Similar lots by type
-
#183“Dansende man met cimbalen”. Een bronzen beeld naar een werk van Massimiliano Benzi.
"Homme qui danse avec des cymbales". Une statue en bronze d'après une oeuvre de Massimiliano Benzi.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 240 / 280 -
#666Een gebeeldhouwd houten figuur. Aziatisch werk.
Un personnage en bois sculpté. Travail asiatique.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#165“Lassoed mustang”. Een grote groep van gepatineerd brons naar een werk van Frederic Remington.
"Mustang Lassoed". Un grand groupe en bronze patiné d'après une oeuvre de Frederic Remington.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 800 / 1400 -
#157“De bronstijd”. Een beeld van groengepatineerd brons naar een werk van Rodin.
"L'âge du bronze". Une sculpture en bronze à patine verte d'après une oeuvre de Rodin.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 360 / 380 -
#577Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.
Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200 -
#567Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#225“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#568Een gepatineerd plaasteren beeld naar voorbeeld uit de XVe eeuw.
Statue en plâtre patiné d'après un exemplaire du XVe siècle.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100 / 140 -
#507“Vierspan”. Een bronzen groep.
"Quatre-en-main". Un groupe en bronze.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 350 / 500 -
#105Een tafeltje met gesculpteerde randen en poten.
Une table avec des bords et des pieds sculptés.No longer availableDim. 72 x 98 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#177Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1901“De bokser”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
"Le boxeur". Une statuette en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 600 / 800 -
#521“Leeuwin”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Paris.
"Lionne". Une statue en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Paris.No longer availableDim. l: 47 cmEstimate: € 850 / 950 -
#573Een antiek Nigeriaans houten vruchtbaarheidsbeeld met spiegeltje.
Une ancienne statue de fertilité en bois nigérian avec miroir.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 100 / 150 -
#553Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#561Een groengeglazuurde aardewerken schildpad. Chinees werk.
Tortue en faïence verte. Travail chinois.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 120 / 160 -
#477“Hoofd van een strijder”. Gepatineerd gips. Naar het werk van François Rude.
"Tête d'un guerrier". Plâtre patiné. D'après les oeuvres de François Rude.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#483“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#191“Trojka”. Een bronzen groep met donker patina naar een werk van Vassily Yacovlevitch Gratchev.
"Troïka". Un groupe en bronze à patine sombre d'après une oeuvre de Vassily Yacovlevitch Gratchev.No longer availableDim. 21 x 44 x 25 cmEstimate: € 700 / 800 -
#181“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne.
"Mercure". Une statue en bronze sur un socle en marbre rouge avec une frise en bronze. D'après une oeuvre de Jean Bologna.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#497“Paarden”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.
"Chevaux". Un groupe en bronze sur socle en marbre d'après une oeuvre de PJ Mene.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 850 / 900 -
#493“Vier personages op een olifant”. Een Afrikaans (?) bronzen groep.
"Quatre personnages sur un éléphant". Un groupe africain (?) en bronze.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#543“Vier personages op een paard”. Een Afrikaans bronzen groep.
"Quatre personnages sur un cheval". Un groupe africain en bronze.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#632“Spaanse drinker”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘67.
”Buveur espagnol”. Une aquarelle sur papier. Signée et datée ‘67.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 50 / 100 -
#455Een zesentwintigdelig servies van Brussels porselein, versierd met verguld en meerkleurig decor. Tijdperk Empire.
Service de vingt-six pièces en porcelaine de Bruxelles, à décor doré et multicolore. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#47Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#629Didier DuesbergPeriod: 1946 - 2000“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1-1-00.
"Composition abstraite". Huile sur toile. Signé et daté au verso 1-1-00.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#532Pierre Willy De MuijlderPeriod: 1921 - 2013“Objet de mer”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Objet de mer". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 30 cmEstimate: € 200 / 300 -
#132Louis DemesmaekerPeriod: 1906 - 1989“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 150 / 250 -
#593Een paar siercoupes van rood gedubbeld glas met geslepen kleurloos decor van wijnranken. Enige randschade.
Une paire de coupes décoratives en verre doublé rouge à décor incolore taillé de vignes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 17 cm Ø: 19 cmEstimate: € 100 / 150 -
#91“Engeltjes op een schelpvormig bootje, getrokken door dolfijnen”. Een bronzen groep op rood marmeren voetstuk naar een werk van auguste Moreau.
« Des anges sur un bateau en forme de coquillage, tirés par des dauphins ». Groupe en bronze sur socle en marbre rouge d'après une oeuvre d'Auguste Moreau.No longer availableDim. H:22cmEstimate: € 60 / 100 -
#516Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 370 x 257 cmEstimate: € 200 / 240 -
#18Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.No longer availableDim. H: 4-6cmEstimate: € 40 / 50 -
#124“Visser op het water bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk.
“Pêcheurs sur l’eau devant une ferme”. Huile sur panneau. Travail récent.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 120 / 200 -
#86Een zeshoekig bijzettafeltje met beige marmeren blad en met verguld bronzen beslag.
Une table d'appoint hexagonale avec plateau en marbre beige et garnitures en bronze doré.No longer availableDim. 78 x 61 x 53 cmEstimate: € 50 / 80

