Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.

Een paar gegoten betonnen muurconsoletjes in de vorm van druiventrossen.

Paire de consoles en béton moulé en forme de grappes de raisins.
Dim. h: 20 cm
SKU: 2610210228.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #228
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #532

    Een expressionistische houtsnede. Draagt monogram rechts onder.

    Une gravure sur bois expressionniste. Porte le monogramme en bas à droite.
    No longer available
    Dim. 24 x 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #647

    “Een lot stereokijkers met beelden: View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, enz.

    Beaucoup de visionneuses stéréo avec images : View-Master, Tru-Vue, Lestrade, Stereorama, Stereoclic, Colorelierf, etc.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Een meerkleurig aardewerken flesje in de vorm van Hans Hummel, de waterdrager uit Hamburg. Onderaan gemerkt.

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #605

    Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).

    Lot varié : Albums BD (Tintin, Nero, Jommeke, Suske et Wiske, La très étrange aventure d'Erik d'Eembeek, 3 érotiques de Colber, Hugdebert et Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder ao ), œuvres mixtes, numéros reliés de Ons Volk (1949).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #666
    Mori Bochara

    Een Oosterse loper.

    Un couloir oriental.
    No longer available
    Dim. 152 x 52 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #413

    Een Oesjabtibeeldje vaan aardewerk. Ptolemaeische periode.

    Une figurine en poterie Ushabti. Période ptolémaïque.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #302

    “Les environs de Dinant, ...” Een oude ingekleurde kaart door N. de Fer uit 1703.

    Les environs de Dinant,... Une carte colorée ancienne par N. de Fer. 1703.
    No longer available
    Dim. 22 x 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #456
    Nain

    Perzisch tapijt van wol en zijde. Handgeknoopt.

    Tapis persan en laine et soie. Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 170 x 111 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #24
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Zicht op Antwerpen”. Pentekening op papier. Gesigneerd.

    Vue d'Anvers. Dessin à la plume sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 23 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #445

    Marcel Beerten e.a. “Twintig Eeuwen Vlaanderen”. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 delen in kunstlederen band.

    Marcel Beerten et al. Vingt siècles de Flandre. Ed. Heideland-Orbis, Hasselt 1972-1979. 15 volumes en reliure simili cuir.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #221

    Een traditioneel sieraad van een vrouwenkleed van zilver, deels verguld, en stenen van karneool. Centraal Azië - Turkmenistan.

    Ornement traditionnel d'une robe de femme en argent, partiellement doré, et pierres de cornaline. Asie centrale - Turkménistan.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #608

    Een paar designlampen van wit en rood kunststof.

    Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More