Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.
Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.
Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.

Een paar eironde aardewerken vazen met een mandmotief op de buik. Belgisch aardewerk, onderaan gemerkt Arfeu.

A pair of oval earthenware vases with a basket motif on the belly. Belgian pottery, marked at the bottom with Arfeu.
Dim. H. 22 cm
SKU: 1604240393.
Auction day: 16 April 2024 19:00
Catalogue #393
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #373

    Een groot sierstuk gedecoreerd met bloemen en putti van porselein. Italiaans werk.

    A large decorative piece adorned with flowers and putti in porcelain. Italian work.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #225
    Amphora, Campina, Austria

    “Imperial Amphora”, een set van 2 geglazuurde keramische vazen met de afbeelding van een ijsvogel. Gemerkt Amphora, Campina, Austria. Ca. 1910.

    "Imperial Amphora", a set of 2 glazed ceramic vases featuring an image of a kingfisher. Marked Amphora, Turn-Teplitz, Austria. Circa 1910.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #27

    Een bronzen beeldje met twee putti op een rood marmeren sokkeltje.

    A bronze statue of two putti on a red marble base.
    No longer available
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een uitgebreid kleurloos kristallen glasservies bestaande uit 4 sets: 9 waterglazen (1 schilfer), 11 coupes, 12 rode (1 schilfer) en 11 witte wijnglazen (1 schilfer). Sommige stukken gesigneerd.

    An extensive colorless crystal glassware set consisting of 4 sets: 9 water glasses (1 chip), 11 coupes, 12 red wine glasses (1 chip), and 11 white wine glasses (1 chip). Some pieces signed.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #385

    Een hofdegen met handvat van koper en hout.

    A ceremonial sword with a copper and wooden grip.
    No longer available
    Dim. L: 86 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #725
    Double S Giftware

    Een grote 7-delige warmhoudschaal in verzilverd metaal. Met een sticker gemerkt onderaan het dienblad ‘Double S Giftware Sweden’.

    A large seven piece serving dish in silver plate. With a sticker underneath marked Double S Giftware Sweden.
    No longer available
    Dim. h 36 x 40 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,22 g maat: 55
    Estimate: € 500 / 600
  • #576

    Een meerkleurig handgeknoopt Perzisch tapijt met geometrisch decor.

    A multicolored hand-knotted Persian carpet with geometric design.
    No longer available
    Dim. 290 x 210 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #606

    Een ronde art deco-stijl salontafel met opgeplakt geparketteerd decor.

    A round Art Deco-style coffee table with inlaid parquet decoration.
    No longer available
    Dim. h 43, Ø 74,5 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #126
    Massimo & Lella Vignelli Casigliani
    Period: 1931-2014

    Tavolino mod. “Metafora”. Een vintage design salontafel met 4 geometrisch wit marmeren poten, bestaande uit globe, kubus, piramide en cilinder, waarop een vierkant glazen blad. Ontwerp door Massimo & Lella Vignelli voor Casigliani, 1979.

    Coffee table model "Metafora". A vintage design with 4 geometric white marble legs: globe, cube, pyramid and cylinder, supporting a square glass top. Designed by Massimo & Lella Vignelli for Casigliani, 1979.
    No longer available
    Dim. 20 x 98 x 98 cm
    Estimate: € 1200 / 1800
  • #282
    Noyon

    “De Klappeien te Lier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Naar Opsomer.

    "The Stepping Stones at Lier." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. After Opsomer.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #110

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. D-E VVS1.

    An 18kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.20 ct. D-E VVS1.
    No longer available
    Dim. 5,50 g maat: 56
    Estimate: € 1400 / 1500
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More