds.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#764Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.
Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Gasparucci ItaloEen tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.
Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.No longer availableDim. 73 x 199 x 100 cmEstimate: € 240 / 360 -
#785Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.
Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#628Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.
Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.No longer availableDim. b: 148 cmEstimate: € 100 / 120 -
#788Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.
Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20 / 40 -
#765Een sobere eikenhouten bureautafel met een lade in de gordel.
Un bureau sobre en pin avec un tiroir dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#638Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.
Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.No longer availableDim. b: 117 cmEstimate: € 200 / 300 -
#770Een houten dienblad op opklapbaar statief.
Plateau de service en acajou sur support amovible.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#786Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.
Une table avec rallonges à pieds cambrés.No longer availableDim. 65 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#782Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.
Une petite vitrine en chêne à une porte.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#776Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.
Une table de nuit en style régence avec un tiroir.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#795Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.
Deux chaises en chêne style régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#620Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.No longer availableDim. 96 x 123 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#606Een verguld metalen console met glazen blad.
Une console en métal avec tablette en verre.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 360 / 400 -
#778Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#619Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.
Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#110Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,22 gEstimate: € 400 / 600 -
#126Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine. Fait main.No longer availableDim. 308 x 252 cmEstimate: € 220 / 300 -
#401Een paar Staffordshire hondjes van meerkleurig aardewerk.
Deux chiens Staffordshire en faïence polychrome.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#71Schatz KernVijf verschillende draaiende rechthoekige tafelklokjes.
Cinq petites pendules de table tournantes différentes.No longer availableDim. H: 23 cmEstimate: € 50 / 100 -
#367Delftse kan met tinnen deksel.
Une verseuse avec couvercle en étain. Delft.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#583Kleine coupe van Chinees porselein met een geel en groen decor van een draak en een feniks. Onderaan gemerkt in blauw naar de Suan-To Dynastie.
Petite coupe en porcelaine de Chine à décor en vert et jaune d’un dragon et d’un phénix. Marque en bleu sous la base d’après la Dynastie Suan-To.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#545Een lot van drie verzameldozen met mineralen en gesteenten.
Lot de trois boîtes de collection contenant des minéraux et des pierres dures.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#191Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Sans famille”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Sans famille”. Une statue en bronze brun patiné. Signé.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 550 / 650 -
#366Een muziekstaander van gesculpteerd mahoniehout in vier niveaus. Begin XXe eeuw.
Etagere à musique en acajou sculpté à quatre niveaux. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een Chinese keizer en keizerin, opgebouwd uit plaatjes ivoor.
Deux statues en plaquettes d’ivoire représentant un empereur et une impératrice.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 200 -
#419Een madonna met kind en een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit. De eerste onder stolp.
Vierge à l’enfant sous cloche et une représentation de la Sainte Famille en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#739Shoichi Hasegawa“Boom”. Een kleurenets. Gesigneerd, genummerd 9/120 en gedateerd ’73 buiten de plaat.
“Arbre”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 9/120 et datée ‘73 - hors planche.No longer availableDim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 80

