Similar lots by type
-
#561Een set van 3 Chinese porseleinen geluksgoden.
A set of 3 Chinese porcelain gods of luck. -
#583Een lot van 4 deels vergulde bronskleurige zamakken muzikanten en een tempelwachter van Zuid-Oost-Aziatische herkomst.
A lot of 4 partially gilt bronze-colored zamak musicians and a temple guardian of Southeast Asian origin. -
#278Raymond ChevalierEen Boch vaas met Nagako bloemendecor. Gemerkt D.2938.
A Boch vase with Nagako floral decoration. Marked D.2938. -
#411Een grote voorraadpot van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk, met Wanli decor.
A large storage jar of blue and white glazed Chinese pottery, with Wanli decoration. -
#363Een tulpenvaas van Chinees blauw en wit porselein. Onderaan gemerkt.
A tulip vase made of Chinese blue and white porcelain. Marked at the bottom. -
#37Een lot van 2 honden, de grootste uit geglazuurd keramiek gemerkt Jema Holland, de kleine uit porselein Beswick England. Kleine met schade aan het oor.
A lot of 2 dogs, the larger one from glazed ceramic marked Jema Holland, the smaller one from porcelain Beswick England. Small one with damage to the ear. -
#328Een kortzwaard van Chinese oorsprong, benen handvat en metalen lemmet, schede in kunsthars en koper. Gedecoreerd met draken.
A short sword of Chinese origin, with a bone handle and metal blade, sheath in synthetic resin and copper. Decorated with dragons. -
#28Een set van 2 blauw-witte Chinees porseleinen dekselvazen, medio 20ste eeuw.
A set of 2 blue and white Chinese porcelain lidded vases, mid-20th century. -
#43Een set van 3 Delfts blauw aardewerken dekselvazen, gemerkt Royal Sphinx Maastricht.
A set of 3 Delft blue earthenware covered vases, marked Royal Sphinx Maastricht. -
#348Een Chinees porseleinen dekseldoos met een decor van vloemen en vissen, drie compartimenten.
A Chinese porcelain lidded box with a decor of flowers and fish, three compartments. -
#357Een dekselpotje met 4 oren in de stijl van het steengoed met blauwgrijze glazuur gemaakt in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in de 14e/15e eeuw.
A lidded pot with 4 ears in the style of stoneware with blue-grey glaze made in Sawankhalok, Sukothai, Thailand in the 14th/15th century. -
#323Een set van 2 Chinese porseleinen schalen.
A set of 2 Chinese porcelain bowls. -
#322Elie Van Damme‘Zittend meisje’, een aardewerken Amphora beeldje door Elie Van Damme. Gemerkt; N°12, AMPHORA.
'Sitting Girl', a terracotta Amphora figurine by Elie Van Damme. Marked; N°12, AMPHORA. -
#311Een grote Chinees bronzen schotel met draken in het decor.
A large Chinese bronze plate decorated with dragons. -
#396Een sobere legkast in Chinese stijl met vier deuren. Onderaan een gesculpteerde fries met twee draken.
A simple Chinese-style display cabinet with four doors. At the bottom, a carved frieze featuring two dragons. -
#567Een penseelwasser, celadon glazuur, bakfoutje en enkele haarlijnen. Met houten sokkeltje.
A brush washer, celadon glaze, firing flaw and a few hairlines. With wooden base. -
#281Longwy, FranceEen lampvoet van meerkleurig aardewerk, gemerkt ‘Emaux Longwy. Décoré à la main, Rehausse J. M. (Justin Masson). Gechipt aan de basis, een deel van de fitting is manco.
A lamp base made of multicolored earthenware, marked 'Emaux Longwy. Hand decorated, Enhanced by J. M. (Justin Masson). Chipped at the base, part of the socket is missing. -
#433Een paar grote dekselvazen van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Met een decor van draken.
A pair of large lidded vases of blue and white glazed Chinese pottery. Decorated with dragons. -
#82Boch FrèresEen paar keramische vazen, art-nouveau, gemerkt BFK 207 met floraal motief.
A set of ceramic vases, art-nouveau style, marked BFK 207 with floral motif. -
#358Een Japanse zittende Boeddha van meerkleurig Satsumaporselein. Onderaan gemerkt.
A Japanese seated Buddha made of multicolored Satsuma porcelain. Marked at the bottom. -
#347Een porseleinen Nanking schotel met figuren in het decor, gemerkt.
A porcelain Nanking dish decorated with figures, marked. -
#343Een Chinees porseleinen dekselvaas met drakendecor.
A Chinese porcelain covered vase with dragon decoration. -
#324KeramisEen geglazuurd keramische vaas met floraal decor, gemerkt Keramis, decornummer 2740.
A glazed ceramic vase with floral decoration, marked Keramis, decoration number 2740. -
#341Een paar Chinees porseleinen gemberpotten.
A pair of Chinese porcelain ginger jars.
Other lots in this auction
-
#101Gerritsen, ZeistEen massief 117-delig zilveren bestek voor 9 personen in cassette, zilverkeuren G-Z, 999, leeuw, Minerva en C. Model Puntfilet door Gerritsen.9 grote vorken, 9 vorken, 9 dessertvorken, 9 visvorken, 9 soeplepels, 9 lepels, 9 dessertlepels, 9 koffielepels, 9 grote messen, 9 messen, 9 botermessen, 9 vismessen en 9 stuks serveerbestek.5855 gram (vorken, lepels en vismessen) + 2345 gram (3 x 9 messen).
A solid 117-piece silver cutlery set for 9 people in a case, silver hallmarks G-Z, 999, lion, Minerva, and C. Model Puntfilet by Gerritsen.9 large forks, 9 forks, 9 dessert forks, 9 fish forks, 9 soup spoons, 9 spoons, 9 dessert spoons, 9 coffee spoons, 9 large knives, 9 knives, 9 butter knives, 9 fish knives, and 9 serving utensils.5855 grams (forks, spoons, and fish knives) + 2345 grams (3 x 9 knives). -
#581MuranoDrie beeldjes van Murano glaswerk. Een vis, een vogel en een clown.
Three figurines of Murano glassware. A fish, a bird, and a clown. -
#78Een massieve messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekig voetstuk op drie pootjes.
Chandelier d'église en laiton massif de style baroque. Base triangulaire sur trois pieds. -
#11029 diverse munten en penningen: - 1 x 100 Zloty 1977 “Wisent”, Ag 625/1000, 16.5 g.- 11 x 50 BEF, Mercurius & Boudewijn I, Ag 835/1000, 12.5 g.- 1 x 20 BEF, Boudewijn I, Ag 835/1000, 8 g.- 8 x 100 BEF, Dynastie, Ag 835/1000, 18 g.- 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g.- 1 x Canadese Dollar, 1981, Ag 500/1000.- 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter , Ag 999.99/1000, 15.1 g.- 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964. Ag 900/1000
29 diverse coins and tokens: - 1 x 100 Zloty 1977 "Wisent", Ag 625/1000, 16.5 g. - 11 x 50 BEF, Mercury & Baudouin I, Ag 835/1000, 12.5 g. - 1 x 20 BEF, Baudouin I, Ag 835/1000, 8 g. - 8 x 100 BEF, Dynasty, Ag 835/1000, 18 g. - 3 x Unesco Pro Venetia, Pietro Consagra 1974, Ag 1000/1000, 25 g. - 1 x Canadian Dollar, 1981, Ag 500/1000. - 3 x Gede, 12.5 g.nkmünze Jimmy Carter, Ag 999.99/1000, 15.1 g. - 1 x 1/2 dollar Kennedy 1964, Ag 900/1000. -
#114Een bronzen beeld van een voluptueuze dansende vrouw op een bal, met marmeren sokkel, gesigneerd Milo.
A bronze statue of a voluptuous dancing woman on a ball, with marble base, signed Milo. -
#71Christofle FranceEen set van 3 verzilverd metalen kandelaars, gemerkt.
A set of 3 silver-plated metal candle holders, marked. -
#21“Heilige moeder met kind”, een polychroom betonnen beeld, naar de oudheid.
"Sacred mother with child," a polychrome concrete statue, in the style of antiquity. -
#271Een lot van 5 koperen vijzels met stampers.
A lot of 5 copper mortars with pestles. -
#115“Rubensjaar Antwerpen 1977”. Zes penningen van massief zilver, 925/1000, telkens 25 g. Medailleslag. In individuele etuis.
"Rubens Year Antwerp 1977." Six solid silver medals, 925/1000, each weighing 25 g. Medal strike. In individual cases. -
#142Ernest WelvaertPeriod: 1880 - 1946“Het bewerken van het land”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd. Kleine verfschade aan het doek. Gedateerd 1930.
"The cultivation of the land", a painting, oil on canvas, signed. Small paint damage on the canvas. Dated 1930. -
#578Een set van twee spekstenen vaasjes met twee en drie niveaus.
A set of two soapstone vases with two and three levels. -
#188Een set van 2 design tafellampen, metalen lampenvoet met bebaarde man en lampenkap met rits.
A set of 2 design table lamps, metal lamp base with bearded man and lampshade with zipper.

