Similar lots by type
-
#595
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Cinq assiettes récentes en porcelaine chinoise.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 25/45 -
#651
Een klein Chinees kraagvaasje van olijfgroen porselein. Onderaan gemerkt.
Un petit vase à col chinois en porcelaine olive verte. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 120/160 -
#691
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages met een fabeldier in een parade. XXe eeuw.
Un vase balustre en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un animal de fable dans une parade. XXième siècle;No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 80/100 -
#747
Een Chinese theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
Une théière chinoise en porcelaine chinoise bleue et blanche, décor de pièces précieuses.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#648
Een antieke geëmailleerde bronzen Canton schotel, versierd met een meerkleurig drakendecor.
Un plat Canton antique émaillé, décoration de dragons polychrome.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 850/1000 -
#646
Een Chinees wollen tapijt met bloemenmotieven. Twee beschadigingen van meubelpoten.
Un tapis de Chine en laine, motifs de fleurs. Dégâts dus aux pieds de table.No longer availableDim. 405 x 302 cmEstimate: € 120/200 -
#627
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200/240 -
#707
Drie schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Haarscheuren en schilfers.
Trois plats en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc. Cheveux et éclats.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 85/100 -
#657
Een Chinese wandplaquette van blauw en wit porselein met een voorstelling van een Guanyin in reliëf. In houten lijst.
Une plaquette murale chinoise en porcelaine bleue et blanche, représentation de Guan Yin en relief. Encadrement en bois.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 220/260 -
#697
Een schotel van Chinees porselein met blauw op wit decor in de stijl van het Wanli-porselein.
Un plat en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc , style porcelaine de Wanli.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#643
Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.
Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#893Aynsley
Een Engels theeservies van wit, kobaltblauw en verguld porselein, bestaande uit theekopjes met onderschoteltjes en met bordjes. Compleet voor twaalf personen.
Un service à thé anglais en porcelaine cobalt, blanche et dorée, comprenant tasses et sous-tasses et assiettes. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#702
Een grote en een kleine balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Un grand et petit vase balustre en porcelaine chinoise, décor famille-rose.No longer availableDim. h: 63 & 31 cmEstimate: € 80/120 -
#617
Een zittende guanyin met ruyi van monochroom wit porselein in de stijl van het blanc-de-Chine.
Un Guan Yin assis et ruyi en porcelaine blanche, style Blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220/260 -
#708
Een antieke gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor de paysage bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 65/75 -
#653
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#900
“Napoleon” & “Jongen met mand”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. XIXe eeuw. Eerste met kleine schilfer.
”Napoléon” & “ Garçon et panier”. Deux statues en porcelaine polychrome. XIXème siècle. Le premier à un éclat.No longer availableDim. h: 12 & 16 cmEstimate: € 32/40 -
#898Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#895
Drie Chinese waterkommetjes, waarbij twee van aardewerk, respectievelijk groen en blauw geglazuurd en één van porselein met een bloemendecor.
Trois petits bols à eau chinois, dont deux en faïence glaçure verte et bleue et un bol en porcelaine, décor fleuri.No longer availableDim. Ø: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#726
Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80/120 -
#641
Een snuffbottle van Chinese lak met een drakendecor. Gesigneerd.
Un flacon laque de Chine, décor de dragons. Signé.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#554
Een reeks van drie verschillende Chinese ceremoniële plaquettes van steen.
Une série de trois plaquettes de cérémonie chinoises en pierre de cérémonie.No longer availableDim. h: 12, 16 & 20 cmEstimate: € 100/150 -
#687
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloesems en vogels en het deksel getooid met een Fo-hond.
Un vase couvercle en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc de floraisons et oiseaux, couvercle décoré d’un chien Fo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/180 -
#661
Een kalebasvaasje van olijfgroen porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt.
Petite gourde en porcelaine vert olive. Travail chinois. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150/180
Other lots in this auction
-
#324Alphonse AllaertsPeriod: 1875 - ?
“Weidelandschap met koeien”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage, prairie et vaches”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 50/80 -
#598
“Geisha met bloemen” Een beeld van gesculpteerd Japans ivoor op houten voetstukje.
”Geisha et fleurs”. Une statue en ivoire japonaise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 320/400 -
#164
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘ N (?) van Dyk’
’Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée ‘N (?) van Dyk’.No longer availableDim. 60 x 102 cmEstimate: € 120/200 -
#173
Een dekselvaas van Delfts aardewerk, versierd met een blauw en wit decor van bloemen en vogels en bovenaan getooid met een tempelleeuw. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en faïence de Delft à décor bleu et blanc de fleurs et d’oiseaux, le dessus orné d’un lion de temple.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 120/200 -
#644Fr. Smets
“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180/240 -
#144Martin BolléPeriod: Vilvoorde 1912-1968
“Trekpaard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Cheval de trait”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 22 x 23 cmEstimate: € 150/200 -
#135
Een platina ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct. Color FG VS.
Une bague en platine sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct Color FG VS.No longer availableDim. 10,73 gEstimate: € 1750/1900 -
#463Vallauris
Een schenkkan van meerkleurig aardewerk in de vorm van een vrouw met ontblote boezem. Een ontwerp van A. Ferlay. Onderaan gemerkt.
Une verseuse en faïence polychrome en forme de femme à poitrine dénudée. Une création par A. Ferlay. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 30/40 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3,10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 3,10 ct.No longer availableDim. 5,98 gEstimate: € 950/1150 -
#868
Een sierkruik en een vaas van meerkleurig opaalglas en zeven schaaltjes en vaasjes van gekleurd en gesatineerd glas.
Une cruche et un vase en opaline polychrome.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 30/50 -
#172Julien Creytens
“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 95 cmEstimate: € 200/220 -
#387
Een lot met zeven verschillende kleine reisklokjes in diverse uitvoeringen. Met sleuteltjes.
Un lot de sept pendules de voyage, divers. Avec clés.No longer availableDim. h: 8 - 20 cmEstimate: € 70/100