#687Een paar olielampen van koper en Japans aardewerk met decor van personages. Met lampenglazen en lampenkappen van glas.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 650 / 750 -
#600Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 413 x 288 cmEstimate: € 300 / 400 -
#601Een paar kandelaars bestaande uit twee langhalsvazen van polychroom Chinees porselein met decor van personages, vogels en bloemen in uitsparingen omgeven door een bloemenmotief in groen, roze en goud. Bovenaan telkens negen vergulde koperen lichtpunten in de vorm van bloeiende twijgen. Op een bronzen Napoléon III voetstuk. Canton, XIXde eeuw.
Paire de candélabres comprenant deux vases aux longs cols en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages, d’oiseaux et de fleurs dans des cartouches entourés d’un motif floral en vert, rose et or. Le dessus chaque fois à neuf bras de lumière formant des branches fleuries. Sur une base de style Napoléon III en bronze. Canton, XIXe siècle.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 2500 / 3500 -
#52“Madonna met kind.” & “St. Joris met de draak.” Twee replica iconen.
#656TabrizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met 77 vlakken.
#719Een lot van veertien XIXe eeuwse munten, bestaande uit dertien Zwitserse herdenkingsmunten van 5 Frank en een oude Roebel
Lot de 14 pièces de monnaie du XIXe siècle comprenant 13 pièces commémoratives suisses de 5 francs et un vieux Rouble.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#476Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 287 x 90 cmEstimate: € 50 / 80