#156
Een halfronde Engelse wandconsole van mahoniehout.
#659Jin G. Kam
“Orchestra with pianist”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 51/375 buiten de plaat.
“Orchestra with pianist”. Sérigraphie. Signée et numérotée 51/375.No longer availableDim. 85 x 63 cmEstimate: € 220/300 -
#657
Een opgezette kop van een reegeit.
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#725
Een gesmeed Afrikaans hakmes met houten handgreep.
#436
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een landschapsdecor.
#60
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 250/350 -
Een lamp met slagtand en geel koperen montuur.
Lampe à la défense montée en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 200/300 -
#262Fernand Comhaire
“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Où sont les neiges d’antan”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 80/120 -
#555SABA
Haut-parleur électrodynamique en bakelite. Type Dino-P. Année 1931.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120/200 -
#145
Bracelet en or blanc 18 ct serti de brillants et de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 1,80 ct.No longer availableDim. 8 gEstimate: € 1500/1700