#545Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#628Een vaas en een coupe van kleurloos kristal, omstreeks 1960.
A vase and a coupe of colorless crystal, circa 1960.No longer availableDim. 25 en 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#402Marcel PraetEen lot van 8 litho’s en gravures, genummerd en sommige E.A. Gesigneerd buiten de plaat.
A lot of 8 lithographs and engravings, numbered and some EA Signed outside the plate.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#125Yves Saint LaurentEen Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525 / 575 -
#489Elmago“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200 / 1600 -
#445Een koperen hallamp met raster van groen glazen knikkers.
A copper hall lamp with a grid of green glass marbles.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 180 / 240 -
#168Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#2“Bloemenstilleven.” Olieverf op board. Onleesbaar Gesigneerd.
#684Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#329Een celadonkleurige schemerlamp met kap.
A celadon colored table lamp with shade.No longer availableDim. 78 x Ø53cmEstimate: € 40 / 60