Similar lots by type
-
#67
Een fluitvaas van geslepen kleurloos kristal op een voet van brons en geel koper. XIXe eeuw. Restauratie aan de kelk.
Vase flûte en cristal taillé incolore sur piédouche en bronze et cuivre jaune. XIXe siècle. Réparé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 25/35 -
#623
Een milieu de table op hoge voet van verzilverd metaal in barokke stijl.
Milieu de table sur piédouche en métal argenté. Style baroque.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 80/120 -
#201
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#588
“De oogst”. Groep van bruin gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
“La moisson”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. L 54 cmEstimate: € 300/400 -
#243
“Jachthonden”. Een groep van donkergepatineerd brons. Naar een werk van P.J. Mêne.
“Chiens de chasse”. Groupe en bronze à patine foncée. D’après un oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 200/250 -
#476
Een bronzen salontafel met vier poten in de vorm van gebladerte en een groen marmeren blad.
Table de salon en bronze sur quatre pieds en forme de feuillage. Tablette en marbre vert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#193Carrier - Belleuse
“Liseuse”. Een beeldje van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Liseuse”. Statuette en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/650 -
#218Victor Voets
“Vrouwelijk naakt”. Buste van groen gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Buste en bronze à patine verte. Signé.No longer availableDim. H 52 cmEstimate: € 800/1000 -
#197
Een bronzen groep in de vorm van een hert en een hinde.
Groupe en bronze représentant un couple de cerfs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 100/150 -
#237
“Ballerina”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een marmeren sokkel. Naar een werk van Colbert. Met gieterijmerk.
“Ballerine”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre. D’après un oeuvre de Colbert. Avec cachet de la fonderie.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80/120 -
#654J. Galle
Een bronzen bas-reliëf met een portret van een man en een vrouw in profiel. Gesigneerd en gedateerd 1932.
Relief en bronze représentant le portrait d’un homme et d’une femme en profil. Signé et daté 1932.No longer availableDim. 40 x 32 cmEstimate: € 80/100 -
#217
Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300/400 -
#231Ernest Justin FerrandPeriod: 1846 - 1932
“De harpoenvisser”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
“Le pêcheur au harpon”. Sculpture en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 1000/1200 -
#227Charles Anfrie
“Messager d’amour”. Een bronzen beeldje”.
“Messager d’amour”. Statuette en bronze.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 440/500
Other lots in this auction
-
#289Max. Impens
“Interieur met man aan secretaire”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur avec un homme assis à son bureau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50/100 -
#264Martin Olthof
“Het Liezerdal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“La Liezerdal”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#267Lalique, France
“Nemours”. Een paar coupes van kleurloos kristal op een gesatineerde voet in de vorm van vier vogeltjes. Gemerkt.
“Nemours”. Paire de coupes en cristal incolore sur pied satiné en forme de quatre oiseaux. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 300/340 -
#43
Olie-en azijnstelletje. Boheems kristal en verzilverd metaal.
Huilier-vinaigrier art déco en cristal de Bohème et métal argenté.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 30/40 -
#366
Een paar fauteuils à la Reine van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Paire de fauteuils à la reine en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#178Minton
Een stel van drie grote schotels van zachte pasta met een blauw en wit pleine page decor van vogels en bloemen naar Japans voorbeeld. Onderaan gemerkt M&Co en “Mona”. 1 beschadigd.
Suite de trois grands plats en pâte tendre à décor bleu et blanc d’oiseaux et de fleurs en pleine page d’après les exemples japonnais. Marque M & Co et “Mona” au verso. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#437
Een model van de Eiffeltoren, versierd met kraaltjes.
Modèle de la Tour Eiffel décoré de perles.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#675
Twee gegraveerde zakhorloge remontoirs dubbele kast, genummerd.
Remontoir gravé à double boîtier. Numéroté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#611
Drie Aziatische wandtapijten van naaldwerk en kralen op linnen met een decor van personages en draken in reliëf.
Trois tapisseries asiatiques en tissu et perles décorées de personnages et de dragons en relief.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#180
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400/500 -
#301
“Moeder Gods Kazanskaja”. Een Russisch icoon met riza van verzilverd koper met geëmailleerde details. XIXe eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe au riza en cuivre argenté aux détails émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 200/300 -
#754Herman DielsPeriod: 1903 - 1986
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de fille”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60/100