Other lots in this auction
-
#373Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.
A large decorative piece adorned with flowers and putti in porcelain. Italian work.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#225Amphora, Campina, Austria“Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.
"Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.No longer availableDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 150 / 250 -
#27Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.
A bronze statue of two putti on a red marble base.No longer availableDim. h 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#207Val Saint LambertEen uitgebreid kleurloos kristallen glasservies bestaande uit 4 sets: 9 waterglazen (1 schilfer), 11 coupes, 12 rode (1 schilfer) en 11 witte wijnglazen (1 schilfer). Sommige stukken gesigneerd.
An extensive colorless crystal glassware set consisting of 4 sets: 9 water glasses (1 chip), 11 coupes, 12 red wine glasses (1 chip), and 11 white wine glasses (1 chip). Some pieces signed.No longer availableEstimate: € 240 / 300 -
#385Een hofdegen met handvat van koper en hout.
A ceremonial sword with a copper and wooden grip.No longer availableDim. L: 86 cmEstimate: € 50 / 60 -
#725Double S GiftwareEen grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.
A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.No longer availableDim. h 36 x 40 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,22 g maat: 55Estimate: € 500 / 600 -
#576Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.
A multicolored hand-knotted Persian carpet with geometric design.No longer availableDim. 290 x 210 cmEstimate: € 60 / 90 -
#606Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.
A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.No longer availableDim. h 43, Ø 74,5 cmEstimate: € 200 / 260 -
#126Massimo & Lella Vignelli CasiglianiPeriod: 1931-2014Tavolino mod. “Metafora”. Een vintage design salontafel met 4 geometrisch wit marmeren poten, bestaande uit globe, kubus, piramide en cilinder, waarop een vierkant glazen blad. Ontwerp door Massimo & Lella Vignelli voor Casigliani, 1979.
Coffee table model "Metafora". A vintage design with 4 geometric white marble legs: globe, cube, pyramid and cylinder, supporting a square glass top. Designed by Massimo & Lella Vignelli for Casigliani, 1979.No longer availableDim. 20 x 98 x 98 cmEstimate: € 1200 / 1800 -
#282Noyon“De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.
"The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#110Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.
An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.No longer availableDim. 5,50 g maat: 56Estimate: € 1400 / 1500



