Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.

Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.

Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.
Dim. h: 22 cm
SKU: 1911190291.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #396

    Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.

    Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 81 x 90 x 45 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #341

    Een oude Calvadosfles uit 1939 met een aardewerken stop in de vorm van een everzwijn.

    Une ancienne bouteille de Calvados de 1939 avec un bouchon en faïence sous forme de sanglier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een paar fijn gesculpteerde netsuké’s, waarbij één in de vorm van een Fo-hond en de andere in de vorm van een man met een drakenmasker. Beide gesigneerd.

    Une paire de netsukes, dont un sous forme de chien Fô, l’autre sous forme d’homme à masque à dragon. Signés.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #314

    Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.

    Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 & 31 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #194
    E. Pascal

    “Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.

    ”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #131

    Een paar cassolettes van grijs marmer. Kleine barsten. XIXe eeuw.

    Une paire de cassolettes en marbre gris. Petits éclats. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.
    No longer available
    Dim. 7,62 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #106

    Een commode van mooi symmetrisch mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. Met drie grote laden en een kleinere in de gordel. XIXe eeuw.

    Une commode en bois de placage d’acajou joliment symmétrique à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. Ouvrant à trois grands tiroirs et un plus petit en ceinture. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 86 x 106 x 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #366

    Een kleine credenza van gebeeldhouwd eikenhout met twee paneeldeuren.

    Une petite crédence en chêne sculpté à deux portes panneaux.
    No longer available
    Dim. 91 x 92 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Un cadre-miroir à photographie de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #408
    Torpedo

    Een oude elektrische toverlantaarn. Bijgevoegd twee porseleinen ontwikkelschalen en enkele houten negatiefhouders.

    Une ancienne lanterne électrique. Nous ajoutons deux plats de développement et quelques statifs en bois.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #34
    Herman Diels

    “Mannenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    Portrait d’homme”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More