#668Een serie van vijf Arita borden met Chenghua merk. Imari decor met gestileerde fohonden in uitsparingen en met pioenen in blauw en wit rond een roestrode driehoek in het centrum rondom een rozet met polychrome bloemen. Japan, omstreeks 1780 volgens bijgevoegd certificaat van Yamanake & Co te Kyoto.
Suite de cinq assiettes Arita aux marques Chenghua. Decor Imari de chiens de pho stylisés dans des cartouches et aux pivoines en bleu et blanc entourant un triangle rouille et une rosace aux fleurs polychromes dans le creux. Japon, vers 1780 selon le certificat ajouté de Yamanake & Co à Kyoto.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 500 / 600 -
#416Een mahoniehouten magazinerekje op wieltjes.
#157DelvauxEen zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
#437Een art deco vaas van kleurloos kristal met een geslepen amberkleurig decor en versierd met een 800‰ zilveren montuur. Gemerkt van Delheid.
Vase art déco en cristal incolore à décor taillé ambré, avec monture en argent 800‰. Marque de Delheid.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#485Een 18 karaats wit en geel gouden ring in de vorm van een hand bezet met fantasiestenen.
#321Een vaas van meerkleurig Murano glas.
Vase en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 90 / 120 -
#781Twee gebeeldhouwde wrattenzwijntanden met telkens een rij van drie olifantjes. We voegen een papiersnijder toe (letsel).
#727Een groot en gevarieerd lot kristal en glaswerk.
#96Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
#113Twee borden van Hollands aardewerk met meerkleurige decors. Randschade. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes en faïence hollandaise à décors polychromes. XVIIIe siècle. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60