#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600 -
#264Verplancke“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
#52Marcel Cockx“Hoevezicht”. Potlood op papier. Gesigneerd.
#234“Abraham offert Isaak, maar wordt door de engel tegengehouden. In een italianiserend landschap met talrijke personages en gebouwen”. Olieverf op paneel, opnieuw geparketteerd. Vlaamse School, XVIIde eeuw.
”Abraham sacrifie Isaac, mais est arrêté par l’archange. Paysage italienisant, aux nombreux personnages et immeubles”. Ecole flamande, XVIIème siècle.No longer availableDim. 106 x 92 cmEstimate: € 1800 / 2400 -
#390“Toi et moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljantjes, een robijn en een saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants, un rubis et un saphir ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 4,55 gEstimate: € 350 / 450 -
#346Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
#516HamadanEen handgeknoopt wollen karpet. Iran.
#125Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et des émeraudes de ± 1 ct.No longer availableDim. 23,48 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#183Een cartelklok van verguld brons in Lodewijk XV-stijl.
#363Een kleine wereldbol en een hemelbol met sterrenbeelden.
#10Een 14 karaats wit en geel gouden ring bezet met één diamant van ± 0,05 ct.
Une bague en or jaune 14 ct sertie d’un diamant de ± 0,05 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 200 / 300