Other lots in this auction
-
#506Indo-Meshed
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 256 x 198 cmEstimate: € 100 / 150 -
#362Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Zelfbeschouwing 1987”. Olieverf op doek.
Introspection 1987. Huile sur toile.No longer availableDim. 46 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27
Twee verschillende vazen van gefumeerd en okerkleurig glas.
Deux vases différents en verre fumé et ocre.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 35 -
#303
Een lot kristal, bestaande uit een meerkleurige vide-poche, een kleurloze schenkkan en een roze vaas op voet, gemerkt van Val St. Lambert.
Un lot de cristal, composé d'un vide-poche multicolore, d'un pichet incolore et d'un vase rose sur pied, marqué Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 7, 25 & 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#466
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Un tapis oriental en laine noué main.No longer availableDim. 200 x 130 cmEstimate: € 30 / 50 -
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
Un couloir persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 275 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Drie schilderijen met meeuwen en een konijntje(35 x 30 cm) d.d. 1986 en een paneel met een meeuw d.d. 1987.
Trois tableaux avec des mouettes et un lapin (35 x 30 cm) datés 1986 et un panneau avec une mouette daté 1987.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#236
Een serie van zes notenhouten stoelen in Hollandse Lodewijk XVI-stijl. Ruggen versierd met een guirlande en met een centraal vrouwenhoofd in medaillon. Gestreept fluwelen bekleding. Begin XIXde eeuw.
Série de six chaises en noyer de style Louis XVI hollandais. Dossiers décorés d'une guirlande et d'une tête de femme centrale dans un médaillon. Revêtement en velours rayé. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. H.97 cmEstimate: € 300 / 500 -
#559Inn Decleer
“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
“Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#442
Een Perzisch fabel, Gouache op zijde.
Une fable persane, Gouache sur soie.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#436Nain
Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.No longer availableDim. 161 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#185
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 700 / 800