Other lots in this auction
-
#426Een klein houten ladenkastje in Regencestijl met twee laden. Linker achterpoot beschadigd.
Une petite armoire à tiroirs à deux tiroirs, style Régence. Pied gauche arrière endommagé.No longer availableDim. 68 x 54 x 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#804Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#609Sami BrissPeriod: °1930“Havenzicht”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Vue portuaire”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 300 / 400 -
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
”Collage”. Techniques mixtes. Porte une signature: Boudin.No longer availableDim. 37,5 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#592Theo BogaertPeriod: 1915 - 2000“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage à la ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#807Een koperen schouwpendule in empirestijl. Bijgevoegd twee bronzen kandelaars in barokke stijl.
Une pendule de cheminée en cuivre, style Empire. Nous ajoutons deux candélabres, style Baroque, en bronze.No longer availableDim. h: 39 & 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 1,98 gEstimate: € 280 / 350 -
#49“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘J.C.’
”Paysage de bruyères”. Huile sur panneau. Monogramme ‘J.C.’.No longer availableDim. 24 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#158Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt.
Une paire de candélabres en argent. Portent une marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#218Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en met kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze à six bras et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 260 -
#879Twee paar herinneringsglazen met handvat van kleurloos glas, met gegraveerde namen. Omstreeks 1900.
Deux paires de verres souvenirs avec manche en verre incolore et noms gravés. +- 1900.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50

