#234“Guinea Pigs”. Een kleurengravure naar G. Morland d.d. 1790.
Guinea pigs. A colour engraving after G. Morland dated 1790.No longer availableDim. 52 x 40 cmEstimate: € 75 / 100 -
#458Christian DefaysVrouwentorso. Gemerkt. Gesigneerd en genummerd achteraan.
#682“Vrouwenportret.” Gemengde techniek op papier. Genummerd 1/1. Onleesbaar gesigneerd.
#696Een klein handgeknoopt Oosters wollen kleedje.
#397Aziatisch porseleinen theepot met warmhouder.
#245Een Jacob pijp van terracotta gehoogd met wit glazuur aan baard en ogen. Kop in de vorm van een man met tulband en baard met opschrift “Jacob”. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A Jacob pipe of terracotta heightened with white glaze on the beard and eyes. Head in the shape of a man with a turban and beard with the inscription "Jacob". Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableDim. L: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#559Salvador Dali“Ridder”. Litho. Gesigneerd en genummerd X/CVC buiten de plaat.
"Knight". Lithograph. Signed and numbered X/CVC outside the plate.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#627DogonMasker in gesculpteerd hout, Dogon, Mali.
Mask in carved wood, Dogon, Mali.No longer availableDim. 40 x 14cmEstimate: € 60 / 80 -
#553Een zijden kleedje. Verkleuring.
#345Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#407Een Aziatisch houten masker met sporen van polychromie.
An Asian wooden mask with traces of polychromy.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161GuérinEen aardewerken bolle vaas met bruin en blauw glazuur.
An earthenware convex vase with brown and blue glaze.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 800 / 1200