#471Twee zittende katten van Imariporselein.
#268“Musicerende Pierrot”. Een meerkleurig gepatineerde plaasteren groep met spiegel.
Pierrot musicien . Un groupe de plâtre patiné multicolore avec miroir.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#70Een 18 K geelgouden schakelketting.
#677Een album met 170 antieke postkaarten.
#281Een eironde vaas van blauw glas. Jaren ‘50.
#689Een paar rood glazen designvaasjes.
#65Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en drie druppelvormige robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,15 ct. Et de trois rubis en forme de goutte avec un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 500 / 600 -
#244Drie verschillende zilveren sla bestekken in etui.
#87Kieninger, GermanyEen messingen tafelklokje onder glazen stolp.
Un ancien Bouddha en bronze doré à la feuille d'or. Thaïlande.No longer availableDim. h: 20,5 cmEstimate: € 200 / 240