Other lots in this auction
-
#166
Een Spaanse tafel met drie laden. XVIIe eeuw op recenter onderstel.
Table espagnole ouvrant à trois grands tiroirs. XVIIe siècle. Base en chêne plus récente.No longer availableDim. 84 x 203 x 80 cmEstimate: € 300/500 -
#281
Een kopie naar een XIVe eeuws Byzantijns icoon met een 925‰ zilveren riza.
Une copie d’une icône byzantine du XIVème siècle à riza en argent 925 ‰ .No longer availableDim. 17,5 x 13 cmEstimate: € 100/120 -
#532
“Personages op het strand” & “Dames op de pier”. Olieverf op paneel. De tweede gesigneerd.
“Personnages sur la plage” et “Femmes sur la jetée”. Huile sur panneau. Le second signé.No longer availableDim. 37,5 x 37,5 & 34 x 46,5 cmEstimate: € 160/200 -
#779
Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableDim. Ø 45 cmEstimate: € 80/100 -
#605
Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200/300 -
#548A.3.
Antieke Spaanse karakterpop. Open bruine ogen.
Poupée de caractère espagnole. Yeux ouverts bruns.No longer availableDim. H. 39 cmEstimate: € 80/120 -
#176
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#120Vendome
Een horloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 23,15 gEstimate: € 350/450 -
#648
Een opgezette kop van een reebok.
Tête empaillée d’un chevreuil.No longer availableDim. h: 55 x 25 cmEstimate: € 120/200 -
#536
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Carpette d’Orient en soie à la scène de chasse. Nouée main.No longer availableDim. 155 x 104 cmEstimate: € 300/500 -
#402
12 diverse beeldjes van monochroom wit biscuit. Diverse merken. Begin XXste eeuw.
Douze différentes statuettes en biscuit monochrome blanc. Marques divers. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 100/150 -
#258
Een schouwpendule van diverse soorten marmer, messing en brons in eclectische stijl, versierd met een siervaasje bovenaan, twee bacchanten aan op de flanken en centraal met een handgeschilderde porseleinen plaquette.
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240