Similar lots by type
-
#716Een paar Chinese sokkels van gesculpteerd hardhout met roze marmeren blad.
Paire de socles chinois en bois exotique sculpté. Tablettes en marbre rose.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een lot porselein, bestaande uit een jongen en een meisje met bloemen, twee zittende dames en vijf hangeschilderde kleine plaquettes als broches van Limogesporselein.
No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#737Limoges, FranceEen koffieservies, bestaande uit een koffiepot, suikerpot en melkkannetje en twaalf kopjes met onderschoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à café comprenant une cafetière, un pot à lait, un sucrier et douze tasses et soucoupes. Marques sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#789Een gevarieerd lot aardewerken en porseleinen borden, schotels en terrines.
Lot d’assiettes, de plats et de terrines en faïence et en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#583Een dubbelzijdige Ethiopische icoon. De buitenpanelen van gesculpteerd exotisch hout. Binnenin diverse religieuze afbeeldingen.
Icône double face. L’extérieur en bois exotique sculpté, l’intérieur aux représentations bibliques diverses. Ethiopie.No longer availableDim. 53 x 24 cmEstimate: € 120 / 200 -
#738Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een grote theepot met klein kopje met schoteltje, een reeks van vijf kopjes met schoteltjes en vier verschillende kopjes met schoteltjes. Grotendeels gemerkt ‘Limoges’.
Lot de porcelaines polychromes comprenant une grande théière et une petite tasse avec soucoupe, une suite de cinq tasses et soucoupes et quatre différentes tasses et soucoupes. En partie avec la marque de Limoges.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#610Een grote schotel van monochroom Chinees porselein met een rand in accolade.
Grand plat en porcelaine de Chine monochrome. Bord en accolade.No longer availableDim. Ø: 98 cmEstimate: € 450 / 550 -
#691Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#310Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en bianc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#603Een zittende Guan-Yin van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine met Chinese tekens op de rug.
Guanyin assise en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Symboles chinois sur le dos.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 360 / 400 -
#605Een grote fishtank van blauw en wit Chinees porselein met een decor van krijgers in een landschap.
Grand aquarium en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de guerriers dans un paysage.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 1200 / 1300 -
#421Een theeserviesje voor zes personen van meerkleurig en verguld porselein. We voegen er een grote en een kleine terrine en een theepot van Beiers porselein aan toe.
Service à thé pour six personnes en porcelaine polychrome et doré. Nous ajoutons une grande et une petite terrine et une théière en porcelaine de Bavaria.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#530Spiegeltje in een beschilderde omlijsting met twee deurtjes. Versierd met bloemen en vogels en met metalen strips en rozetten. Birmaans werk.
Petit miroir à encadrement formé par deux vantaux peints. Décor de fleurs et d’oiseaux avec des bandes et des rosaces en métal. Travail de la Birmanie.No longer availableDim. 20 x 13 cmEstimate: € 100 / 150 -
#379Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit vijftien opengewerkte schoteltjes, tien kommetjes met een Old-willowdecor, twee borden met John en Robert Kennedy, vier wandschotels met Luxemburgse dorpen, twee borden met Nederlandse zichten, enz.
Lot de faïences et de porcelaines comprenant quinze petit plats ajourés, dix petits bols à décor Old Willow, deux assiettes représentant John et Robert Kennedy, quatre plats muraux aux villages luxembourgeois, deux assiettes aux paysages néerlandais etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#214Een porseleinen plaquette met een handgeschilderd bloemendecor in een verguld bronzen kader. Achteraan gemerkt KPM-Berlin.
Plaquette en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main dans un cadre en bronze doré. Marque KPM-Berlin au verso.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 300 / 400 -
#452Een oude ingekleurde Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Ancienne gravure sur bois japonaise. Signée.No longer availableDim. 34 x 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#565Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.No longer availableDim. Ø 24,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#600Een zittende Boeddha van meerkleurig Chinees porselein.
Bouddha assis en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 800 / 900 -
#417Een achtdelig theeserviesje van meerkleurig en verguld porselein in empirestijl, versierd met classicistische decors. Onderaan gemerkt.
Service à thé huit pièces en porcelaine polychrome et dorée de style Empire. Décor classique. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 300 / 340 -
#424Twee Chinese aquarellen op linnen met voorstellingen van een vogel op een tak.
Deux aquarelles chinoises sur toile représentant des oiseaux sur une branche.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#781Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit keukenpotten, een asbak, een paar tegels, een drageoir, enz.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant des pot de cuisine, un cendrier, une paire de carreaux un drageoir etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#715Een cachepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Cache-pot en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100 -
#775Een dekselpot van Chinees porselein, versierd met een oranje decor van draken. Onderaan gemerkt.
Pot couvert en porcelaine de Chine, décoré de dragons de couleur orange. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 14 cm -
#777Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#745Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#434Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit een blauwe en een kleurloze designvaas, vijf kleurloze asbakjes en en een blauwe asbak met schilfer. Allen gemerkt.
Lot de cristaux comprenant un vase bleu et un vase incolore design, cinq cendriers incolores et un cendrier bleu (éclat). Chaque pièce marquée.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#34Een luchter van meerkleurig Gouda-aardewerk met twee maal zes koperen lichtpunten
Lustre en faïence de Gouda polychrome. Deux fois six lumières.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60 / 100 -
#722J. Delvaux“Straatzicht bij nacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Scène de rue nocturne”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 49 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438Een zittende Boeddha en een zittende Boeddha op een fabeldier van brons.
Bouddha assis et Bouddha assis sur un animal fabuleux en bronze.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#617Een kwartronde hoekvitrine in Engelse stijl. Bovenaan twee deuren met latwerk, centraal twee laden, onderaan twee paneeldeuren. Georgian stijl.
Encoignure-vitrine en quart de cercle de style anglais. Le dessus à deux portes vitrées à lattes, deux tiroirs centrales et le bas à deux portes pleines. Style Georgian.No longer availableDim. H. 212 cmEstimate: € 300 / 500 -
#196Een tombeaucommode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Drie grote gegalbeerde laden. Met marmeren blad en vergulde bronzen monturen.
Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV. Trois grands tiroirs galbés. Tablette de marbre et montures de bronze doré.No longer availableDim. 90 x 110 x 55 cmEstimate: € 300 / 500 -
#456Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.
Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.No longer availableDim. 135 x 146 x 54 cmEstimate: € 200 / 240 -
#2Indische schrijfkoffer met koperen beslag. Aangekocht in Zanzibar.
Ecritoire indien en bois à montures en cuivre. Acheté au Zanzibar.No longer availableDim. 56 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#154“De Judaskus” en “Christus op de knieën van zijn Moeder”. Een paar kleurenlitho’s naar James Ensor. Dragen een handtekening binnen de plaat.
“Le baiser de Judas” et “Le Christ sur les genoux de sa Mère”. Paire de lithographies en couleurs d’après James Ensor. Portent une signature dans la planche.No longer availableDim. 17,5 x 23 cmEstimate: € 150 / 250 -
#584“Bloeiende kersenboom”. Aquarel. Draagt een handtekening. Chinese school
“Cerisier en fleurs”. Aquarelle. Porte une signature. Ecole chinoise.No longer availableDim. 45 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#276Een handgeknoopt wollen Shiraz tapijt.
Tapis Shiraz en laine. Noué main.No longer availableDim. 309 x 212 cmEstimate: € 200 / 240

