#485
Ivoren netsuke. “Bij de waterput”. Japans werk omstreeks 1930.
”Auprès du puits”. Un netsuke en ivoire.No longer availableDim. H. 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#555
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
#535Louis Gaye à Lestele
Een comtoiseklok van gedreven en gepolychromeerd geel koper.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé et polychrome.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497
Een Afrikaanse man van ivoor.
#303
Deux paires de lunettes de théâtre, dont une paire nacrée et l’autre dans un étui récent.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#73
Een fruitschaal van zilver. Gemerkt Elandt.
#180
Une chaîne en or blanc 18 ct à pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 1,53 ct.No longer availableDim. 17,28 gEstimate: € 1600 / 1700 -
#689
Een dekselvaas en een geribde schotel van meerkleurig Delfts aardewerk.
Vase couvert et plat ondulé en faïence de Delft polychrome.No longer availableDim. h: 53 cm; Ø: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#470
Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#501
Guanyin. Chinees ivoor.
#87Chloé
Een beige lederen handtas met stofhoes.
#480
Une coupe en cristal de Bohème taillé, décor d’oiseaux rouges . Sur un pied en porcelaine.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 60 / 100