Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.
Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.

Een paar gelakt uit hout gesculpteerde Chinese vazen met figuratief en landschap decor in het snijwerk.

A pair of wooden lacquered sculpted Chinese vases with figurative and landscape decoration in carvings.
Dim. 43 x Ø 21 cm
SKU: 1604240473.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 17 April 2024 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #610

    Een houten commode in Lodewijk XV stijl. Gebogen front in wortelhout fineer, versierd met bronzen monturen, 2 laden en marmeren blad.

    A wooden chest of drawers in Louis XV style. Curved front in burlwood veneer, decorated with bronze mounts, 2 drawers, and marble top.
    No longer available
    Dim. 89 x 113 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #569

    “Majapahit”. Een set poppen van een Hindu prinses en een Indonesische prins in traditionele klederdracht, versierd met vergulde details en messing juwelen.

    "Majapahit." A set of dolls depicting a Hindu princess and an Indonesian prince in traditional attire, adorned with gilded details and brass jewels.
    No longer available
    Dim. 73 x 69 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #720

    Een Art-Deco staande klok met loodglas in een eikenhouten kast.

    An Art Deco floor clock with leaded glass in an oak cabinet.
    No longer available
    Dim. h 202 x b 70 x d 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #175

    Een grote design eet-vergadertafel.

    A large design dining-conference table.
    No longer available
    Dim. 74 x 240 x 100 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #545

    Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.

    A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors.
    No longer available
    Dim. 186 x 37 x 80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #710

    Een ééndeurs vitrinekast, Louis XVI geïnspireerd, gefineerd hout. Het glas aan de linkerzijde is gebarsten.

    A single-door display cabinet, inspired by Louis XVI, veneered wood. The glass on the left side is cracked.
    No longer available
    Dim. 163 x 78 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #660
    Maurice Burke Arkana

    Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.

    An English vintage design coffee table made of chrome, wood, and formica. Rare design by Maurice Burke for Arkana, mid '60s.
    No longer available
    Dim. 38 x 63 x 60cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #195

    Een zwartgelakt houten marqueterie bureau met verguld bronzen ornamenten en 5 laden. Replica Mazarin stijl, André-Charles Boulle. 2 barsten in de lak aan achterzijde.

    A black lacquered wooden marquetry desk with gilded bronze ornaments and 5 drawers. Replica Mazarin style, André-Charles Boulle. 2 cracks in the lacquer on the back.
    No longer available
    Dim. 86 x 200 x 105 cm
    Estimate: € 1800 / 2200
  • #565

    Een tweedeurs vitrinekast in Empirestijl. Bronzen details en leeuwenpoten.

    A two-door Empire style display cabinet with bronze details and lion feet.
    No longer available
    Dim. 183 x 115 x 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #236

    Een eikenhouten bibliotheekkast, landelijke stijl met 4 schabben en gesloten kastdeel onderaan.

    An oak library bookcase, in country style with 4 shelves and a closed cabinet at the bottom.
    No longer available
    Dim. 230 x 130 x 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #730

    Een Engels bureautje met groen lederen blad in houtfineer. Negen laden. Met kleine fineerschade.

    An English desk with a green leather top in wood veneer. Nine drawers. With minor veneer damage.
    No longer available
    Dim. 77 x 122 x 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #749

    Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.

    An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top.
    No longer available
    Dim. h 164 x b 110 x d 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18 carat white and yellow gold ring set with a central brilliant diamond of approximately 0.20 ct. and baguette diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.
    No longer available
    Dim. 11,28 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #485
    Mercator

    Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.

    A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator.
    No longer available
    Dim. 78 x 156 x 78 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #534

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with center mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #734

    Een paar Japans porseleinen Satsuma vazen met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of Japanese porcelain Satsuma vases with polychrome and figurative decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x Ø 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #525

    Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en

    bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.

    A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet.
    No longer available
    Dim. 176 x 151 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538

    Een gesculpteerd eikenhouten kast met centrale spiegel, 4-deurs en 2 laden.

    A sculpted oak cabinet with central mirror, 4 doors, and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 240 x 120 x 55 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #176

    Een grote houten gesculpteerde Indische poort, Rajasthan 1850-1860.

    A large wooden carved Indian gate, Rajasthan 1850-1860.
    No longer available
    Dim. 270 x 170 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #740

    Een eikenhouten gatelegtafeltje met 6 poten.

    An oak gateleg table with 6 legs.
    No longer available
    Dim. 70x97x91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #590

    Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18 carat white and rose gold Art Deco ring set with one central brilliant cut diamond of approximately 0.72 ct, HP1 quality, and four triangle-cut diamonds with a total weight of approximately 0.48 ct, as well as four brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 12,55 g
    Estimate: € 1300 / 1400
  • #735

    Een houten wandkastje met 2 deurtjes.

    A wooden wall cabinet with 2 doors.
    No longer available
    Dim. 122 x 63,5 x 21,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #535

    Een tweedelig massief eikenhouten legkast. 2 deurs met 4 laden, 2 vaste panelen. 19e eeuws.

    A two-piece solid oak bookcase. 2 doors with 4 drawers, 2 fixed panels. 19th century.
    No longer available
    Dim. 218 x 141 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #748

    Een kamerlamp, gemonteerd op een vierhoekige natuurstenen zuil met een decor van zittende Boeddha’s in kleine nissen.

    A room lamp mounted on a square stone pillar decorated with seated Buddhas in small niches.
    No longer available
    Dim. h 120 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #356

    Een eikenhouten piëdestal met gedraaide en gesculpteerde voet.

    An oak pedestal table with a twisted and carved base.
    No longer available
    Dim. 111 x 36 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95

    Een piêdestal in roze gevlamd marmer.

    A pink veined marble pedestal.
    No longer available
    Dim. h 90 x Ø 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #386

    Een massief eikenhouten gesculpteerde consoletafel met één lade.

    A solid oak carved console table with one drawer.
    No longer available
    Dim. 96 x 104 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #718

    Vier heiligenbeelden. Een Heilig Hartbeeld van veelkleurig biscuit (H. 34 cm), en drie Madonna’s van gebeeldhouwd hout (H. 50, 33 en 33 cm).

    Four religious statues. One Sacred Heart statue made of multicolored biscuit (H. 34 cm), and three Madonna statues carved from wood (H. 50, 33, and 33 cm).
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #719

    Een verzilverd metalen opvouwbare dubbele warmhouder. Gemerkt ‘Silver Plate’.

    A silver-plated metal foldable double warmer. Marked 'Silver Plate'.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #400
    Christian Dior

    Een beige blauwe stoffen zonnebrillenkoker met blauw lederen afwerking. Gebruikssporen. Vintage 1980.

    A beige blue fabric sunglasses case with blue leather trim. Signs of wear. Vintage 1980.
    No longer available
    Dim. 18 x 9 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #365

    Een paar gepatineerde en gesculpteerde houten stoelen met gestoffeerde zitting.

    A pair of patinated wooden carved chairs with upholstered seats.
    No longer available
    Dim. 89 x 42 x 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177

    Een groot polychroom houten beeld van een Madonna met Kind. Het beeld heeft een grote barst.

    A large polychrome wooden sculpture of the Holy Mother with her Son in her arms. The sculpture has a large crack.
    No longer available
    Dim. h 102 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #609
    Leucos

    “Micetta”. Een vintage Italiaans design tafellamp met melkglazen kap, vergulde messing arm en Murano glazen voet. Model Micetta voor Leucos.

    "Micetta". A vintage Italian design table lamp with milk glass shade, gilt brass arm, and Murano glass base. Model Micetta for Leucos.
    No longer available
    Dim. 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    Een paar art-nouveau keramische vazen, gemerkt mer de letters DB en een anker, genummerd 1346.

    A pair of Art Nouveau ceramic vases, marked with the letters DB and an anchor, numbered 1346.
    No longer available
    Dim. h 28.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #320
    Louis Vuiton Paris

    Een bruin lederen geruite vintage handtas met lange riem. Gebruikssporen.

    A brown leather vintage handbag with a checkered pattern and long strap. Signs of wear.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #92
    A. Matthyssens

    “Een zomerse picknick”. Een schilderij, olieverf op schilderspaneel, gesigneerd A. Matthyssens.

    "A summer picnic". A painting, oil on panel, signed A. Matthyssens.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 140 / 180
View all auction items ›

Veiling 16 & 17 April 2024

Veiling volledig: 750 loten in veiling. Tentoonstelling: Vr. 12 & Zat. 13 April van 10.00 tot 17.00.

16 April 2024 19:00
17 April 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More