Similar lots by type
-
#439Limoges, FranceEen gevarieerd lot Limogesporselein, bestaande uit een kleine jardinière, een pot met tinnen deksel en vier juwelendoosjes. Allen gemerkt.
Un lot de porcelaine de Limoges varié, comprenant une petite jardinière, un pot à couvercle en laiton et quatre coffrets à bijoux. Marques.No longer availableDim. h: 3 - 15 cmEstimate: € 70 / 100 -
#343Een paar XIXe eeuwse hoornvaasjes van verguld Brussels porselein onder stolpen. Eén stolp gebarsten.
Une paire de cornes du XIXème siècle en porcelaine de Bruxelles sous cloches. Une cloche avec une fissure.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#747Een cilindervormige paraplubak van celadongroen porselein, versierd met een meerkleurig decor van bloeiende planten en vogels.
Un bac à parapluies cylindrique en porcelaine de céladon verte, décoration polychrome de plantes en floraison et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#751Een Chinees porseleinen tegel met een meerkleurig landschapsdecor. Met zegel.
Un carreau en porcelaine de Chine, décor de paysage polychrome.No longer availableDim. 13 x 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#515Twee platte schoteltjes en twee diepe schoteltjes van Chinees porselein met famille-jaunedecors. Onderaan gemerkt.
Deux petits plats et deux petits plats creux en porcelaine de Chine aux décors famille jaune. Marques sous les bases.No longer availableDim. Ø: 13 & 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#588Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor de personnages polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een lot porselein, bestaande uit drie borden met zichten op Hoei, een koppel in XVIIIe eeuwse klederdracht, en vier verschillende hoornvazen.
Un lot de porcelaine, comprenant trois assiettes avec des vues sur Huy en décoration, un couple en habits du XVIIIème siècle et quatre cornes différentes.No longer availableDim. h: 14 - 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#808Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor en met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#788Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels op zwarte fond. Onderaan gemerkt.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs sur fond noir. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#278Een siervaas met oren en een siervaas op voet van Parijs’ porselein met handgeschilderde landschapsdecors en vergulde details. XIXe eeuw. We voegen er een deels vergulde siervaas , versierd met meerkleurige bloemen in hoogreliëf aan toe.
Un vase à anses et un vase sur pied en porcelaine de Paris, paysages peints à la main et détails dorés. XIXème siècle. Nous ajoutons un vase partiellement doré, décorations de fleurs en haut-relief.No longer availableDim. h: 23 & 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#578Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor met jachttaferelen in cartouches op blauwe fond en met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
Un grand vase balustre en porcelaine chinoise, polychrome, décor de chasse en cartouches sur fond bleu et motifs dorés.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#743De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#744Een porseleinen koffie- en theeservies met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘C.T.’ onder een adelaar.
Un service à thé et café en porcelaine, décor de fleurs polychrome. Marque en dessous ‘C.T.’ sous un aigle.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#885Een lot Imariporselein, bestaande uit twee ronde potjes, een kalebasvaas (gerestaureerd) en een schaaltje.
Un lot de porcelaine de Limoges, comprenant deux petits pots ronds, un vase calebas restauré et un petit plat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 50 -
#763Drie schoteltjes van Chinees porselein met meerkleurige decors en vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Trois petits plats en porcelaine de Chine, décors polychrome et bords dorés. Marque sous la base. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#603Een grote jardinière van meerkleurig Chinees porselein met onderschotel.
Une grande jardinière en porcelaine polychrome chinoise avec présentoir.No longer availableDim. h: 35 cm Ø 47 cmEstimate: € 180 / 200 -
#503Een geel porseleinen ‘Amstelhoek’ kruikje.
Une cruche ‘Amstelhoek’ en porcelaine jaune.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#587Een bord van Chinees porselein met een decor van negen perziken. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907)
Une assiette en porcelaine de Chine, décor de neufs pêches. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig reliëfdecor van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer en haarscheur. Guang Xu (1857 - 1907).
Une assiette en porcelaine de Chine, décor en relief polychrome de fleurs et de papillons. Marque sous la base. Petit éclat. Guang XU (1857 - 1907).No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#793Een diepe schotel van Chinees porselein in Wan-Li stijl.
Un plat creux en porcelaine de Chine, style Wan-Li.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#308Een paar Frans porseleinen vazen met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor in gouden omlijsting op blauwe fond. Lichte randschade aan de voet.
Une paire de vases en porcelaine de France, décor de fleurs peint à la main, encadrement doré sur fond bleu. Petit dégât au pied.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#761Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs, et un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#845Limoges, FranceEen porseleinen sierbord met een handgeschilderd decor en vergulde rand in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
Une assiette de décoration en porcelaine à décor peint à la main et bord doré, style Louis XV. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#444“De ganzenhoedster”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”La gardienne d’oies”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#622Joe Van RossemPeriod: °1940“Twee meisjes”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
”Deux filles”. techniques mixtes sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 200 / 300 -
#75Dinh Van 765Een roesrvrij stalen dameshorloge in originele doos. (topje te herstellen).
Une montre pour dames en acier inoxydable, dans sa boîte d’origine (à réparer).No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#306Een gebeeldhouwd eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het klapblad.
Un secrétaire en chêne sculpté à abattant et deux tiroirs en dessous de la tablette.No longer availableDim. h: 99 cm b: 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Victor Gaspar“Beukenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bois aux hêtres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#572Een paar Chinese gouachetekeningen op rijstpapier.
Une paire de dessins à la gouache sur papier de riz. Travail chinois.No longer availableDim. 45 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#333Twee Duitse bajonetten in schede. Tweede Wereldoorlog. K.98. (zwarte)
Deux baïonnettes allemandes dans leur fourreau. Deuxième Guerre Mondiale. K.98. (noir).No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#140Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 900 / 1000 -
#372Bernard Charroy“Meisje in tuinstoel”. Litho. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.
”jeune fille”. Une lithographie. Numérotée et signée hors planche.No longer availableDim. 70 x 55 cmEstimate: € 70 / 100 -
#709Een oude wereldbol in houten staander met ingewerkt kompas.
Un globe ancien dans un support en bois et compas intégré.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 200 / 240 -
#786GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine nouée main.No longer availableDim. 208 x 118 cmEstimate: € 60 / 100 -
#195Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,63 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,63 ct.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 600 / 700 -
#376Een houten weefgetouw en een verstelbare lamp met vergrootglas.
Un métier à tisser en bois avec une lampe réglable et une loupe.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 40 / 50

