Other lots in this auction
-
#40Een 18 karaats geel gouden schakelketting met bolletjes. Lengte 41 cm.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct aux petites boules. L. 41 cm.No longer availableDim. 4,44 gEstimate: € 120 / 200 -
#842Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#1Een paar porseleinen pimpelmezen en een aardewerken doosje in de vorm van een duif.
Paire de mésanges bleues en porcelaine et une boîte en faïence en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#373Val St. LambertEen lot geslepen kleurloos kristal, bestaande uit vier asbakken en een vaas op voet met messingen montuur.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant quatre cendriers et un vase sur piédouche à monture en laiton.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#349“Et procidentes adorauerunt eum, De Aanbidding der Wijzen”. Een ets van Witdouc naar een werk van Peter Paul Rubens.
“Et procidentes adorauerunt eum. L’Adoration des Mages”. Eau-forte par Witdouc d’après Peter Paul Rubens.No longer availableDim. 47 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#101“Bloemenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gaaf.
“Fille aux fleurs”. Sculpture en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#754Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableDim. 73 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#179Marika Bäumler“De jonge bruid” en “De beschermende hand”. Gesigneerd.
“La jeune mariée” et “La main protectrice”. Signées.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#665Een groot notenhouten bureau met langs weerskanten twee paneeldeuren, zes laden in de gordel en het blad in parketwerk.
Grand bureau en noyer, deux portes pleines de chaque côté, six tiroirs en ceinture et tablette parquettée.No longer availableDim. 160 x 120 cmEstimate: € 200 / 300 -
#140Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 12,96 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#340Twee 18 karaats geel gouden zegelringen met initialen.
Deux chevalières en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 200 / 250 -
#438Val St. LambertEen vaasje en een coupe van kristal. respectievelijk groen en blauw gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
Un petit vase et une coupe en cristal respectivement coloré vert et bleu dans la masse. Les deux avec marque.No longer availableDim. h: 8 & 22 cmEstimate: € 60 / 100

