Similar lots by type
-
#638
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#646
Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200/240 -
#616
Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#648
Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#772
Een armstoel van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en bois à patine blanche et partiellement polychrome, style Louis XVI, et revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#350
Een dagobertstoel van gebeeldhouwd eikenhout met een schild in de rug en met een lederen zit. Op wieltjes.
Chaise dagobert en chêne sculpté, avec un blason dans le dos et une assise en cuir. Sur roulettes.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 100/120 -
#779
Een paar cabrioletfauteuils van gesculpteerd hout in régencestijl.
Une paire de fauteuils cabriolet en bois sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#628
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
Un coffre en chêne aux décorations sculptés.No longer availableDim. b: 105 cmEstimate: € 120/180 -
#796
Een houten tafeltje met rond afneembaar blad opvouwbare driepoot met een gesculpteerd decor van bloemen en vogels en afgewerkt met ingelegd ivoor.
Petite table en bois à tablette amovible ronde sur tripode pliant. Decor sculpté d’oiseaux et de fleurs. Détails incrustés d’ivoire.No longer availableDim. 0: 32 cmEstimate: € 15/20 -
#246
Een eikenhouten commode met drie laden.
No longer availableDim. 86 x 94 x 52 cm -
#792
Een reeks van zes eikenhouten stoelen met rug en zit van gedreven leder. Lichte slijtage, één grondig te restaureren.
Une série de six chaises en chêne avec assises et dos en cuir repoussé. Quelques usures, une chaise à restaurer.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#636
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#596
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#385
Een antiek pianostoeltje van zwartgelakt hout in Lodewijk XVI-stijl met roterende zit, bekleed met rood fluweel.
Une petite chaise de piano en bois laqué noir style Louis XVI avec assise tournante, revêtement en velours rouge.No longer availableDim. Ø 40 cm h: 52 cmEstimate: € 50/70 -
#613
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80/100 -
#598
Een klapsecretaire van notenhoutfineer met onderaan twee kleine en twee grote laden.
Un secrétaire à abattant en bois de placage de ronce à deux petits et deux grands tiroirs en dessous.No longer availableDim. 98 x 91 x 41 cmEstimate: € 200/300 -
#623
Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140/180 -
#676
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#248
Een eikenhouten servieskast met onderaan twee deuren.
Un vaisselier en chêne à deux portes en bas.No longer availableDim. 200 x 160 x 45 cmEstimate: € 50/60 -
#617
Een armstoel van gebeeldhouwd beukenhout in Louis-XIII stijl.
Un fauteuil en hêtre sculpté de style Louis XIII.No longer availableDim. h:110 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.
Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#345
Een reeks van zes notenhouten stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met bruin fluweel.
Une série de six chaises en noyer style Louis Philippe avec revêtement en velours brun.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#340
Een paar halfronde armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout met getorste stijlen en met gevlochten zit.
Une paire de fauteuils en demi-cercle en chêne sculpté et aux lattes torsadées et assises cannées.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 60/100 -
#633
Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en drie gevitreerde deuren in het opzet. Gebarsten ruitje.
Un buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et le dessus trois portes vitrées. Un petit carreau cassé.No longer availableDim. 188 x 126 x 59 cmEstimate: € 300/320
Other lots in this auction
-
#754
Een reeks van zes mondgeblazen glazen met swirls in de voet.
Une série de six verres soufflés sur pied.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#518
Afikpo plankmasker. Igbo, Nigeria.
Afikpo masque planche. Igbo, Nigeria.No longer availableDim. H.70 cmEstimate: € 120/180 -
#89A. Vandendries (?)
“Ruiter in berkendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavalier dans l’allée des bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#310
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,25 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,14 gEstimate: € 200/300 -
#317
Een lot oude Nederlandstalige comics: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.
Un lot de comics anciens en Néerlandais: De Hulk, De Vergelders, Spiderman, Red Sonja, G-man Jerry Cotton, Fantastic Four, X-mannen, Superman, Batman & De Flits. 11 albums.No longer availableEstimate: € 55/80 -
#429William de Gouve de Nunques
“Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.
”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 300/400 -
#710
Een Louis Philippe schouwspiegel met resten van verguldsel.
Un miroir de cheminée Louis Philippe, restes de dorures présents.No longer availableDim. 113 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#557
Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.
Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200/300 -
#511
Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.
Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100/150 -
#233
Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (8 stuks tussen augustus 1957 en maart 1959). Nummers 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 (een losse katern) , 69. Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 8 pièces entre août 1957 et mars 1959). 62,63,64,65,66,67,68 (caterne détachée), 69. En état relativement bon, traces de papier collant, usures, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 300/360 -
#78
Een geribde schenkkan van kleurloos glas met zilveren handvat, montuur en voet. Makersmerk Roussel. Omstreeks 1900.
Une verseuse côtelée en verre incolore aux montures, manche et pied en argent. Orfèvre Roussel. +- 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/120 -
#422Edouard MesensPeriod: 1903-1971
“Golgotha”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Golgotha”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 17 cmEstimate: € 100/160