#575
Een gedreven koperen theekan.
#511
Een paar gebeeldhouwde stenen paarden naar Tang voorbeeld.
#210
Un collier en or blanc 18 kt avec pendentif serti de brillants d'un poids combiné de +- 2 ct et d'un cabochon d'émeraude de +- 3 ct.No longer availableDim. 5,70 gEstimate: € 1900/2000 -
#224Joz. De Swerts
Een origineel ontwerp van een affiche voor de IJzerbedevaart uit 1936.
#453
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45/60 -
#656
Een handgeknoopt Oosterse wollen loper.
#172Hubert WolfsPeriod: 1899 - 1937
“Zicht op Bonheiden” Olieverf op doek.
#140
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 21,55 gEstimate: € 700/800 -
#370
Vier verschillende 18 K geelgouden trouwringen .
#96Jean Mocque à Paris
Een paar bijzettafeltjes in Régencestijl, versierd met fijn uitgestoken motieven en met geaderde roodmarmeren bladen.
Paire de guéridons de style Régence, décorés de motifs finement sculptés et de plateaux en marbre rouge veiné.No longer availableDim. 47 x 47 x 47 cmEstimate: € 500/750 -
#338
#266
Een verguld bronzen staande lamp met tien lichtpunten.
Lampadaire en bronze doré à dix points lumineux.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 120/200