Similar lots by type
-
#616KirmanEen handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis en laine. Noué main.No longer availableDim. 327 x 200Estimate: € 160 / 200 -
#415De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurier, une saucière, un plat oval et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#405Vijf schoteltjes van Japans porselein. XVIIIe & XIXe eeuw. Randschilfers.
Cinq petits plats en porcelaine japonaise. XVIII & XIXème siècle. Dégâts au bords.No longer availableDim. Ø: 11,5 - 12,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#642Een Chinees televisiemeubel van roodgelakt hout met twee kleine paneeldeuren onder een grote, telkens versierd met een uitgestoken decor van personages.
Meuble de télévision chinois en bois laqué rouge et avec deux petites portes pleines en dessous d’une grande, chaque fois avec un décor de personnages en relief.No longer availableDim. 137 x 84 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een solitair van ± 0,10 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,10 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 300 / 400 -
#563Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout.
Un Bouddha debout en bois patiné doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 150 / 200 -
#705Een zesdelig Satsuma theeservies.
Un service à thé en porcelaine Satsuma, en six pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#409Vier kopjes en drie schoteltjes van capucineporselein, versierd met famille rose bloemendecors. XVIIIe eeuw. Eén kopje met haarscheur.
Quatre tasses et trois sous-tasses en porcelaine Capucine, décoration fleurie. XVIIIème siècle.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#402Een gevarieerd lot Aziatisch porselein en aardewerk, bestaande uit dozen, kommen, vaasjes, kopjes, enz.
Un lot de faïence et porcelaine asiatique, comprenant des boîtes, bols, vases, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#638Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
Un piédestal laqué, décor de dragons en nacre dans la tablette.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#564Drie verschillende kopjes en drie schoteltjes van Chinees porselein met blauw op witte decors. Twee kopjes met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Trois tasses différentes et sous-tasses en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc. Deux tasses avec un cheveu. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 7,5 - 11,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#399Paar polychrome porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje. Onderaan gemerkt met gekruiste zwaarden. Lichte schade aan de hoed van het meisje.
Une paire de statuettes en porcelaine polychrome représentant un garçon et une fille. Marque sous la base aux deux épées. Léger dégât au chapeau de la fille.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#406Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
Une assiette en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#797Een schotel van Imariporselein met gelobde rand. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine Imari, aile lobbé. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#785Vijf verschillende vaasjes en een theepotje van Imari porselein, waarbij twee vaasjes met bronzen montuur (onvolledig). Het dekseltje van het theepotje niet origineel. XIXe eeuw.
Cinq petits vases différents et une théière en porcelaine Imari, dont deux vases montures en bronze (incomplet). Le couvercle de la théière n’est pas d’origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 6 - 19 cmEstimate: € 50 / 80 -
#760Een gevarieerd lot porselein, bestaande uit vijf kopjes (twee gemerkt van Meissen), twee schoteltjes, drie theepotjes (het Chinese met gebroken dekseltje), een vaasje , een vaasje met capucine decor en een suikerpotje.
Un lot de porcelaine: 5 tassses ( deux de la marque Meissen), deux petits plats, trois petites théières ( théière chinoise à couvercle cassé), un petit vase, un vase à décor capucine et un sucrier.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#765Een lot Brussels porselein, bestaande uit een paar hoornvaasjes, twee bekers met oor, twee balustervaasjes, een kannetje en een tulpenvaasje. XIXe en XXe eeuw.
Un lot de porcelaine de Bruxelles, comprenant une paire de cornets, deux gobelets à anse, deux vases balustre, une petite verseuse et un vase tulipe. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. h: 11,5 - 14,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#677Twee siervazen en een hoornvaas van Brussels porselein met vergulde accenten en handgeschilderde meerkleurige. XIXe eeuw. Hoornvaas beschadigd aan de rand.
Deux vases et un vase cornet en porcelaine de Bruxelles aux accents dorés et polychromes peints à la main. Le vase cornet a quelques dégâts.No longer availableDim. h: 35 & 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#420Zes verschillende kopjes en zes schoteltjes van Japans porselein. Grotendeels Imari. XIXe eeuw.
Six tasses et six sous-tasses en porcelaine japonaise, la plupart en porcelaine Imari. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 7 - 14 cmEstimate: € 60 / 100 -
#618Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,19 gEstimate: € 300 / 400 -
#654Twee pijpen van meerkleurig Chinees porselein met koperen monturen, versierd met een decor van bloemen en vogels.
Deux pipes en porcelaine de Chine polychrome, montures en cuivre, décor de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 15 en 7 cmEstimate: € 80 / 120 -
#675Drie antieke dekselpotjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met bloemendecors. De twee grote met een haarscheur.
Trois petits pots à couvercle en porcelaine de Chine polychrome, décors de fleurs.No longer availableDim. h: 10 & 13 cmEstimate: € 200 / 240 -
#435Een balustervaasje van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décor polychrome fleuri.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
Une paire de candélabres en laiton. Période Louis XVI.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 45 / 50 -
#670Val St-LambertEen serie van zes wijnglazen met diverse kleuren van geslepen kristal. Met merk en label. Gepresenteerd op een verzilverd metalen schotel.
Une série de six verres à vin en cristal taillé et de différentes couleurs. Marque et label. Présentation sur un plateau en métal argenté.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#717Een gestileerd olifantje van brons op een grijs marmeren sokkel.
Un petit éléphant stylisé en bronze sur socle de marbre gris.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 80 / 100 -
#67Een paar Brusselse hoornvazen met een roze en verguld decor. Omstreeks 1900.
Une paire de cornes en porcelaine de Bruxelles, décor rose et doré. +- 1900.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#258Een gewei van een gazelle op houten muurplaat.
Un bois de gazelle monté sur une planche en bois.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Een staande Boeddha van goudgepatineerd hout, versierd met glazen inclusies. Restauratie aan de linkerhand.
Un Bouddha debout en bois, décoration d’inclusions en verre. Réparation à la main gauche.No longer availableDim. h: 79 cmEstimate: € 160 / 240 -
#328Een koperen lamp met vier lichtpunten in de vorm van bloemen.
Une lampe en cuivre à quatre points lumineux en forme de fleurs.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#357KopenhagenEen ovale schotel met versiering van vogels en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1800.
Un plat ovale, rebord doré et décor d’oiseaux. Marque sous la base. Vers 1800.No longer availableDim. 31 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#530Een paar Barcelonachairs naar ontwerp van Mies van der Rohe. Enkele banden onder de zitting gescheurd.
Une paire de chaises dites Barcelona d’après Mies van der Rohe. Quelques bandes déchirées sous les assises.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#626Een antiek koffertje met messingen beslag.
Un petit coffre ancien, montures en laiton.No longer availableDim. b: 76 cmEstimate: € 180 / 200 -
#150Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,40 ct.No longer availableDim. 22,40 gEstimate: € 1700 / 1900 -
#270Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,30 ct.No longer availableDim. 7,62 gEstimate: € 1800 / 1900

