Other lots in this auction
-
#811
Een lot van tien kleine klokjes van hout en kunststof. Enkele zonder slingertje. Zonder sleuteltjes.
Un lot de dix petites pendules en bois et plastique. Quelques unes sans balancier. Sans clés.No longer availableDim. h: 10 - 15 cmEstimate: € 50/80 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968
“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150/200 -
#177
Een oude glazen stolp op wit porseleinen voet. Eronder twee flessen van “Les Grappes Jaunes” van 1815
Une ancienne cloche en verre sur pied en porcelaine blanche. dessous deux bouteilles “les grappes Jaunes” de 1815.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 260/320 -
#626Kilim Gaschgai
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué main.No longer availableDim. 257 x 164 cmEstimate: € 720/800 -
#830
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableDim. 40 x 85 cmEstimate: € 40/50 -
#550
Een gesculpteerd houten krukje in de vorm van twee buffelkoppen. Afrikaans werk.
Une tabouret en bois sculpté en forme de deux têtes de buffles. Travail africain.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100/120 -
#366
Een marmeren zuil.
Une colonne en marbre.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 100/160 -
#409Jan KeustermansPeriod: 1917-2009
Een lot van vier ingelijste etsen, genummerd en gesigneerd en 7 kleinere, gesigneerd; en een exemplaar van ‘Meervoudig en één’ - ‘De verantwoording van de werken. En twee catalogi.
Un lot de quatre eaux-fortes encadrées, numérotées et signées et sept plus petits et signées, un exemplaire de ‘Meervoudig en één’, ‘ De verantwoording van de werken’. Deux catalogues en plus.No longer availableDim. 35 x 40 cm en kleinerEstimate: € 20/30 -
#463Vallauris
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vrouw met ontblote boezem. Een ontwerp van A. Ferlay. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme de femme à poitrine dénudée. Une création par A. Ferlay. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#407Wim BosPeriod: 1906 - 1974
Een art nouveau bureaustel van messing, bestaande uit een inktpot met porseleinen recipiënt, een presse-papier met grijs marmer en een vloeiblok.
Une garniture de bureau Art Nouveau, comprenant un encrier à récipient en porcelaine, un presse-papier en marbre gris et un buvard.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 35/45 -
#45
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met granaat met een gezamenlijk gewicht van ± 2,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie d’une grenade ayant un poids total de ± 2,70 ct.No longer availableDim. 8,30 gEstimate: € 400/500 -
#630
Een verguld bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl in mandvorm, versierd met engeltjes en met acht lichtpunten in de vorm van bloemenranken en met bloemvormige kapjes. Omstreeks 1900.
Un lustre en bronze doré, style Louis XV, forme panier, décoration d’anges et huit points lumineux en forme de vignes et abats-jours en forme de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300/360