#622
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
#580Trialmo
Een oude radio in houten kast. Type 533. Bouwjaar 1929.
#744
Drie grote en een kleine karaf van kleurloos kristal.
#83
Een paar porseleinen art nouveau vazen met koperen monturen. Onderaan gemerkt.
#200
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de dragon serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et d’un rubis de ± 0,15 ct.No longer availableDim. 21,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#96
Een paar lederen zeteltjes op verchroomde voet. Jaren ‘80.
#485
Statiedegen, Belgisch, begin XXste eeuw.
Epée d’apparat. Travail belge, début du XXe siècle.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 120 / 200 -
#77
Russische icoon met het leven van Christus met centraal
, de Verrijzenis. XIXde eeuw.
Icône russe représentant la vie du Christ avec dans le centre la Résurrection. XIXe siècle.No longer availableDim. 44 x 37 cmEstimate: € 400 / 600 -
#757
Een paar vuurbokken van gietijzer en messing.
Paire de chenets en laiton et fonte.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651
Coupe décorative sur colonne en albâtre sculpté décorée de cygnes et de vignes.No longer availableDim. h: 101 + 44 cmEstimate: € 300 / 500 -
#420
Een paar Engelse notenhouten stoelen.
#430
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.