Other lots in this auction
-
#822Rémy CornelissenPeriod: 1913 - 1990“Surrealistische personages”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 62/95 buiten de plaat.
”Personnages surréalistes”. Une lithographie. Signée et numérotée 62/95 hors planche.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799Pol MaraPeriod: 1920-1998“Personages”. Litho. Gesigneerd.
”Personnages”. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 200 / 220 -
#713Een vaas van rode glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte de verre rouge, style Murano.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 55 / 65 -
#650Een verguld bronzen luchter in eclectische stijl met vier lichtpunten, gedragen door vliegende draken.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, style éclectique, dragons en vol.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#490Märklin 4607; 4611; 4612 & 4639Vier goederenwagons voor spoortype Ho in originele doosjes: - Open wagon met steunpalen.- Spoorkraan ‘Krupp-Adelt’.- Lege autotransportwagon.- Open goederenwagon.
Quatre wagons modèles pour rails HO, emballage d’origine:- wagon ouvert avec piliers de support- une grue ‘Krupp-Adelt’- wagon à voitures vide- wagon de marchandise ouvert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#788Lot Afrikaanse sculpturen: drie maskers en een ceremonieel mes.
Un lot de sculptures africaines: trois masques et un couteau de cérémonie.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#453Een lot van zes stuks Chinoiserie, bestaande uit een diep bord met blauw-wit decor, een kind op een buffel van wit porselein, een fo-hond van groen aardewerk, een buffel van brons, een balustervaasje van rode lak en een porseleinen wierookbrander in de vorm van een tempelleeuw.
Un lot d’objets de Chine, comprenant une assiette creuse décor bleu et blanc, un enfant sur un buffle en porcelaine blanche, un chien Fo en faïence verte, un buffle en bronze, un vase balustre laque rouge et un encensoir en forme de lion de temple en porcelaine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#415Borin“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage estival”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291Een Zaanse klok. Compleet.
Une pendule dite Zaanse klok. Complète.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#821Twee houten koekoeksklokjes, waarbij één met een slinger in de vorm van een schommelend jongetje. Eén gewichtje manco.
Deux coucous en bois, dont un à balancier en forme de jeune homme qui se balance. Un poids est manquant.No longer availableDim. h: 17 & 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#411Een messingen kerkkandelaar in Renaissancestijl.
Un candélabre d’église en laiton style Renaissance.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 30 / 50 -
#602Edgard D’HontPeriod: 1861 - 1941“Luiks dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Scène sur Liège”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 23 cmEstimate: € 120 / 200

