Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.
Sèvres

Een paar Frans porseleinen dekselvazen met dennenappel ornament, floraal decor en vergulde details. Onderaan gemerkt.

A pair of French porcelain lidded vases with pinecone ornament, floral decoration, and gilded details. Marked at the bottom.
Dim. 42 x 21cm
SKU: 2410230533.
Categories: Porselein, varia, XXe eeuw.
Auction day: 25 October 2023 19:00
Catalogue #533
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #673

    Een wandklokje met Dinanterie omlijsting in een dikke houten kader.

    A wall clock with a Dinantery frame in a thick wooden casing.
    No longer available
    Dim. h 36 x b 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #215

    Een grote vintage luchter bestaande uit vele bloemen in parelmoer, 1 bloem ontbreekt en enkele blaadjes hebben lichte schade.

    A large vintage chandelier consisting of many mother-of-pearl flowers, 1 flower is missing and some leaves have minor damage.
    No longer available
    Dim. Ø 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Een Frans porseleinen taartbord met koperen taartschep. Handbeschilderd floraal decor met vergulde elementen.

    A French porcelaine cake dish with a copper cake server. Hand painted with a floral decoration and gilt details.
    No longer available
    Dim. Ø33cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #195

    Een kristallen Marie Therese luchter met 8 armen en lichtpunten.

    A crystal Marie Therese chandelier with 8 arms and light points.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #175
    NAPAKO

    Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, porseleinen socket en melkglazen bol. Gemerkt Napako, medio 1960.

    A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome-plated rod, porcelain socket, and milk glass globe. Marked Napako, circa 1960.
    No longer available
    Dim. 100 x Ø42cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een Chinees porseleinen balustervaas met blauw-wit floraal decor.

    A Chinese porcelain baluster vase with blue and white floral decoration.
    No longer available
    Dim. 67 x Ø24cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #679
    Lladro

    ‘Preening crane’, een Lladro beeld, modelnr 01612 in originele verpakking.

    'Preening crane', a Lladro sculpture, model number 01612 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 19.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #695
    Lladro

    ‘Innocence in bloom’, een Lladro beeld, modelnr 07644 in originele verpakking.

    'Innocence in Bloom', a Lladro figurine, model number 07644, in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #558

    Een donker eikenhouten staande klok met vergulde klepel en gewichten.

    A dark oak standing clock with gilded pendulum and weights.
    No longer available
    Dim. 200 x 54 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #347
    De Fuisseaux, Baudour

    Een wit porseleinen eetservies met een veelkleurig bloemenmotief. Onderaan gemerkt. 36 platte borden, 11 soepborden, 13 dessertborden, 18 schalen, sauskommen en terrines.

    A white porcelain dinnerware set with a colorful floral pattern. Marked at the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #697

    Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.

    A lot of 8 vintage hand-blown multi-colored glass paperweight balls.
    No longer available
    Dim. 7,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #344
    Lladro

    ‘Pals forever’, een Lladro beeld, modelnr 07686 in originele verpakking.

    "Pals forever", a Lladro figurine, model number 07686 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #687
    Lladro

    ‘Can I play’, een Lladro beeld, modelnr 7610 in originele verpakking.

    "‘Can I play’: a Lladro figurine, model number 7610, in its original packaging."
    No longer available
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #551

    Een massief gepatineerde houten bureau-schrijftafel met groot formaat lade voor plannen, en ingewerkte stekkerdoos onderaan. (AID6183)

    A solid patinated wooden desk/writing table with a large drawer for plans and a built-in power strip at the bottom. (AID6183)
    No longer available
    Dim. 74 x 221 x 114 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #698

    Een lot van 8 vintage handgeblazen veelkleurig glazen presse-papier bollen.

    A lot of 8 vintage mouth blown glass paper weights.
    No longer available
    Dim. 5,5cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #338
    Tardy

    ‘La Pendule Francaise’, een set van 3 naslagwerken uitgebracht door Tardy in 1974.

    'La Pendule Francaise', a set of 3 reference books released by Tardy in 1974.
    No longer available
    Dim. 32 x 23.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #669

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #672

    Een paar Frans polychrome vazen met romantisch en floraal decor. 19e eeuws. 1 vaas met breukschade aan de voet.

    A pair of French polychrome vases with romantic and floral decor. 19th century. 1 vase with foot damage.
    No longer available
    Dim. 40 x 24cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342

    Een handbeschilderde delftse vaas met een decor van bloemen en vogels.

    A hand-painted Delft vase with a floral and bird design.
    No longer available
    Dim. h 33 x Ø 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #674

    Een goudkleurige schouwklok op batterij met 2 putti’s achtervolgd door een gans.

    A gold-colored battery-operated mantel clock with 2 putti being chased by a goose.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #688

    Een schaalmodel in koper van een vikingschip op een houten voetje.

    A copper scale model of a Viking ship on a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 38 x l 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #683
    Lladro

    ‘For a perfect performance’, een Lladro beeld, modelnr 07641 in originele verpakking.

    "For a perfect performance, a Lladro figurine, model number 07641 in original packaging."
    No longer available
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #691
    Lladro

    ‘Summer stroll’, een Lladro beeld, modelnr 7611 in originele verpakking.

    'Summer Stroll', a Lladro figurine, model number 7611 in original packaging.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #668
    Cosack Leuchten

    Een lot van 2 vintage lampen waaronder een chrome model vermoedelijk van fabrikant Cosack Leuchten en een glazen plafondlamp.

    A lot of 2 vintage lamps including a chrome model, presumably by manufacturer Cosack Leuchten, and a glass ceiling lamp.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #176

    Een Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, zesdeurs met 3 laden.

    An English mahogany library cabinet, six-door with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 235 x 207 x 40cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #263
    Val Saint Lambert

    Een vintage kristallen Val Saint Lambert vaas met groen in de massa, met label gemerkt.

    A vintage crystal Val Saint Lambert vase with green in the body, labeled.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 10cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #110

    Een 18 kt wit en geelgouden hanger met een zittende vrouw en met briljantjes in wit goud gezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18kt white and yellow gold pendant featuring a seated woman, embellished with white gold brilliant-cut diamonds weighing approximately 0.15 ct in total.
    No longer available
    Dim. 4,75 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #521
    Leo Nelen
    Period: 1938-2012

    “Naakte ruiter”. Een donker gepatineerd aardewerken beeld. Enkele breuklijntjes en herstelschadeg.

    "Naakte ruiter." A dark patinated terracotta sculpture. Some minor cracks and restoration damage.
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #53

    Een lot tinnen voorwerpen.

    A lot of pewter.
    No longer available
    Dim. 15kg
    Estimate: € 150 / 200
  • #22
    Roemer

    Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.

    A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.
    No longer available
    Dim. 13,5cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #574

    Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.

    A walnut mirror with two columns. With console.
    No longer available
    Dim. h: 160 + 56 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #577
    -

    Een Chinese crackleware theepot met gebroken wit glazuur in de vorm van een pompoen.

    A Chinese crackleware teapot with off-white glaze in the shape of a pumpkin.
    No longer available
    Dim. H. 19 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #625

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian carpet.
    No longer available
    Dim. 198 x 127cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #256

    Een gefineerd fruithouten stereomeubel. Klep bovenaan, tweedeurs met 1 lade en 2 valse laden.

    A veneered fruitwood stereo cabinet. Top flap, two doors with 1 drawer and 2 false drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 58 x 44cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #654
    His Master’s Voice

    Een antieke grammofoonspeler in houten kast met toebehoren. Naaldkop gemerkt His Master’s Voice.

    An antique wooden phonograph in a cabinet with accessories. Needle head marked His Master's Voice.
    No longer available
    Dim. 116 x 50 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #542

    Een 19e eeuwse Boulle cartelklok met bijhorende console gemerkt Breuer Liege met vergulde alsook messingen ornamenten. De slinger ontbreekt en de nrs. 12 en 60 zijn hersteld.

    A 19th century Boulle cartel clock with matching console, marked Breuer Liege, with gilded and brass ornaments. The pendulum is missing and the numbers 12 and 60 have been restored.
    No longer available
    Dim. 55 x29 x 13 cm
    Estimate: € 800 / 1200
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Oktober 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 20 & Zaterdag 21 oktober van 10.00 tot 17.00

24 October 2023 19:00
25 October 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More