#125Yves Saint Laurent
Een Yves Saint Laurent zwart lederen handtas met originele stofzak.
An Yves Saint Laurent black leather handbag with original dust bag.No longer availableEstimate: € 525/575 -
#505
“La Lanterne”. Een 6 hoekige messing hanglantaarn met getint glas. (AID3321)
#423
Een Chinese porseleinen dekselvaas met oorlogstafereel in het decor.
A Chinese porcelain lidded vase with a war scene in the decor.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 80/120 -
#526
Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.
#327
Kleurloos glazen art deco vaasje gemerkt Lalique France.
Colorless glass art deco vase marked Lalique France.No longer availableDim. H.13 cmEstimate: € 350/400 -
#572Luc Goossens
“Stilleven van vergiet en houten hoofd”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#696
#19Luyckx
“De kerk van Borsbeek”. Litho. Gesigneerd en genummerd 50/55.
“The Church of Borsbeek”. Lithograph. Signed and numbered 50/55.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 25/30 -
#368
Een lot van 4 Chinees porseleinen dekselpotjes.
A lot of 4 Chinese porcelain lidded jars.No longer availableDim. h: 21 en 16 cmEstimate: € 35/45 -
#518Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#449Dees De Bruyn
“Portret van een zangeres.” Litho genummerd 22/35. Gesigneerd buiten de plaat.
“Portrait of a singer.” Lithograph numbered 22/35. Signed outside the plate.No longer availableDim. 56 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#59Albert Beeldens
“Bloemenstilleven in bloempot.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Gedateerd 1936.
“Flower still life in a flowerpot.” Oil paint on panel. Signed. Dated 1936.No longer availableDim. 55 x 25 cmEstimate: € 80/120