Similar lots by type
-
#635
Twee mannenfiguren van gebeeldhouwd hout. Zuidoost Azië.
Deux personnages masculins en bois sculpté. Asie du Sud-Est.No longer availableDim. h: 53 & 58 cmEstimate: € 100 / 160 -
#456
Een piedestal van Chinees hardhout met marmeren blad.
Un piédestal en bois dur chinois et tablette en marbre.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629
Een paar zeshoekige Chinese lantaarns van hout en glas, waarbij één met een decor van personages en één met vogels op bloeiende takken.
Paire de lanternes chinoise en bois et verre, l’une à décor de geisha, l’autre aux oiseaux sur des branches fleuries.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 160 -
#227
“Moeder en kind”. Een houten beeldhouwwerk.
“Mère et enfant”. Sculpture en bois.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 30 / 50 -
#777
Een Afrikaans houten voor werp op een metalen voetstukje. Vermoedelijk Ethiopië.
Un objet africain sur un socle en bois. Probablement Ethiopie.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#337
Een paar engeltjes van goudgepatineerd hout.
Deux petits anges en bois doré.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#171
Een replica van een meesterstuk van deels zwartgepatineerd hout in de vorm van een wenteltrap.
Une réplique d’une pièce de Maître en bois à patine noir en forme d’escalier en colimaçon.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 260 / 300
Other lots in this auction
-
#41
Een paar messingen kerkkandelaars in barokke stijl.
Une paire de candélabres d’église en laiton, style Baroque.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 30 / 40 -
#248
Een antieke luchter van messing met centrale coupe en drie kapjes in de vorm van bloemen.
Un lustre antique en laiton et coupe de verre centrale et trois capes en forme de fleurs.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#694
Een met een liaan vergroeid stuk tropisch hout.
Liane sur une branche.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 40 / 45 -
#175
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,04 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,04 ct..No longer availableDim. 3,63 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met aquamarijn van ± 5 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’une aigue-marine de ± 5 ct.No longer availableDim. 7,14 gEstimate: € 400 / 500 -
#639
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#143
Een schelpvormige schaal en een vide-poche in de vorm van een mosselschelp met een vis. Beide 900‰ zilver. Japans werk. 274,5 + 571 gram.
Un plat en forme de coquille et un vide-poche en forme de coquille de moule et d’un poisson. Tout deux en argent, 900 ‰. Travail japonais. 274,5 gr + 571 gr.No longer availableDim. b: 28 & 23 cmEstimate: € 250 / 300 -
#356
Een reeks van zes gebeeldhouwd houten stoelen met personages in de rug en met een zit van gedreven leder met een griffioen. Diverse manco’s. XIXe eeuw.
Une série de six chaises en bois sculpté, personnages au dos, assise en cuir repoussé et griffon. Plusieurs manqants. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 100 / 120 -
#601
Een groot kubistische bronzen beeld.
Une grande statue en bronze cubique.No longer availableDim. h: 66,5 cmEstimate: € 1900 / 2200 -
#26
Een metalen grote kandelaar, gemonteerd als kamerlamp.
Un grand candélabre en métal monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 50 / 80 -
#226
Een grote Venetiaanse luchter
Un grand lustre vénitien.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200 / 220 -
#91
Een slagtand van een nijlpaard. Op metalen staander.
Une défense d’un hippopotame. Sur socle en métal.No longer availableDim. b: 33 cmEstimate: € 100 / 120