#114Een ronde Empire salontafel op 3 poten gedragen, met groen marmeren blad.
A round Empire coffee table supported on 3 legs, with green marble top.No longer availableDim. Ø 75 x h 55 cmEstimate: € 100 / 200 -
#149Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale.
#159Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#163Val Saint LambertEen lot van 6 kleurloos geslepen kristallen glazen, model Yale Fluté.
#80Een eikenhouten klasseerkast in barokke stijl. Onderaan twee gebeeldhouwe paneeldeuren. Bovenaan kranten-of dosserleggers.
An oak filing cabinet in baroque style. At the bottom two carved panel doors. Newspaper or file shelves at the top.No longer availableDim. 225 x 140 x 65 cmEstimate: € 150 / 250 -
#40Cornelis Jacobszoon DelffPeriod: 1571 - 1643"Stilleven met keukengerei." Olieverf op doek. Toegeschreven aan. Aangekocht in 1972 bij de veiling Paleis voor Schone Kunsten Brussel.
#83Een houten archiefkast met twee schuifdeuren.
#181Een lot van 20 groene kristallen glazen met kleurloze voet. In houten vakverdeling.
A lot of 20 green crystal glasses with clear feet. In a wooden compartment.No longer availableDim. H. 12,3 Ø 8,7 cmEstimate: € 35 / 40 -
#42Cornelius Van LeemputtenPeriod: 1841 - 1902"Weidezicht met schapen." Olieverf op doek. Gesigneerd. Aangekocht in 1969 op veiling Paleis voor Schone Kunsten, Brussel.
"Countryside view with sheep." Oil on canvas. Signed. Acquired in 1969 at the Palace of Fine Arts, Brussels auction.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#81Een eikenhouten Mechels bijzetmeubel als boekenkast.
An oak Renaisacnce style sideboard used as a bookcase.No longer availableDim. 108 x 145 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een Zeeuwse Renaissance kast met ebbenhouten inlegwerk en leeuwenkoppen. Met vrouwelijke en mannelijke kariatieden. Met 5 deuren. Schade stukken inbegrepen. Met 17de eeuwse onderdelen.
A Zeeland Renaissance cabinet with ebony inlay and lion heads. Featuring female and male caryatids. With 5 doors. Including damaged pieces. With 17th century components.No longer availableDim. 159 x 171 x 66 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#113Een lot van 6 houten stoelen met bekleding van rood velours.
A lot of 6 wooden chairs with red velvet upholstery.No longer availableEstimate: € 200 / 240