Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.

Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een famille-rose decor van vogels en bloemen in cartouches. Onderaan gemerkt.

Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’oiseaux et de fleurs en cartouche. Marque sous la base.
Dim. h: 23 cm
SKU: 2409190673.
Auction day: 25 September 2019 19:00
Catalogue #673
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #619
    Utagawa Hiroshige
    Period: 1797 - 1858

    “Zeilschepen” & “Huizen aan een meer”. Twee ingekleurde Japanse houtsneden. Gesigneerd.

    ”Voiliers” & “Maisons au bord du lac”. Deux gravures sur bois japonaises. Signées.
    No longer available
    Dim. 12 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #722
    J. Primavesi, Warminster

    Een Engelse banjobarometer in notenhouten kast.

    Un baromètre banjo anglais dans une armoire en noyer.
    No longer available
    Dim. l: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #897

    Een messingen olielampje.

    Une petite lampe à huile en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #835

    Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.

    Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #127

    19 boeken. “Oeuvres complètes d’Alexandre Duval, Membre de l’Institut (Académie Française)”. 16 delen. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Rood lederen rug, in-18. Goede staat. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 delen. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.

    19 livres. “oeuvres complètes d’Alexandre Duval, membre de l’Institut (Académie Française). 16 parties. Ed. M. Hayez Bruxelles, 1824. Dos en cuir rouge, in-18. Bon état. Henry Monnier. “Scènes Populaires, Moeurs françaises”. 3 parties. Ed. Deprez-Parent Bruxelles 1841. in-15.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #432

    “Léon Chandon”. Een oude affiche voor een champagnemerk. Vochtvlekken.

    ”Léon Chandon”. Une ancienne affiche pour une marque de champagne. Traces d’humidité.
    No longer available
    Dim. 70 x 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #337

    “Christus in de Hof van Olijven”. Een olieverfschilderijtje op koper.

    ”Le Christ et le Grâle”. Huile sur cuivre.
    No longer available
    Dim. 17 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #881

    Een lot van drie XIXe eeuwse inktstellen van deels verguld Brussels porselein. Manco’s en restauraties.

    Un lot de trois encriers partiellement en porcelaine de Bruxelles. Manquements et restaurations. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. b: 18 & 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459

    Een smeedijzeren staande lamp met een messingen plaquette van Sint Joris.

    Un lampadaire en fer forgé et une plaquette en laiton de St George.
    No longer available
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #878

    Een bronzen aquamanile. Vlaanderen, omstreeks 1700.

    Une aquamanile en bronze. Flandres, +- 1700.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,90 ct. K / VS-SI1.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,90 ct. K/VS-SI1.
    No longer available
    Dim. 5,92 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #557
    Valent

    Een beeld van zwarte steen. Genummerd 94.

    Une statue en pierre noir. Numéroté 94.
    No longer available
    Dim. 27 x 33 cm
    Estimate: € 180 / 250
View all auction items ›

Veiling 24 & 25 September 2019

De veiling is volledig - 900 loten online. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de downloads pagina.

24 September 2019 19:00
25 September 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 September 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More