Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.

Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen. Zonder deksels.

Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de pivoines. Sans couvercles.
Dim. h: 22 cm
SKU: 1911190291.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #291
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #101

    Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.

    Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.
    No longer available
    Dim. 45 x 26 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #339
    P. Goorden

    “Zicht op Antwerpen vanaf Linkeroever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1954.

    ”Vue sur Anvers de la Rive Gauche”. Huile sur panneau. Signé et daté 1954 au verso.
    No longer available
    Dim. 60 x 84 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #416

    Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.

    Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.
    No longer available
    Dim. 92 x 60 x 41 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #247

    “Boeddhistische Zalige op Lotusbloem”. Javaans polychroom beeld.

    ”Saint bouddhique sur fleur de Lotus”. Une statue javanaise polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #15

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger met afbeelding van Moeder Maria.

    Une chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif à représentation de la Vierge.
    No longer available
    Dim. 7,74 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #276

    Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.

    Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #376

    Een rotan staander met een houten vogelkooi.

    Un support en rotin et une cage à oiseaux.
    No longer available
    Dim. 186 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #154

    “Vrouw, leunend tegen een omheining onder een boom”. Olieverf op paneel. Vermoedelijk G. B. Brunfaut, maar zonder signatuur. XIXe eeuw.

    ”Une femme, elle s’appuie contre une clôture sous un arbre”. Huile sur panneau. Probablement G.B. Brunfaut, mais sans signature. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 24 cm
    Estimate: € 240 / 300
  • #194
    E. Pascal

    “Hond bij een drenkeling op het strand”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Gesigneerd.

    ”Chien et naufragé sur la plage”. Huile sur toile. Fin XIXème siècle. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #24
    Alfons Blomme
    Period: Roeselare 1889-1979

    “Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage et rivière”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #245

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguette ayant un poids total de ± 1,68 ct.
    No longer available
    Dim. 12 g
    Estimate: € 850 / 1000
  • #189
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La cascade”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso eveneens gedateerd 1913.

    ”La cascade”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1913.
    No longer available
    Dim. 38,5 x 30,2 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More