Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.

Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.
Dim. h: 23 cm
SKU: 1711200224.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #224
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #339
    Capodimonte

    “Het voederen van de duiven”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Gemerkt.

    Nourrir les pigeons . Groupe en biscuit italien multicolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #223

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit floraal decor.

    Une paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor floral bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 130 / 140
  • #209

    Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.

    Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.
    No longer available
    Dim. 105 x 93 cm (met kader)
    Estimate: € 420 / 480
  • #328

    Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.

    Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #377

    Een kleine messingen Thaise tempelwachter

    Un petit gardien de temple thaï en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 24,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #303

    Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.

    Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #12

    “Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.

    Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.
    No longer available
    Dim. 14 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #400

    Een porseleinen frenologiebuste.

    Un buste de phrénologie en porcelaine.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van fantasievogels en de deksels getooid met een Fo-hond.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux fantaisie bleu sur blanc et couvercles ornés d'un chien de Pho.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #395

    Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.

    Une assiette creuse en porcelaine de Chine, décorée d'un poisson au centre.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #380

    Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.

    Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #347

    Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.

    Une paire d'assiettes en porcelaine Imari à aile lobée. Japon, vers 1900.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 45 / 55
  • #204

    Een tuinstoel van Chinees porselein met blauw op wit decor.

    Chaise de jardin en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #206

    Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.

    Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #233

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #241
    Royal Doulton, England

    “Grand manner”; “Rhapsody”; “Laura”; “Lady April”; “Fleur”. Een reeks van vijf meerkleurig porseleinen beeldjes. Onderaan gemerkt.

    " Grand manner ";" Rhapsody ";" Laura ";" Lady April ";" Fleur ". Une série de cinq figurines en porcelaine multicolores. Marquées en bas."
    No longer available
    Dim. h: 17 - 21 cm
    Estimate: € 170 / 180
  • #218

    Een pelgrimsfles van monochroom wit Chinees porselein, versierd met een reliëfdecor van een draak.

    Une bouteille de pèlerin en porcelaine chinoise blanche monochrome, décorée d'un décor en relief représentant un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #358

    Twee zittende Guan Yin’s, een geisha en een wijze van Chinees porselein.

    Deux Guan Yins assis, une geisha et un sage en porcelaine chinoise.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #336

    Een gebeeldhouwd houten Chinese staande lamp met hanglampion, gedragen door een feniks.

    Lampadaire chinois en bois sculpté avec lanterne suspendue, porté par un phénix.
    No longer available
    Dim. h: 181 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217

    Een grote vaas van monochroom wit Chinees porselein met handvatten in de vorm van hertenkoppen.

    Un grand vase en porcelaine chinoise blanche monochrome avec des anses en forme de têtes de cerf.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #296

    Een lage ovale Chinese tafel, versierd met een gesculpteerd decor van krijgers onder glas. et zes krukjes.

    Une table chinoise basse ovale, décorée d'un décor sculpté de guerriers sous verre. Avec six tabourets.
    No longer available
    Dim. 54 x 120 x 70 cm
    Estimate: € 120 / 200

Other lots in this auction

  • #116

    Engelse ladenkast van licht eikenhout. Vijf laden, de bovenste met uitsprong. XIXde eeuw.

    Commode anglaise en chêne clair. Cinq tiroirs, celui du haut avancé. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 115 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #361

    “Robotank-Z”. Een tinnen speelgoedrobot met opwindmechanisme. In originele doos. Jaren ’60. Werkende staat, gebruikssporen.

    Robotank-Z . Robot jouet en tôle avec mécanisme de remontage. Dans la boîte d'origine. Années 1960. État de fonctionnement, traces d'utilisation.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #327

    “Volksfiguur met holleblokken”. Beeld van groen geglazuurd aardewerk.

    Figurine folklorique à blocs creux . Image de faïence verte émaillée.
    No longer available
    Dim. H. 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #391

    Een lampenvoet van albast en koper.

    Un pied de lampe en albâtre et cuivre.
    No longer available
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #256

    Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm

    Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cm
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #352

    “Stilte”. Een ets. Onleesbaar gesigneerd buiten de plaat. Genummerd 4/5.

    Silence . Une gravure. Signée illisiblement à l'extérieur de la planche. Numérotée 4/5.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #353

    “Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.

    Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #23

    Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.

    Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Ainsi que trois cartes de “Voir et savoir” dans une enveloppe de 1957-58 et une trousse Tintin en plastique.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #153

    Een paar gefossiliseerde ammonieten in één fractie.

    Quelques ammonites fossilisées en une fraction.
    No longer available
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 220 / 300
  • #387

    Een personage van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Un personnage en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #143

    Een zeer gevarieerd lot Franstalige stripverhalen.

    Lot très varié d’albums de bandes dessinées en Français.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More