#533Een wollen tapijt in Chinese stijl met bloesems in het decor.
A Chinese style wool carpet with blossoms in the decor.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een neorenaissance kapstok van notenhout met zes koperen haakjes.
#419Een Chinees porseleinen bord met varia decor, blauw/wit.
#643Lot van 4 geglazuurd aardewerken kruiken en potjes, vermoedelijk 16e eeuws bodemvondsten.
#673“Bernadette”. Beeldje van biscuit met vergulde sokkel.
"Bernadette". Figurine of biscuit with gilded base.No longer availableDim. H. 22,5 cmEstimate: € 35 / 40 -
#113Een barokke engel van gebeeldhouwd eikenhout.
A baroque angel made of carved oak.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 200 / 250 -
#429K. Heymans“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#348Een art nouveau vaasje van kristal met een verguld vegetaal decor. Onderaan gemerkt.
An Art Nouveau crystal vase with a gilded vegetal decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#424Een moderne zeefdruk. Gesigneerd, gedateerd en genummerd 70/125.
#155Een grote figuratieve pijp met steel en kop van gebeeldhouwd meerschuim. Benen mondstuk.
A large figurative pipe with stem and head of sculpted meerschaum. Bone mouthpiece.No longer availableDim. L. 41 cmEstimate: € 50 / 80 -
#52Remi Geens“Dorpszicht”. Aquarel op papier. Herkomst: atelier van de kunstenaar.
"Village view". Watercolor on paper. Provenance: studio of the artist.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 25 / 35