Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar geajoureerde ronde coupes van Vieux Bruxelles op voet. Eén gerestaureerd.

Een paar geajoureerde ronde coupes van Vieux Bruxelles op voet. Eén gerestaureerd.

Une paire de coupes ronds ajourés du Vieux Bruxelles à pied. Une restaurée.
Dim. Ø: 21,5 cm
SKU: 2004210642.
Category: Porselein.
Auction day: 21 April 2021 19:00
Catalogue #642
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #577

    Een vierhoekige porseleinen balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre carré en porcelaine à décor de geisha multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #684

    “De liefdesverklaring”. Een groep van meerkleurig biscuit.

    La déclaration d'amour . Un groupe de biscuit multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #478

    Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en bloesems op beige fond. Onderaan gemerkt.

    Un bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et de fleurs sur fond beige. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 24 x 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #549

    Een grote kraagvaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Un grand vase à col en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #598

    Een opengewerkte sierjardinière van Limogesporselein, versierd met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.

    Jardinière décorative ajourée en porcelaine de Limoges, à décor multicolore et doré. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #238

    “Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.

    Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #517

    Een paar Chinees porseleinen balustervazen met meerkleurige decors.

    Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine avec des décorations multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #360

    Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.

    Un lot de onze assiettes en porcelaine, cinq avec des décorations d'oiseaux (Hutschenreuther) et six avec des décorations de poissons d'eau douce (Mitterteich). Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 55 / 75
  • #568
    Hichozan

    Een set van 6 kopjes en schoteltjes van Arita-porselein versierd met figuren. Gemerkt. Edo.

    Un ensemble de 6 tasses et soucoupes en porcelaine Arita décorées de personnages. Marqué. Edo.
    No longer available
    Dim. Ø: 7 & 13,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #395
    Eichwald, Oostenrijk

    Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.

    Une paire de vases carrés en porcelaine à décor multicolore et doré. Marqué en bas. Un avec des dégâts au bord intérieur en haut.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #370
    Retsch & Co., Wunsiedel

    Een aardbeischaal met onderschotel van Beiers porselein, versierd met een opengewerkt en meerkleurig bloemendecor. Verguldsel vervaagd en een haarscheur. Onderaan gemerkt. We voegen er vijf borden met meerkleurig en verguld decor aan toe.

    Un plat à fraises avec soucoupe en porcelaine de Bavière, décoré d'un décor floral ajouré et multicolore. Dorure fanée et un cheveu. Marquée en bas. Nous ajoutons cinq assiettes multicolores et dorées.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #493

    Een vaas van Chinees porselein met blauw op witte landschapsdecors. Bovenaan getekend.

    Un vase en porcelaine de Chine avec des décors paysagers bleus sur blanc. Signé en haut.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #503

    Een grote Chinees porseleinen vaas met blauw op wit landschapsdecor.

    Un grand vase en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 69 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #612
    RFH Czechoslovakia

    Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor en verzilverde rand, bestaande uit 35 grote platte borden, 12 kleine platte borden, 10 diepe borden (één met schilfer), 2 terrines, 2 sauskommen, 2 kleine ovale schaaltjes, één grote ovale schaal, twee grote diepe schotels, een gebakschoteltje en een tazza.

    Un service en porcelaine élaboré à décor floral multicolore et bord argenté, composé de 35 grandes assiettes plates, 12 petites assiettes plates, 10 assiettes creuses (une avec flocon), 2 terrines, 2 bols à sauce, 2 petits plats ovales, un grand plat ovale, deux grands plats profonds, un plat de pâtisserie et une tazza.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #511

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #610
    Royal Copenhagen

    “Meisje met kat”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Fille au chat . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #501

    Een balustervaas van Chinees porselein met een decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en porcelaine de Chine décoré de caractères. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #384

    Een klein schaaltje op voet van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    Un petit bol sur un socle en porcelaine chinoise multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #573

    Een paar vierkante vazen van Chinees porselein, versierd met een decor van personages, bloemen en paradijsvogels. Volksrepubliek China.

    Une paire de vases carrés en porcelaine chinoise décorés de personnages, de fleurs et d'oiseaux de paradis. République populaire de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #692
    Lladro & Nao

    “Torero”; “Flamencodanseres” & “Vrouw met kruik bij paellapan”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Allen gemerkt onderaan.

    Torero ; Danseuse de flamenco & Femme avec pichet et poêle à paella . Trois figurines multicolores en porcelaine espagnole. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 22, 23 & 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #561

    “Koppel”. Twee meerkleurig porseleinen likeurflessen. Onderaan gemerkt. Eén met haarscheur. Zuid-Europees werk.

    Koppel . Deux bouteilles de liqueur en porcelaine multicolores. Marquées en bas. L'une avec cheveu. Travail d'Europe du Sud.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #567

    Een balustervaas van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605

    Een diepe schaal van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgsheren in het plat, bloemen op de vleugel en perziken op de rand. Onderaan gemerkt.

    Un bol profond en porcelaine chinoise avec un décor multicolore de seigneurs de guerre dans la base, des fleurs sur l'aile et des pêches sur le bord. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #670

    Een lotje Frans porselein, bestaande uit een reisklokje, een kopje met schoteltje en een potje met bloemendecor.

    Lot de porcelaine française, composé d'une horloge de voyage, d'une tasse avec soucoupe et d'un pot à décor floral.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5, 14 & 15 cm
    Estimate: € 45 / 60

Other lots in this auction

  • #34

    Een inktstel van meerkleurig porselein, getooid met een allegorische voorstelling. Ganzenveertje beschadigd, de twee porseleinen inktpotjes intact. Onderaan gemerkt.

    Un encrier de porcelaine multicolore, orné d'une représentation allégorique. Plume d'oie abîmée, les deux encriers en porcelaine intacts. Marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #351

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #218

    Twee etuis met telkens twaalf zilveren oestervorkjes. Belgische keuren en Franse keuren.

    Deux caisses avec douze fourchettes à huîtres en argent chacune. Poinçons belges et français.
    No longer available
    Dim. 370 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #322

    Een gebeeldhouwd notenhouten spiegeltje.

    Un miroir en noyer sculpté.
    No longer available
    Dim. 61 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een lot verzilverd bestek, waarbij een tweedelig serveerbestek, 18 lepels, 18 vorken, 12 kleine messen en 12 grote messen.

    Un lot de couverts en métal argenté, y compris un couvert de service deux pièces, 18 cuillères, 18 fourchettes, 12 petits couteaux et 12 grands couteaux.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Leonor Fini
    Period: 1907 - 1996

    “Le visage”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 135/ 275 buiten de plaat.

    Le visage . Une lithographie. Signée et numérotée 135/275 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 55 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #178

    Een zilveren bestek voor zes personen in Ménagère, bestaande uit zes lepels, zes vorken, zes messen, zes vismessen, twaalf gebakvorkjes, tien dessertlepeltjes, zes koffie lepeltjes, een suikertangetje, een sauslepel, een groentelepel, een taartschep, een suikerlepel en een pollepel. Duitse keuren, 800‰. Bijgevoegd in de koffer enkele stuks bestek van wit metaal. Brutogewicht zilver zonder de grote messen:

    Un service de couverts en argent pour six personnes en Ménagère, composé de six cuillères, six fourchettes, six couteaux, six couteaux à poisson, douze fourchettes à pâtisserie, dix cuillères à dessert, six cuillères à café, une pince à sucre, une cuillère à sauce, une cuillère à légumes, une pelle à gâteau, une cuillère à sucre et une louche poinçons allemands, 800 ‰. Inclus dans l'étui quelques couverts en métal blanc. Poids brut argent sans les grands couteaux:
    No longer available
    Dim. 2526.95 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #490

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis de laine persan noué à la main.
    No longer available
    Dim. 392 x 282 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #420

    Een smeedijzeren fotokader, versierd met eikentak.

    Un cadre photo en fer forgé, décoré d'une branche de chêne.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #309

    Gebeeldhouwd wandspiegeltje versierd met bloemen in de kuif. Tijdperk Lodewijk XV.

    Miroir mural sculpté à décor de fleurs dans le blason. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 52 x 29 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #159
    Omer Coppens
    Period: 1854-1926

    “La Meuse”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    La Meuse . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #597

    Een gepolychromeerde houten Vara Brahma. Indisch werk.

    Un Vara Brahma en bois polychrome. Travail indien.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 April 2021

700 loten in veiling. Tentoonstelling 16 & 17 april - Enkel op afspraak!
Download beschikbaar in .pdf

20 April 2021 19:00
21 April 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 April 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More