#298
Een witmetalen kerstboom met twaalf kaarsenhouders.
#77
”La guerre navale racontée par nos amiraux”. Livres et illustrationsNo longer availableEstimate: € 100/120 -
#306
#64
“Land van Luikstraatje te Brussel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1914.
”Pays de la rue de Liège à Bruxelles”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1914.No longer availableDim. 52 x 56 cmEstimate: € 100/120 -
#790Mandarina Duck
Een bruin lederen aktetas. We voegen er een sleutelhanger aan toe.
#610
#499
“Landschap in de bergen”. Olieverf op doek.
#210
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,53 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 3400/3600 -
#608
Lanterne de vestibule en cuivre et verre taillé décorée de guirlandes et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 120/160 -
#480
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,80 ct eet d’un brillant central de ± 0,50 ctNo longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 900/1000 -
#133
Een bronzen girandole met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques.
#773
Tête-à-tête en porcelaine aux détails dorés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40/60