Other lots in this auction
-
#283Pendule van groen marmer met zamakken figuur.
Une pendule en marbre vert et figures en régule.No longer availableDim. H. 69 cmEstimate: € 120 / 200 -
#140Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,10 ct. GH. VS2.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 2,10 ct GH. VS2.No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#139Garstin CoxPeriod: 1892 - 1933“Veld met hooimijten”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Pré et meules de foin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232Corneille“La reine du monde”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 91/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
”La reine du monde”. Une lithographie. Signée, numérotée 91/150 et datée ‘98 hors planche.No longer availableDim. 67 x 47 cmEstimate: € 300 / 350 -
#3Een lot chinoiserie, bestaande uit een vaasje, drie Fo-hondjes, twee houten beeldjes en een zittende Boeddha.
Un lot de porcelaine chinoise, comprenant un petit vase, trois chiens Fô, deux statues en bois et un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#6Een gevarieerd lot oude glazen kerstversieringen.
Un lot de décorations de Noël anciennes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#97Een lot verzilverd metaal. Waaronder twee koffiesets en een Wiskeman koffiekan.
Un lot de métal argenté, dont deux services à café et une cafetière Wiskeman.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#289Een rechthoekige wandspiegel.
Un miroir rectangulaire.No longer availableDim. 119 x 36 cmEstimate: € 100 / 160 -
#123Een marmeren cassolette, versierd met bronsbeslag.
Une cassolette en marbre, montures en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#163Koffie en theeservies van verzilverd metaal. 4-delig. Engels werk, tijdperk Edward VII.
Un service à café et thé en métal argenté en quatre pièces. Travail anglais, période Édouard VII.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#47Een lot oude ‘patakons’, gepolychromeerde aardewerken plaquettes als decoratie voor toteman of cougnou.
Un lot de ‘patakons’ anciens, plaquettes en faïence pour cougnou.No longer availableDim. Ø 12 cmEstimate: € 120 / 180 -
#169Paul SchoutenPeriod: 1860 - 1920“Herder met hond en schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforatie.
”Berger, chien et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée. petite perforation.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 180 / 240





